جو روگان می گوید: “من می خواهم به جای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” از جو بایدن رئیس جمهور نیست ‘پیری در همه’ در دفتر

پادکست میزبان و کمدین جو روگان گفت: او را به جای رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نامزد حزب دموکرات جو بایدن با این استدلال که تهمت برگزار کرده است تا به خوبی به فشار در مقابل دفتر بایدن.

این جو روگان تجربه میزبان صحبت کرد جمعه با Eric Weinstein, مدیر عامل از Thiel سرمایه شرکت سرمایه گذاری که در آن دو نسبت ناروا رفتار و “جعلی آلفا” شخصیت به یک کشتی گیر حرفه ای. گفتگو نوسان به 2020 سیاست پس از Weinstein شکایت مردم “ابراز moronically” هنگامی که به آنها داده می شود بدون انتخاب در زندگی است.

پادکست میزبان که هفته گذشته توصیف معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “پیر” و “سکندری” ادعا کرد که حزب دموکرات “ما همه کودن ها” ترویج بایدن انتخاباتی و بالقوه نامزدی. روگان است که قبلا او را “احتمالا رای” برنی سندرز.

او به نظر می رسد به تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن بخشیدن به ظاهر “نه پیری در طول زمان خود را در اتاق.

“من فکر می کنم که مردم زمانی که آنها با توجه به انتخاب در همه ابراز moronically. من می خواهم یک انتخاب واقعی رئیس جمهور که قابل دوام. من یکی نیست. در حال حاضر شما در حال رفتن به از من بپرسید که از غیر عملی مردم بهترین دوست دارید؟'” Weinstein گفت. “من نمی توانم رای [بایدن]. من نمی توانم رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من می توانم رای نیست که مرد. من می خواهم به جای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن از [بایدن],” روگان پاسخ داد. “من فکر نمی کنم او می تواند هر چیزی را اداره کند. شما با تکیه به طور کامل در کابینه اش. اگر شما می خواهید به صحبت در مورد یک فرد رهبر است که می تواند ارتباط او نمی تواند انجام دهد. و ما نمی دانیم که چه f–k او خواهید بود پس از یک سال ، فشار رئیس جمهور ایالات متحده چیزی است که از هیچ کس تا کنون آماده شده است. تنها کسی که خوب به نظر می رسد با این تهمت به اندازه کافی عجیب. او به نظر نمی رسد پیری در تمام و یا در هر نوع کاهش است. اوباما تقریبا بلافاصله شروع به دنبال مسن تر است. جورج دبلیو [بوش] تقریبا بلافاصله شروع به دنبال مسن تر است.”

پیش از آن در روز جمعه, پادکست, Weinstein و روگان گفت: “وجود دارد بسیار طرفدار کشتی” طرز فکر است که انگیزه تهمت حامیان. روگان اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن است که در WWE Hall of Fame و کسی که یک بار جنگیدند صاحب وینس مک ماهون در یک مسابقه تلویزیونی است یک استعداد برای ساخت مسائل پیچیده “digestable برای کودن ها.”

“وجود دارد یک بخشی از درخواست تجدید نظر خود را که او را به هدف قرار دادن یک فرکانس خاص فراهم می کند که به راحتی و باریک به مرزهای آنچه ممکن است و همه چیز به برخی از بسیار digestable فرم که کودن ها را دوست دارم. من ادعا نمی کنم که همه افرادی که تهمت حامیان هستند کودن ها فقط از افرادی که از او حمایت اقتصادی. اما وجود دارد بسیاری از مردم اوه کودن هستند که مانند او به دلیل صحبت کردن در این فرکانس. او است رفتن به می گویند هر چیزی که deprecating یا درونگرا … او یک پهنای باند بسیار باریک.”

“من فکر نمی کنم این تغییر برای مغلوب ساختن پیشی جستن او همیشه نمایشی — مانند یک جعلی آلفا” Weinstein اضافه شده است.

بایدن تبدیل خواهد شد 78 تنها چند روز پس از انتخابات نوامبر و تهمت است را به نوبه خود به 74 سال در ماه ژوئن این سال است.

نیوزویک رسیده به روگان به نظر شنبه.

joe rogan trump biden vote
این جو روگان تجربه میزبان صحبت کرد جمعه با Eric Weinstein, مدیر عامل از Thiel سرمایه شرکت سرمایه گذاری که در آن دو نسبت ناروا رفتار و “جعلی آلفا” شخصیت به یک کشتی گیر حرفه ای.
تصویر: Joe Rogan Experience | YouTube

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im