جان بولتون منحصر به فرد کتاب عصاره: چه تهمت واقعا فکر می کند که ناتو ممکن است, مرکل و پوتین

آمدن یک ماه پس از ماه ژوئن سنگاپور برخورد با کیم جونگ سازمان ملل متحد سه نفر پشت به پشت ژوئیه نشست: طولانی برنامه ریزی شده ناتو در بروکسل با شرکای ما در آمریکا مهم ترین داد; تهمت و ترزا مارس در لندن یک “رابطه ویژه” دو جانبه و تهمت و پوتین در هلسینکی زمین بی طرف برای دیدار با ما یک بار و زمان دشمن روسیه است. همانطور که من متوجه شدم در طول این مشغول ژوئیه اگر من تا به حال آن را دیده زودتر تهمت بود نه زیر هر یک بین المللی گرند استراتژی یا حتی سازگار مسیر. او در فکر بود و یک مجمع الجزایر از نقطه (مانند فردی معاملات املاک و مستغلات) ترک بقیه از ما به تشخیص و یا ایجاد سیاست. که جوانب مثبت و منفی.

پس از سنگاپور سفر من به پایتخت های اروپایی برای آماده سازی برای نشست. یکی از برنامه ریزی سفر به مسکو است. که جلوگیری از آن عوارض است. زمانی که من به مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رفتن وجود دارد برای زمینه سازی برای سفر او پرسید: “آیا شما برای رفتن به روسیه ؟ شما نمی توانید این کار را در یک تماس تلفنی?”

در نهایت او جسم نیست که من توضیح داد که چرا بررسی این مسائل در پیش خواهد کمک در آماده سازی ما. مدت کوتاهی پس از آن Iasked [John F] کلی چرا تهمت شکایت و کلی گفت: “این آسان است. او نگران شما به فکر او.” این صدا مضحک برای هر رئیس جمهور دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن و در حالی که آن را چاپلوس اگر درست از آن نیز خطرناک است. دقیقا همان چیزی که من قرار بود به انجام در حال حاضر برای غلبه بر این مشکل ؟ من به وضوح نمی آمد تا withagood پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا می خواست پوتین برای بازدید از واشنگتن که روسها به هیچ وجه قصد از انجام این کار ما شده بود skirmishing بیش از هلسینکی و وین به عنوان امکان پذیر است جلسه سالن. روسیه تحت فشار قرار دادند وین و ما را تحت فشار قرار دادند هلسینکی اما معلوم شد تهمت نمی نفع هلسینکی.

“آیا فنلاند نوع ماهواره ای روسیه؟” (بعد از همان صبح تهمت خواسته کلی اگر فنلاند بخشی از روسیه است.) من سعی کردم به توضیح تاریخچه اما نمی بسیار دور قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هم می خواست وین. “هر آنچه که آنها [روسها] می خواهید. به آنها بگویید که ما می خواهیم انجام هر آنچه که آنها می خواهند.” پس قابل توجهی بیشتر مانورهای رندانه اما ما توافق کردیم در هلسینکی.

به بروکسل

در سال های رفته, ناتو, نشست بودند رویدادهای مهم در زندگی داد. بیش از دو دهه گذشته این گردهمایی شد تقریبا سالانه و در نتیجه کمتر هیجان انگیز است. تا سال 2017 نشست ناتو در بروکسل است. مغلوب ساختن پیشی جستن livened تا چیز با اشاره به پیمان آتلانتیک شمالی نمادین ماده 5 که اظهار داشت که “یک حمله مسلحانه علیه یکی یا بیشتر از آنها در اروپا و شمال امریکا باید در نظر گرفته شود یک حمله در برابر همه آنها را”. این ماده در واقع الزام از شهرت خود را از هر عضو اتحاد را صرفا “از جمله عمل به آن را لازم بداند”. آن را به حال شده است به استناد تنها یک بار پس از 9/11 حملات در نیویورک و واشنگتن است. با این وجود ناتو شده بود موفق بازدارندگی ساختار برای دهه مسدود کردن ارتش سرخ از knifing از طریق آلمان در فولدا شکاف و به اعماق قلب اروپای غربی.البته ایالات متحده بود که همیشه اکثریت بزرگترین نیروی کمک کننده. آن ما بود داد و آن را در درجه اول به نفع ما نیست چون ما اجاره خودمان را برای دفاع از اروپا اما از آنجا که دفاع از “غرب” در امریکا, استراتژیک علاقه. به عنوان یک جنگ سرد سدی در برابر توسعه طلبی شوروی و ناتو نشان داده سابقه موفق ترین سیاسی-نظامی ائتلاف.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین نشست ناتو در سال 2017 شکایت کرده است که بیش از حد بسیاری از متحدان نمی شد نشست خود در سال 2014 تعهد جمعی ساخته شده در کاردیف ولز به صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی برای دفاع توسط 2024. آلمان یکی از بدترین مجرم صرف حدود 1.2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع و همیشه تحت فشار از سوسیال دموکرات و چپ به صرف کمتر است. مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود و یا شاید به این دلیل که از پدرش آلمانی تبار بود و خستگی ناپذیر و حیاتی است. در طول مشاوره در حمله علیه سوریه در مارس تهمت خواسته پاکسازی چرا آلمان را برای پیوستن به در نظامی تلافی جویانه علیه رژیم اسد.

