جو بایدن برنده آلاسکا اولیه

جو بایدن برنده آلاسکا دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی, ضرب و شتم سناتور برنی ساندرز 3 روز پس از ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

بایدن ضرب و شتم ساندرز شنبه توسط 10.6%. در مجموع 19,759 آرا ریخته شد.

کیسی Steinau, مرجعیت و دولت, گفت ساندرز به همراه وزیر بهداشت ، الیزابت وارن و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard که او نیز باید خود را به حالت تعليق مبارزات خواسته می شود در برگه.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در این هفته اما گفت که نگه داشتن نام خود را در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز رای دادند. او با هدف جمع آوری نمایندگان به عنوان بخشی از تلاش برای نفوذ در این حزب پلت فرم در این سال دموکراتیک ملی کنوانسیون.

ساندرز برنده دولت حزب قفقاز در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون ،

آلاسکا اولیه در اصل برنامه ریزی شده بود در آوریل 4, اما نگرانی با COVID-19 طرح میتوانست به برنامه. در پاسخ به این که در حال برنامه ریزی برای ارائه رای گیری از طریق پست و در فرد در مکان های رفت و به طور انحصاری به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی.

اولیه خود را به آلاسکا دموکرات که نقل مکان کرد و از خود سنتی قفقاز به اولیه برای این سال را به مسابقه در یک حرکت Steinau گفت: با هدف افزایش مشارکت. آن استفاده می شود رتبه-انتخاب برگه های رای.

این حزب گفت: در آن ارسال می شود در اوایل ماه مارس رای به هر کسی که ثبت نام به عنوان یک دموکرات که از اواسط ماه فوریه بیش از 71,000. این حزب همچنین شامل ثبت نام رای دهندگان اشکال و دانلود برگه های رای در وب سایت خود را.

برگه های رای تا به حال به دریافت پنج شنبه محسوب می شود این حزب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de