بایدن جشن های اولیه خود را برنده در ایلینوی و فلوریدا با یک آدرس رسمی به هواداران خواستار این کشور را به گرد هم می آیند در این صورت از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین ضمن تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای “قابل توجه علاقه” آنها به ارمغان آورد دموکراتیک مسابقه.

صحبت از خانه اش در ویلمینگتون با زمینه پارچه سیاه و سفید و flanked توسط دو پرچم آمریکا بایدن گفت که مبارزات انتخاباتی خود را “تا به حال یک شب بسیار خوب” است و حرکت و نزدیک به تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

او همچنین تشکر انتخابات و نظرسنجی کارگران در سه متحده با فرد رای گیری برای اطمینان مردم می تواند رأی دهی در حالی که همچنین باقی مانده امن است.

“این مهم است برای دریافت از طریق این بحران محافظت از بهداشت عمومی و دموکراسی ما,” او گفت:.

بایدن گفت که مبارزات انتخاباتی خود در حال ساخت یک ائتلاف گسترده ای است که شامل پشتیبانی از آفریقایی-آمریکایی لاتین, جامعه, کارگری, آتش نشانان, معلمان, حومه زنان و دیگران.

“ما در حال انجام آن با یک چشم انداز مشترک,” او گفت:, و اضافه کرد که او و ساندرز به اشتراک گذاری است که چشم انداز.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین تشکر ساندرز و هواداران خود را برای آوردن “قابل توجه و شور و سرسختی” به مسائلی مانند بهداشت و درمان نابرابری درآمد و تغییر آب و هوا و تحویل یک پیام به طور مستقیم به جوان ساندرز حامیان.

“به جوان آرا که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من می شنوم شما من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم آنچه که ما را به انجام,” او گفت:. “هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و برای متحد کردن ملت است.”

بایدن همچنین با تمجید آمریکایی ها برای تغییر زندگی خود را به مقامات بهداشت عمومی راش برای محدود کردن گسترش coronavirus کرد و گفت که آمریکایی ها “مردم عادی انجام کارهای فوق العاده ای زمانی که نیاز ناشی می شود و امروز ما در حال حرکت به سرعت به انطباق روال ما برای دیدار با این چالش است.”

“آن را در لحظات مثل این که ما متوجه ما نیاز به قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و با هم کار کنند به عنوان یک آمریکایی می شود.” “Coronavirus مراقبت می کند اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه. آن را نمی خواهد تبعیض بر مبنای ملیت ، نژاد و جنسیت و یا کد پستی خود را. آن را لمس مردم در موضع قدرت و همچنین به عنوان آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما است. ما همه در این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de