این خوب بود سوال بدون پاسخ دیگر از داخلی و سیاست آلمان اما تهمت نورد در, نقد و آلمان asaterrible ناتو شریک و دوباره حمله به جریان نورد دوم خط لوله که می بینید آلمان پرداخت ناتو را دشمن قابل توجهی درآمد. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ناتو “منسوخ” در طول مبارزات انتخاباتی 2016 اما استدلال در مارس 2017 که این مشکل شده بود “ثابت” در انتخابات ریاست جمهوری. خود قابل توجه شکست در سال 2017 به ذکر است ماده 5 گفته و حتی تعجب خود را بالا مشاوران چرا که او شخصا حذف هر مرجع به آن fromadraft گفتار. درست است یا نه در سال 2017 نشست تنظیم صحنه برای بحران بالقوه ما رو در سال 2018 است.

این طوفان شده بود دم و قبل از من وارد شده در بال غربی بود اما در حال حاضر به طور مستقیم به آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در بار-های نقطه. مشکل از دیدگاه ما اعتبار استقامت و اتحاد مدیریت بود و سولفات است که با مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که اغلب ابراز نارضایتی خود را با متحدان نه در دستیابی به هدف و یا در برخی موارد حتی ظاهری علاقه مند در تلاش است. اگر این صرفا یک نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن آن خواهد بود یک ابتذال است.

من شخصا هرگز خودداری از مستقیم بودن حتی با نزدیکترین دوستان بین المللی, و من می توانم شما را در مورد ما گفتن آنچه که آنها فکر می کنم به خصوص در مورد امریکا را کمبود. در واقع آن را مغلوب ساختن پیشی جستن صراحت اما محجبه خصومت به داد خود را که به شدت دستپاچه دیگر اعضای ناتو و خود مشاوران.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته به درخواست دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ در 9 روز جمعه 29 ژوئن فقط چند هفته قبل از اجلاس. به عنوان ما در ملاقات بیضی [دفتر] قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بگویید Stoltenberg آمریکا که قرار بود به کاهش آن “سهم” به ناتو به آلمان در سطح و از او بخواهید به اطلاع اعضای دیگر قبل از جولای 11-12 نشست. (در اینجا ما به صورت مداوم مشکل با نامگذاری است. کاردیف تعهد است که در مورد “کمک” ناتو و اما در مورد کل هزینه های دفاعی. آیا تهمت و همیشه این را فهمیدند و به سادگی سوء استفاده از کلمه “سهم” من هرگز نمی تواند بگوید. اما گفت او را کاهش می دهد ما “سهم” به آلمان سطح ضمنی آمریکا خواهد رها کردن دفاع از خود در هزینه ها از بیش از 4 درصد از تولید ناخالص داخلی توسط برخی از 75 درصد است که من فکر نمی کنم او به معنای.

اضافه کردن به سردرگمی ناتو یک صندوق مشترک برای پرداخت آن ستاد’ هزینه های عملیاتی و حدود 2.5 bbn سالانه است. اعضا را “سهم” خود را به صندوق اما این صندوق صرف نیست چه تهمت بود با اشاره به. به موجب من بعد از پیشنهاد من متقاعد کردن آلمان به افزایش آن مشترک صندوق سهم و آمریکا برای کاهش آن نسبت اگر چه این نمی تبدیل شدن به نهایی تا ماه دسامبر 2019.)

با [ینس] استولتنبرگ در خط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به ارث برده بود یک ظرف غذا از لحاظ اقتصادی و ناتو بود فاحش شکایت که اسپانیا (او فقط ملاقات پادشاه) صرف تنها 0.9 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در دفاع. مغلوب ساختن پیشی جستن نورد و گفت که ما پرداخت می شود 80 تا 90 درصد از هزینه های ناتو یک تعداد منبع که هیچ یک از ما همیشه می دانستند. کل دفاع آمریکا هزینه (در سراسر جهان) به میزان کمی بیش از 70 درصد از تمام هزینه های نظامی توسط همه اعضای ناتو اما البته مقدار ما صرف شد برای برنامه های جهانی و یا دیگر مناطق خاص. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها می آیند می گویند او فکر می کردم که در حقیقت ما پرداخت 100 درصد از هزینه های ناتو است. منبع این رقم نیز ناشناخته است. او گفته استولتنبرگ که از آن پس به دلیل این اختلاف در ناتو پرداخت شد به طوری ناعادلانه امریکا خواهد پرداخت تنها چیزی آلمان پرداخت می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که استولتنبرگ به طور منظم به او اعتباری برای تلاش های خود را برای افزایش ناتو صرف توسط متحدان اروپایی اما استدلال کرد که تنها دلیل هزینه های افزایش یافته بود دلیل بود که متفقین فکر تهمت خواهد در غیر این صورت عقب نشینی ایالات متحده از ناتو است. استولتنبرگ گفت که او کاملا موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن که وضعیت ناعادلانه بود اما او اعتراض کردند که پس از سالها کاهش ناتو هزینه های ما در حال حاضر شاهد افزایش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اصرار استولتنبرگ به بگویید که به رسانه ها و خواسته او برای صحبت با من به بحث در مورد این معنی است که ما دیگر نمی خواهد “کمک” در جریان ناموجه راه برای پرداخت ناتو هزینه های که قابل توجیه نیست و آن کمک نمی کند ایالات متحده است. حمايتهاي گفت: برگ برنده ما اجرا شده بود توسط احمقها ، اروپایی ها نمی درک ما از پیچ ما را در تجارت و ما دیگر نمی خواهد پرداخت هزینه برای امتیاز اما پرداخت تنها چیزی آلمان پرداخت می شود. و در آن رفت و در آن رگ. مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان گفت او رسما اعتراض.

استولتنبرگ به نام من در حدود 10در و من از همه کارکنان شورای امنیت ملی و نشستن در اتاق پرسنل برای دریافت تماس بگیرید به طوری که من می تواند به عنوان مستقیم که ممکن است با Stoltenberg. من به او ارزیابی من آن است که در حال حاضر تا حد زیادی رفتگان “محور بزرگسالان” پرستش توسط رسانه های ایالات متحده پس نا امید مغلوب ساختن پیشی جستن او در حال حاضر مصمم به انجام آنچه او می خواست به انجام این کار در چندین مورد مسائل کلیدی بدون توجه به آنچه او در حال حاضر مشاوران به او گفت. به من گفت: ما تا به حال پاک کردن اخطار از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در نشست ناتو. باید وجود داشته باشد هیچ فکر که کوچک تسکینی اقدامات ممکن است سر آن را خاموش. این بود که به وضوح چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فکر در مورد انجام و می خواستم برای انجام راه خود را که او تا به حال در حال حاضر انجام می شود.

سفیر ما به ناتو کی بیلی Hutchison به نام با من در مورد ظهر و من به او شرح مختصری از مغلوب ساختن پیشی جستن-Stoltenberg تماس بگیرید. به من گفت: ما تمام توان خودمان را انجام بدی اگر ما وانمود تماس تا به حال اتفاق افتاده است و از سر کسب و کار به عنوان معمول است.

بعد از آن روز من در جریان [مایک] Pompeo. به جای در نظر گرفتن این موضوع از ناتو را به طور مستقیم به او پیشنهاد ما را متقاعد تهمت است که با بسیاری از دیگر جنگ در راه است (به ویژه مبارزات انتخاباتی به تایید [برت] Kavanaugh به دیوان عالی کشور) ما نمی تواند بیش از حد جمهوری خواهان با دیگر مسائل. وجود دارد تنها 51 سناتور جمهوریخواه و ما نمی خواهید به از دست دادن هر یک از آنها را به دلیل تهدید به ناتو است. Pompeo و من موافقت دو نفر از ما به تنهایی باید در حال حاضر این مورد به ناروا با ژنرال در حال حاضر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نمی کنم “محور بزرگسالان” کمیک بود تا او را دوباره.

کار برش

ملاقات ما با مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه, جولای 2, و آن را تبدیل به راحت تر و کوتاه تر از من انتظار می رود. ما توضیح داد که منطق مصرف نمی در جنگ بیشتر از ما می تواند رسیدگی با توجه به اهمیت Kavanaugh را نامزدی و خواست که ما به سادگی به ادامه فشار برای دیگر اعضای ناتو به دفاع صرف به دو درصد از تولید ناخالص داخلی در سطح. مغلوب ساختن پیشی جستن توافق بدون واقعا بحث. اما بیش از چند روز بعد او از من خواست دوباره چرا ما فقط نمی خروج از ناتو به طور کامل دقیقا آنچه که ما در حال تلاش برای جلوگیری از. واضح است که کار ما هنوز قطع برای ما.

ما رفتگان در دریایی یکی برای اندروز در اوایل صبح روز سه شنبه با تهمت فراوان در مورد Kavanaugh نامزدی روز قبل از. خانواده درست بود از “مرکزی ریخته گری” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. در بسیاری از مکالمات با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پرواز, اما من می توانم ببینم او ناراضی بود برای برخی از دلیل. ما فرود آمد و او سوار با سه ما سفیران در بروکسل (یکی به بلژیک یکی به اتحادیه اروپا و ناتو) در وحش به محل اقامت ما دو جانبه سفیر بلژیک که او اقامت داشت. در ماشین او لعنتی Hutchison برای او یکشنبه نشان می دهد بحث مصاحبه در ناتو گفته او صدا مانند یک سفیر از دولت اوباما. او سپس نورد به ناکافی هزینه های ما متحدان ناتو و ناعادلانه تجارت کسری با اتحادیه اروپا. من در وحش, اما من می توانم تلاوت اسکریپت از حافظه است. آن را نه یک شروع فرخنده.

صبح روز چهارشنبه رفتم پیش-خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از صبحانه با Stoltenberg و مشاوران او. مغلوب ساختن پیشی جستن وارد یک اتاق ناهار خوری کوچک در محل اقامت را به طبقه دوم که در آن [جیمز] Mattis Pompeo, کلی Hutchison و من منتظر و گفت: “من می دانم که من نمی باید حمایت زیادی در این اتاق است.” او سپس اقدام به پاره کردن ناتو است. این بسیار نیست از یک جلسه. استولتنبرگ وارد مطبوعات وارد اتاق صبحانه و تهمت riffed دور: “بسیاری از [ناتو] را مدیون ما مقدار زیادی از پول. این رفته است, برای چند دهه.” مغلوب ساختن پیشی جستن نورد: “این بسیار غم انگیز هنگامی که آلمان باعث عظیم نفت و گاز در مقابله با روسیه است. ما در حال حمایت از همه این کشورها و آنها را در یک خط لوله معامله است. ما قرار است برای محافظت از شما و در عین حال شما در حال پرداخت این همه پول به روسیه… آلمان کاملا تحت کنترل روسیه است. آلمان می پردازد کمی بیش از یک درصد ما پرداخت بیش از چهار درصد است. این در جریان بوده است برای چند دهه…ما قصد داریم برای انجام کاری از آنجا که ما در حال رفتن به قرار داده تا با آن است. آلمان دستگیر شده توسط روسیه است.”

استولتنبرگ سعی کردم به بیش از شروع و پس از فشار دکمه سمت چپ با گفتن او خوشحال بود مغلوب ساختن پیشی جستن در بروکسل. تهمت بود unappeased و گفت که حتی افزایش عضو ناتو هزینه های دفاعی است که حاصل شده است به یک شوخی است. او بسیار ناراضی بود در مورد ناتو و بسیار ناراضی با اتحادیه اروپا است. او شکایت کرده و در عین حال دوباره مورد جدید ناتو در ساختمان ستاد بودجه که می تواند صرف شده در مخازن – نمایشگاه نقطه مانند بسیاری از نقاط مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مهم است اما اغلب غرق سونامی از کلمات است. بعد از او پرسید که چرا ناتو تا به حال ساخته شده است $500 متر پناهگاه به جای این ستاد که او calledatarget به جای یک ستاد که یک مخزن می تواند از بین ببرد. او 100 درصد برای ناتو اما امریکا پرداخت می شود بیش از عادلانه بود.

و نه اتحادیه اروپا در امان به عنوان تهمت انتقاد ژان-کلود یونکر [اروپا] به عنوان یک باطل که متنفر ایالات متحده به شدت. یونکر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ناتو بودجه اگر چه او توصیف نیست چگونه است که انجام شد. مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید دوباره است که او می خواست برای کاهش و نه افزایش می دهد ما پرداخت به همان سطح به عنوان آلمان.

در مغلوب ساختن پیشی جستن نورد پرسیدن چرا ما باید وارد جنگ جهانی سوم از طرف برخی از کشور پرداخت حق عضویت خود را مانند مقدونیه که او پس از آن اذعان کرد او را خسته نکنید تا آنجا که آلمان یک کشور ثروتمند پرداخت نمی به اندازه کافی. او در مورد شکایت خود مشاوران و گفت ما را درک نمی کنند این مشکل حتی اگر او به ما گفت حقیقت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح بر این باور بودند که تنها راه متفقین را صرف تر است اگر آنها فکر ایالات متحده ترک شد که او را خسته نکنید چرا که او فکر نمی ناتو خوب بود برای امریکا است.

او اطمینان استولتنبرگ که او با او 100 درصد اشاره کرد که او تا به حال پشتیبانی از گسترش بحران در این مدت به عنوان دبیر کل ناتو. هنوز دیگر متحدان مجبور به پرداخت در حال حاضر نه overa30-سال و دوره و در هر صورت ما هزینه های پایین رفتن به آلمان در سطح. با این نقطه Mattis تبدیل شده بود به من گفت بی سر و صدا “این خیلی احمقانه” مدت کوتاهی پس از آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با گفتن کلی برخوردار نیست به صرف بیشتر در ناتو است. استولتنبرگ گفت: در نتیجه رسیدند که ما در توافق اساسی پیام.

کاملا صبحانه. می تواند روز بدتر? بله. ما motorcaded به مقر ناتو اولین بازدید من. قطعا آن بود که معماری زرق و برق دار, احتمالا منعکس شده در آن هزینه. نشست افتتاحیه مراسم آمد و با توجه به vagaries از صندلی تکالیف من در کنار جرمی هانت در روز دوم در انگلستان وزیر امور خارجه. تماشای رهبران مخلوط و ممزوج برای اجباری “عکس خانوادگی” او گفت: “برخی از رهبران و برخی نمی; شما می توانید بگویید در یک دقیقه چه کسانی هستند”, جالب بینش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول دو جانبه بود با مرکل که به آرامی گفت: “ما هنوز به طور کامل تحت کنترل روسیه است.” او پرسید: در مورد پوتین اما تهمت ducked گفت که او تا به حال هیچ دستور کار است. در عوض او می خواست به صحبت دوباره درباره تعرفه های بالاتر او با توجه به استفاده از ما به واردات خودرو ها و کامیون ها که آمار آلمان, سخت, شکایت, به عنوان او اغلب که آلمان در تعرفه های موجود در ایالات متحده اتومبیل چهار برابر بالاتر از تعرفه های ما در انتظار آنهاست. سپس آن را پاکسازی آنها تهمت متهم از همیشه نشت مکالمات خود را که پاکسازی رد خندان گسترده. با این که ما motorcaded بازگشت به مرکز شهر بروکسل. من صندلی در رهبران شام به Hutchison آن شب به عنوان یک ژست برای او چه بوده است. من تا به حال به اندازه کافی بود و همه چیز به نظر می رسید حل و فصل کردن.

اشتباه است. من سمت چپ این هتل در 7:45 صبح روز پنجشنبه برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن اما او به من به نام در این خودرو برای اولین بار بپرسید “آیا شما آماده برای بازی در لیگ های بزرگ امروز ؟ این چیزی است که من می خواهم به می گویند” و او اقدام به دیکته زیر است: “ما احترام زیادی برای ناتو اما ما در حال درمان ناعادلانه. ژانویه 1, همه کشورها باید متعهد به دو درصد و ما را ببخش به عقب افتادگی و یا ما را به راه رفتن و نه دفاع از کسانی که نمی. تا زمانی که ما در حال گرفتن همراه با روسیه, ما نمی خواهد به ناتو که در آن کشورهای عضو ناتو در حال پرداخت میلیاردها دلار به روسیه است. ما اگر آنها را به خط لوله معامله است.”

این بود و نه ریز جلا اما جهت روشن بود. که من تعجب که آیا من خواهد بود استعفا در پایان بعد تماس را قطع کرد. با خودم فکر کردم من تا به حال ده دقیقه تا زمانی که من دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل از چه باید بکنید. من به نام کلی وضعیت را توضیح داد و به او گفت که بر خلاف برنامه های خود را, او تا به حال برای آمدن به مقر ناتو. همه دست به دست در عرشه.

زمانی که من وارد سفارت محل اقامت من در واقع رئیس جمهور مشاور نظامی (که حامل معروف “فوتبال” که شامل هسته ای راه اندازی کدهای) و از او خواسته برای پیدا کردن Mattis است که من قادر به جمع آوری (خوب چیزی که ما نبودند در جنگ) بلافاصله. Pompeo منتظر بود در محل اقامت و من توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی: “او را تهدید به برداشت امروز.” خوشبختانه تهمت بود به طور معمول در اواخر بنابراین ما در نظر گرفته چه به نتیجه رسید که Kavanaugh بازی هنوز ما بهترین استدلال. ما همچنین فکر در مورد کاهش سهم ما به ناتو بودجه عملیاتی مشترک صندوق برابر آلمان کاهش زمان ما به اشتراک گذاری از 22 درصد به 15 درصد است.

مرحله نهایی مسابقات

تهمت وارد شده در 8.30 صبح; پرسید: “آیا شما می خواهید برای انجام کاری تاریخی؟; و سپس تکرار آنچه که او گفت: “ما خارج است. ما در حال رفتن به مبارزه با کسی به آنها پرداخت.” با مغلوب ساختن پیشی جستن ما Kavanaugh زمین به زور و اجبار به عنوان امکان پذیر است و پس از آن رفتگان برای ما مربوطه وسایل نقلیه در اتومبیل. هنگامی که ما وارد تهمت رفت و به صندلی خود را بین Stoltenberg و ترزا می (رهبران نشسته بودند در اطراف بزرگ اطلس شمالی شورای جدول به ترتیب حروف الفبا توسط کشور). مغلوب ساختن پیشی جستن motioned به من و پرسید: “ما می رویم به آن را انجام دهد؟” من خواست او را به گفته او باید با شدت بهم زدن متخلف اعضای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع و نه تهدید خروج و یا برش ما بودجه است. “پس برو به خط اما نمی متقابل آن” بود که چگونه من به پایان رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن راننده سرشونو تکون دادن اما نمی گویند هر چیزی. من بازگشت به صندلی من نه دانستن اینکه چه چیزی او را به انجام. این احساس تمام اتاق شد و نگاهی به ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد در حدود 9:25 به مدت 15 دقیقه شروع کردن با اظهار نظر او می خواست برای ثبت نام چیزی ofacomplaint. او مشاهده کرد که آن را دشوار است زیرا بسیاری از مردم در ایالات متحده احساس کشورهای اروپایی بودند پرداخت سهم عادلانه خود را که باید چهار درصد (به عنوان مخالف به 2014 کاردیف توافق دو درصد). برای سال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما از رئیس جمهور می آیند و شکایت دارند اما پس از آن ترک و هیچ چیز اتفاق می افتد حتی اگر ما پرداخت 90 درصد است. ما بودند که آهسته راه می رفت و هیچ چیز زیادی بود واقعا حال انجام است. ایالات متحده در نظر گرفته ناتو مهم است گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اما از آن مهم تر برای اروپا بود که دور. او احترام زیادی برای صدراعظم و اشاره کرد که پدرش آلمانی و مادرش اسکاتلندی. آلمان او شکایت کرده بود و پرداخت تنها 1.2 درصد از تولید ناخالص داخلی و افزایش تنها به 1.5 درصد تا سال 2025. تنها پنج نفر از 29 اعضای ناتو در حال حاضر پرداخت دو درصد است. اگر کشورها ثروتمند نیست تهمت اذعان کرد که او می تواند آن را درک کنند اما این کشور ثروتمند است.

ما می خواستیم به ادامه حفاظت از اروپا و او گفت: اما او پس از آن نوسان به تمدید ریف در تجارت و اتحادیه اروپا که او فکر کرد که باید با هم گره خورده با ناتو برای اهداف تجزیه و تحلیل. تهمت مخالفت با اروپایی ها در برخی از چیزهایی مانند مهاجرت و اتحادیه اروپا را عدم کنترل بر مرزهای خود است. اروپا بود که به مردم اجازه را به کشورهای خود که می تواند مبارزان دشمن به خصوص از آنجایی که اکثر آنها مردان جوان در آینده است. بر روی آن رفت. مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت: که او تا به حال احترام زیادی برای ناتو و برای Stoltenberg. او شکایت کرده است که اعضای ناتو خواست به تحریم روسیه ، آلمان خواهد پرداخت روسیه میلیاردها دلار برای Nord Stream II در نتیجه تغذیه وحش بود که یک داستان بزرگ در ایالات متحده است.

ما می خواستم به شرکای خوب با اروپا و اما متفقین مجبور به پرداخت سهم خود را; آلمان برای مثال می تواند در دیدار با دو درصد هدف در حال حاضر انتظار نیست تا سال 2030 گفت: در تماس تلفنی با مرکل با نام در سراسر بزرگ مجلسی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواست برای دیدن گزارش های مطبوعاتی که از این سران ناتو که گفت: هر کس خوشحال بود. او خوشحال به این دلیل که ایالات متحده در حال بازی. پس از آن بیشتر وجود دارد و پس از آن ، پس از آمدن به نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با ناتو 100 درصد از یک هزار میلیون درصد است. اما متفقین مجبور به پرداخت دو درصد در ماه ژانویه 1 یا ایالات متحده بود و فقط رفتن را به انجام چیزی که خود آن.

سپس او پشت در چرا او را دوست ندارد مقر ساختمان که در آن ما همه نشسته تکرار است که یک پوسته مخزن می تواند آن را از بین ببرد. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید گفت: او بسیار متعهد به ناتو شد اما او متعهد به وضعیت فعلی. او می خواست کاربران برای پرداخت آنچه که می تواند و نه در چهار یا شش سال به دلیل وضعیت کنونی قابل قبول نیست به ایالات متحده است. او می خواست که ثبت شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام آنچه که من امیدوار بود اگر چه او پا شد که خط چندین بار. هنوز هم با وجود حیرت زده در واکنش گسترده NAC مجلسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او حمایت ناتو و ساخت آن را سخت به تفسیر اظهارات خود به عنوان یک تهدید آشکار به ترک. شاید تب شکسته بود.

هنگامی که مردم بپرسید که چرا من ماندم در این کار تا زمانی که من این یکی از دلایل است. چند دقیقه بعد مرکل آمد به صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در صندلی خود را نشان می دهد که جناح تشکیل رسمی “میزگرد” که در آن هر کس می توانست یک فرصت برای واکنش نشان می دهند به آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود. در این نشست دولت های مختلف شرح داده شده خود را سیاسی داخلی گلایه که اگر ما باید احساس متاسفم برای آنها و یا هیچ ندارد سیاسی داخلی گلایه خودمان. تهمت بود چانه زنی در زمان واقعی با دیگر رهبران به دام افتاده در یک اتاق بدون آماده اسکریپت. آن چیزی را ببینید.

برخی از رهبران گفت: آنها نمی تواند قبول کند چه تهمت خواست در دفاع مخارج چرا که آن را مغایر با قبل از آن-به تصویب رسید اطلاعیه که من ابلاغ به Stoltenberg خواهد بود یک اشتباه است. او موافقت کرد و کمک کرد سر کردن که مشکل بود اما همه چیز روشن شد در تنگه وخیم است. کانادا ترودو پرسید: “خوب جان این یکی رفتن به منفجر کردن بیش از حد؟” من جواب داد: “مقدار زیادی از زمان در سمت چپ آنچه می تواند به اشتباه ؟” و ما هر دو خندیدند. من به مغلوب ساختن پیشی جستن یک توجه داشته باشید در مورد کاهش US مشترک صندوق صرف که او گذشت به استولتنبرگ که blanched زمانی که او آن را دیدم.

اما حداقل این بود که در حال حاضر نیز بر روی میز است. با چند نظر از جمعیت این جلسه به پایان رسید و ما رفت برای آماده شدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن اختتامیه کنفرانس مطبوعاتی بود که آرام در مقایسه با سنگاپور است. تهمت به یک چرخش مثبت به حوادث روز. نتیجه این بود بی تردید: ایالات متحده انتظار می رود متحدان ناتو به زندگی می کنند تا به تعهدات آنها تا به حال ساخته شده در هزینه های دفاعی. چه نکته قابل توجهی که باید بوده است اما چقدر تلاش آن را گرفته بود برای رسیدن به چیزی پیش پا افتاده. در واقع این قطعا اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

ما به عنوان چپ مرکل صحبت شد. مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا به او برای خداحافظی و او را به لرزش دست. او را بوسید و او را در هر دو گونه گفت: “من عاشق آنجلا.” اتاق را شکست و به کف زدن و ما از چپ به تشویق ایستاده. آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت:

این یک سوار وحشی اما ناتو فرستاده بود مغلوب ساختن پیشی جستن برای دیدار با پوتین در هلسینکی با عموم ایالات داد پشت سر او به جای تشدید ما در حال حاضر فوق العاده دشوار و موقعیت مربوط به آینده بسیار ناتو خود را.

Brexit بریتانیا

نیروی هوایی یک پرواز به فرودگاه استانستد لندن که در آن ما در زمان های دریایی یکی به Winfield خانه ما اقامت سفیر. ما پس از آن motorcaded به هتل ما برای تغییر به لباس رسمی آغاز به Winfield خانه و helicoptered به Blenheim Palace که در آن نخست وزیر می شد و میزبانی شام.
ترزا ممکن است طول می کشد دست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به عنوان راه رفتن تا قرمز-فرش مراحل را برای ورود به Blenheim Palace برای شام کراوات سیاه


اعتبار: سازمان حفاظت محیط زیست

ورود مراسم با پوشش نیروهای نظامی و گروه در غروب شد قابل توجه ترین به داخل کاخ بزرگ. [آقا علامت] Sedwill و من نشسته در سر میز با رهبران و همسرانشان فعلی دوک مارلبرو و بریتانیا و ایالات متحده سفرا و همسران خود را. من می توانستم آویزان در اطراف در حالی که برای, اما بد آب و هوا بود و بسته شدن در. ما یا choppered بازگشت به لندن در 10: 30 pm و یا وجود دارد هیچ گفتن که ما را به عقب بر گردیم. زمان برای رفتن! Ta-ta!

