یک پیشنهاد جدید به دست آوردن با بخار در میان جمهوری خواهان مجلس سنا می تواند دموکراتها تنها شانس شنیدن از جان بولتون در طول استیضاح دادگاه: دیدن نسخه خطی سابق مشاور امنیت ملی در آینده کتاب.

ایده این است برای مشاهده در طبقه بندی تنظیم پیش نویس کپی از بولتون کتاب که بنا به گزارش رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گره خورده نکردن کمک های نظامی برای اوکراین به تحقیقات به جو بایدن و دیگر دموکرات ها را به نفع خود در انتخابات مجدد تلاش کنید. بولتون ادعا, گزارش نیویورک تایمز روز یکشنبه در قلب دموکراتها مبنی بر اینکه رئیس جمهور آزار او قدرت و مسدود کنگره بعدی بررسی است.

اولین شناور توسط سناتور. جیمز Lankford (R-Okla.), این پیشنهاد به نظر می رسد به دست آورده اند به اندازه کافی کشش میان ایران همکاران که رای به حکم این مقاله به احتمال زیاد ثابت موفق فرض کنید همه دموکرات ها به عقب حرکت می کند. دموکرات ها باید فقط چهار داعش به سمت آنها در هر حرکت.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: او را “کاملا حمایت” مشاهده مقاله و چند تن دیگر از اعضای جمهوری خواهان داده اند, مشابه سیگنال.

“من فکر می کنم که خوب است و که یکی از امکان” سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) گفت.

سنسور. مایک Crapo (R-آیداهو) و مایک دور (R-S. D.) گفت: آنها می خواهم برای دیدن نسخه خطی اما می گویند که آنها خواهد قطعی پشتیبانی رای در فوتی و فوری در دسترس بودن آن.

John Bolton manuscript trump impeachment trial
سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون صحبت می کند در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019.
عکس برنده McNamee/گتی

از شنبه دموکرات ها به نظر می رسد باقی می ماند دو رای کوتاه برای نیاز به بولتون شهادت. تنها خواهان سیگنالینگ آنها می خواهم پشت این حرکت بودند Sens. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین است. علاوه بر این رهبری از هر دو طرف نشان داده کمی به هیچ اشتها شاهد مبادله مانند بولتون برای هانتر بایدن معاون رئیس جمهور جو بایدن ،

اما این نگرانی وجود دارد در مورد این مقاله ایده از هر دو طرف راهرو. دموکرات ها می گویند به سادگی با خواندن این مقاله نه چندان دور به اندازه کافی و بولتون نیاز به شهادت در حالی که جمهوری خواهان از ترس است که او را مجبور به ارائه این متن می تواند تبدیل به یک سرازیری لغزنده است و اجازه دموکرات ها یک گام نزدیک تر به سمت subpoenaing چندین شاهد آنها خواستار از جمله بولتون.

“من فکر نمی کنم آن را به پایان می رسد وجود دارد که مشکل من” کرامر شفافی. “هنگامی که شما برای باز کردن درب یک کمی شما هرگز سیر اشتها که خانه مدیران باید برای شهود.”

دور گفت که در حالی که او می خواهد به خواندن مقاله “این لزوما به این معنا نیست آن را بخشی از روند استیضاح.”

این معلوم نیست که آیا به اندازه کافی دموکرات خواهد حتی حمایت رای به حکم نسخ خطی. رهبری ارائه شده متناقض از ديدگاه پتانسیل معضل است.

“چه پوچ پیشنهاد. این یک کتاب!” رهبر اقلیت سنا چاک شومر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن را به عنوان خوانده شده در [طبقه بندی تنظیم] مگر اینکه شما می خواهید به پنهان کردن چیزی. تا چه حد ما خواه همکاران رفتن به پیچ و تاب خود را در کل شور برای جلوگیری از حقیقت ؟ ” نیویورک از حزب دموکرات خواسته است.

در ضمن در حدود همان زمان و در یک بخش جداگانه ای از کنگره سناتور دیک دوربین (D-بیمار است.), اقلیت شلاق زدن, گفت جمهوری خواهان “البته” بازگشت Lankford حرکت برای به دست آوردن نسخه خطی. او شفافی که آن را “کافی نیست” و این که شهادت هنوز هم مورد نیاز است.

“که من اعتصاب به عنوان مثل به معنای واقعی کلمه بالاترین نوار ممکن است برای حزب جمهوری خواه علاقه به آسانی در دسترس حقایق” سناتور کریس Coons (D-Del.) گفت: در مورد فقط خواندن این مقاله. اما او افزود که “نمی توانید تصور کنید که هر دموکرات ها مخالف است.”

Lankford گفته است که با اولین مشاهده مقاله سناتور پس از آن می تواند بهتر حل و فصل گرم حزبی بحث بر سر اینکه آیا به حکم بولتون برای شهادت. او پرسید: trump’s حقوقی دفاع تیم به طور داوطلبانه انتشار بولتون مقاله یک کپی از است که در کاخ سفید اختیار به عنوان بخشی از فرایند بررسی برای مقامات سابق که نوشتن کتاب است که ممکن است حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

صحبت کردن در کف مجلس سنا به عنوان بخشی از دفاع از خود مورد جی Sekulow شخصی وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استیضاح محاکمه شد “نه یک بازی از نشت و بدون نسخ خطی” و این که اتاق بازرگانی باید “بود بالا که فرای.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات اضافی آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su