جو بایدن نتانیاهو در انتخابات روسیه دخالت پس از دریافت اطلاعاتی جلسات

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن روز جمعه گفت: او در حال حاضر هوش جلسات و گفته شده است روسیه همچنان به تلاش برای دخالت در ماه نوامبر انتخابات آمریکا.

چین نیز در حال انجام فعالیت های “طراحی شده است برای ما به از دست دادن اعتماد به نفس در نتیجه” از سال 2020 انتخابات آقای بایدن گفت: حامیان در طول یک آنلاین جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما می دانیم که از قبل و من به شما تضمین می کنند که من می دانم در حال حاضر چون در حال حاضر من به جلسات دوباره. روس ها هنوز هم در تلاش برای delegitimise ما روند انتخابات. در واقع” آقای بایدن گفت.

او هشدار داد که اگر روسیه همچنان به دخالت در آنجا خواهد بود “قیمت واقعی به پرداخت” اگر او برنده انتخابات نوامبر برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معلوم نیست که آقای بایدن شروع به دریافت اطلاعات جلسات که در حال عادی برای حزب عمده ریاست جمهوری نامزد. مبارزات انتخاباتی خود را پاسخ نمی دهند بلافاصله به یک درخواست برای نظر.

آقای بایدن گفت: در 30 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی او تا به حال نشده است ارائه یک طبقه بندی جلسه توجیهی و “خیلی خوب” را برای یکی پس از گزارش آقای ترامپ عمل نمی کند در گزارش های اطلاعاتی است که روسیه تا به حال قرار داده و نعمت در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

معاون سابق رئیس جمهور تحت ریاست جمهوری باراک اوباما انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش او نمی بخوانید هوش خود جلسات.

چند ما سازمان های اطلاعاتی یافت روسیه در عمل به کمک آقای ترامپ در سال 2016 انتخابات یک اتهام روسیه را انکار می کند و آن آقای ترامپ بارها برچسب “جعل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit