جو بایدن گفت: او را به صحبت رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد پتانسیل ميدارد و آغاز خواهد شد بررسی صلاحیت نامزدها در عرض چند هفته با توجه به گزارش.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: اهدا کنندگان روز جمعه در تماس است که او خواهد بود به دنبال در یک گروه “در بیش از شش یا هفت نفر” قبل از تصمیم گیری خواهد شد که در بلیط سیاسی گزارش شده است.

او همچنین گفت که او می خواست برای جلوگیری از “هر snafu” ناشی از انتخاب خود را از در حال اجرا همسر, و اضافه کرد که چک پس زمینه خواهد “باید آماده” در مبارزات انتخاباتی خود را در “چند هفته.”

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از زنان که آماده و تست شده وجود دارد که قادر به پاسخ همه این سوالات” بایدن گزارش گفت: اهدا کنندگان. “من باید برای شروع که پروسه بررسی نسبتا به زودی به این معنی در چند هفته.”

Barack Obama and Joe Biden
باراک اوباما و جو بایدن معاون ارشد تیم ملی مردان و برزیل بازی در نمایشگاه بازی بسکتبال در Verizon مرکز در جولای 16, 2012.
پاتریک اسمیت/گتی ایماژ

رویترز گزارش داد که اوباما معاون رئیس جمهور در گفتگو با سابق فرمانده کل قوا درباره اهمیت خود را در حال اجرا همسر بودن با کسی که می تواند باید بیش از هر چیزی به او اتفاق می افتد.

“من در واقع صحبت به باراک در مورد این – مهم ترین چیز این است که آن را به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است” او این گزارش گفت:.

در حالی که او را نام نیست هر نامزد در نظر گرفته شده در مبارزات انتخاباتی خود را بایدن بر اهمیت خود را در حال اجرا همسر بودن کسی بود که “راحت” با مواضع سیاست به ویژه در بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.

نیوزویک است تماس بایدن 2020 کمپین برای نظر بیشتر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

معاون سابق رئیس جمهور وعده داده است که او را به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا در طول سی ان ان بحث در اوایل این ماه.

“من متعهد است که من می خواهم انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت. “تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا. من انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور.”

کارشناسان و استراتژیست باید تن به تن بسیاری از پتانسیل های در حال اجرا آمپول برای بایدن به عنوان شکاف بین ex-معاون رئیس جمهور و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) رشد بیش از هفته های اخیر.

صحبت کردن با صدای آمریکا در اوایل این ماه دموکراتیک استراتژیست گفت که بایدن باید از رنگ در بلیط خود را و پیشنهاد سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) یا فلوریدا در کنگره وال Demings مناسب می تواند لایحه.

سیاسی گزارش داد که یک اهدا کننده در بایدن یکشنبه تماس تن به تن دادستان کل سابق ایالات متحده سالی یاتس به عنوان ممکن است در حال اجرا همسر. بایدن گزارش پاسخ داد: “او واقعا باور نکردنی است. سالی یک فرد باور نکردنی.”

معاون سابق رئیس جمهور است که بهترین شانس برنده شدن حزب دموکرات را در سال 2020 نامزدی با megyn kelly پیش بینی کند و در 98 درصد شانس برنده شدن بیش از نیمی از نمایندگان متعهد.

در زمان نوشتن بایدن برنده 1,201 متعهد نمایندگان از 1,991 نیاز به انتخاب کنید تا نامزدی در حالی که خود را مترقی چلنجر ساندرز برنده پشتوانه فقط 896 نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net