Johan Ackermann به پایان می رسد سه سال طلسم با گلاستر به مربی در ژاپن

تلگراف | No comments

سر مربی Johan Ackermann گفت: خداحافظی به بیش از 100 گلاستر بازیکنان و کارکنان در یک زوم تماس در روز پنج شنبه شب قبل از پیوستن به Docomo قرمز طوفان در ژاپن با اثر فوری.

روری تیگ, باشگاه مهارت های مربی است که حزب سوسیالیست به موفقیت Ackermann, حداقل در کوتاه مدت با مدیر راگبی دیوید Humphreys مصرف در بیشتر از یک دست در نقش. Ackermann که هدایت گلاستر به بازی آف فصل گذشته پس از پیوستن به این باشگاه در سال 2017 ذکر دلایل شخصی خود را برای خروج. تلگراف ورزشی می داند که مربوط به خانواده او در تلاش برای حل و فصل در جنوب غرب با یک قرارداد در ژاپن اجازه می دهد Ackermann به صرف زمان بیشتری را در خود بومی آفریقای جنوبی است.

قبل از تعلیق گالاگر لیگ برتر فصل این باشگاه در تلاش بودند برای مطابقت با فصل گذشته دستاوردهای نشسته در نهم پس از برنده شدن تنها چهار نفر از آنها 13 مسابقات لیگ برتر. “این کاملا احساسی را برای او به خداحافظی,” گلاستر اجرایی لنس برادلی گفت Telegraph Sport. “این است ایده آل برای انجام آن بیش از یک زوم تماس بگیرید اما ما قادر به دریافت بیش از 100 نفر با هم به انجام این کار, مدیران, سرمایه گذاری, بچه ها, پاک کننده ها, بازاریابی, بازیکنان و مربیان. برای همه به احساس بخشی از این اطلاعیه و باشگاه بود و یک چیز خوب است.

“یوهان بسیار, محترم, مرد, همیشه کاملا صادقانه در رویکرد خود را به همه چیز. زمانی که او به ما آمد و گفت: به دلایل شخصی من می خواهم به دنبال این فرصت ما به آن موافقت کردند. او تا به حال یک تاثیر بزرگ در این باشگاه است. خود بازی برای الهام بخشیدن به’ فلسفه واقعا روشن تا چیز برای ما است.”

وجود دارد گزارش ها از بازیکن ناآرامی قبل از Ackermann خروج اگر چه کسانی که ادعا شد, بازی های برگزار شده توسط یک منبع به تلگراف ورزش قبل از جمعه در اطلاعیه ای با برادلی نیز رد حدس و گمان است. “مطلقا هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت” برادلی گفت.

“نگاه ما نمی توانیم بگوییم که همه نشئه با چه فصل بود. ما نهم و سوم فصل گذشته است. که چیزی بود که هر یک از ما می خواست. که نه به این دلیل که Johan در حال حرکت است ، ما می دانیم دلایل ما از دست دادن بازی ها و اغلب کاملا خوب حاشیه. اما این است که دلیل او رفته است ؟ نه در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>