یوهانا Konta پرش به عقب از شوک روز اول شکست به ضرب و شتم کتی Boulter در نبرد استرالیایی

یوهانا Konta تا به حال بیشتر به جشن در روز دوم نبرد استرالیایی در حال ظهور به عنوان ویکتور برابر کتی Boulter با وجود رفتن یک مجموعه و شکستن.

انگلیسی ها شماره یک بود یک شوک به سیستم روز دوشنبه در اولین رقابتی مسابقه پس از تقریبا پنج ماه زمانی که او از دست داده به 289th-رتبه Jodie Burrage و او را به آن دو ضرر و زیان در یک ردیف میدوی را از طریق بازی خود را در روز سه شنبه بیش از حد. شکسته بارها و بارها توسط Boulter, Konta تنها موفق به کسب چهار امتیاز در اولین خدمت در افتتاحیه مجموعه, از دست دادن آن 6-2.

Boulter که برنده LTA پیشرفت تور در اوایل این ماه نگاه به گشت زنی به یک پیروزی 3-0 در مجموعه دوم اما Konta, 29, ساخته, قابل توجه گشت برنده پنج بازی در یک ردیف و وادار کردن یک tiebreak با تشکر majorly به بهبود او خدمت می کنند. قادر به متوقف کردن او Fed Cup team-mate حرکت Boulter دست دوم مجموعه پس از ارسال یک پشت دست ضربه زدن گسترده منعکس و او راکت به زمین در نا امیدی اضافه کردن بیشتر رقابتی به کراوات.

Konta نگه داشته و سطح خود در طول کوتاه decider که در حال بازی به عنوان یک 10 نقطه tiebreaker در تیم مسابقات و پیچیده یک پیروزی چشمگیر: 2-6, 7-6, 10-6.

“این است آنچه در آن می مانند در یک گرند اسلم یا WTA رویداد بود اما خوب به هر دوی ما این شانس را برای دریافت آن رقابتی آب و تظاهر ما در جایی دیگر” Konta گفت: پس از ضرب و شتم 23 ساله Boulter. “او شروع بسیار خوبی است اما من احساس من بهبود یافته به مسابقه رفت و در پایان ما بازی می کردند و برخی از تنیس.
در یک مرحله Boulter او ضربه راکت به زمین در نا امیدی


اعتبار: گتی ایماژ

“این اولین رقابتی مسابقات از ابتدای ماه مارس پس از آن است که رفتن به وقت. من در یک طرز فکر خوب و من ماندم در هر نقطه و به خودم این بهترین فرصت برای من سطح به گرفتن بهتر است.”

پیروزی گسترده او بولداگز بریتانیا تیم منجر به 14-4 در برابر اتحادیه جک پس از مخفی norrie, فرض, Liam Broady و Maia Lumsden همچنین برنده مجرد مسابقات در روز سه شنبه.

مردان بریتانیا شماره یک دن ایوانز در کایل ادموند بعد از آن در روز سه شنبه در تک آهنگ, در حالی که سه بار گرند اسلم قهرمان اندی موری را در مسابقات خود را اولین دونفره در جلسه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de