روز بعد جمعه 13th باز با فشار داستان در مورد یک مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به در بروکسل به خورشید, روزنامه اساسا سطل زباله می Brexit استراتژی است. من فکر کردم این استراتژی بود که در سقوط آزاد به هر حال, اما آن را به عنوان آنها می گویند در لندن یک نقطه از زحمت برای این اتفاق می افتد به عنوان رهبران ملاقات ظاهرا برای نشان دادن رابطه خاص در محل کار. Brexit یک وجودی موضوع برای بریتانیا, اما آن را نیز بسیار مهم برای ما است. Brexit اساسی انگیزه ای شد به شتاب از دست دادن شهروند کنترل بروکسل بر اساس مکانیسم اتحادیه اروپا است. بوروکراسی ساخت شد که قوانین ملی مجلس مجبور به قبول به عنوان اتصال و از دست دادن حاکمیت دموکراتیک به طور فزاینده ای قابل لمس است.

برای استرالیایی ها از قضا بروکسل جدید جورج سوم: یک کنترل از راه دور (از لحاظ سیاسی اگر نه جسمی), غیر قابل توصیف سرکوبگر ماشین که اکثریت رای دهندگان انگلیسی را رد کرد در سال 2016 معکوس 43 سال عضویت در اتحادیه اروپا. در عین حال اجرای رای بوده است فاجعه و سنن و در نتیجه تهدید ثبات سیاسی در بریتانیا خود را. ما انجام شده است باید به مراتب بیشتر برای کمک به Brexiteers و من قطعا سعی کردم. متاسفانه به غیر از تهمت و خودم تقریبا هیچ کس در اداره به نظر می رسید به مراقبت. آنچه بالقوه فاجعه است.

ما هیئت helicoptered به Sandhurst بریتانیا آکادمی نظامی که در آن وزارت دفاع برگزار شد مانور مشترک ایالات متحده و بریتانیا نیروهای ویژه را به یک کمپ تروریستی. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان عذر خواهی کرد او استقبال ممکن است و او خار مطبوعات حادثه دور. این ورزش بود با صدای بلند و چشمگیر به وضوح گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن توجه است. من خودم لگد بر این واقعیت است که کسی که در 18 ماه گذشته تا به حال گرفته شده تهمت به که ما ورزش است. او تا به حال دیده می شود چنین چیزهایی قبل از اینکه شاید ما می تواند به نجات بازی جنگ در شبه جزیره کره. از Sandhurst ما helicoptered به Chequers بریتانیا نخست وزیر عقب نشینی تعطیلات آخر هفته برای کسب و کار اصلی جلسات مراجعه کنید.

شکار و دیگران پیوسته است و Sedwill و ما شروع جلسه در مقابل یک شومینه در دو طبقه مرکزی اتاق نشیمن. پس از شروع با یمن یک وسواس ممکن است تبدیل به سوریه در خصوص نحوه مقابله با روسیه حضور دارد تأکید کرد که پوتین تنها ارزش و قدرت و بدیهی است که امید تهمت خواهد پرداخت توجه است. من توضیح داد که پوتین گفته بود meafew هفته قبل از روی کار ایران در خارج از سوریه که در مورد استرالیایی بودند به درستی تردید. من گفتم: “من نه vouching برای پوتین اعتبار” که ممکن است پاسخ داد: “ما به خصوص که اصلا انتظار آن را از شما جان!” به طور کلی خنده.

که منجر به روسیه را ضربه های شغلی در Skripals (یک defecting سابق افسر اطلاعاتی روس و دختر خود را) شرح داده شده توسط Sedwill به عنوان یک ماده شیمیایی – سلاح و حمله به یک قدرت هسته ای است. مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: “آه شما یک قدرت هسته ای ؟” که من می دانستم که بود نه به عنوان یک شوخی است.

از من خواسته ممکن است چرا که روس ها آن را انجام داد و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواسته بود همین سوال را از شب قبل در بلنهیم فکر آن را ممکن است در نظر گرفته شده به عنوان یک پیام. ممکن است فکر حمله در نظر گرفته شده بود به اثبات روسیه عمل می تواند با مصونیت از مجازات در برابر مخالفان و جداشدگان به ارعاب آنها و همفکر دیگران است.

او تاکید کرد به تهمت که در هلسینکی او باید به این نشست از موضع قدرت و تهمت موافقت کردند و ادعا کردند که پوتین خواست برای جلسه (در مقابل حق) و مطمئن باشید او نمی خواهد هر چیزی را دور. (من تا به حال یاد گرفتیم قبل از آن که وزارت دادگستری بود ساخت عمومی [رابرت] مولر را کیفرخواست علیه 12 GRU افسران برای انتخابات دخالت که من فکر کردم بهتر است اعلام کرد قبل از نشست پوتین به تامل).

بیش از ناهار کاری کرد که ما در مورد hairy Brexit مغلوب ساختن پیشی جستن نمایی از کره شمالی مذاکرات و پس از آن چین و مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر 2017 مراجعه کنید. در انعقاد کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون رفت از راه خود را به tamp پایین طوفان ناشی از خورشید او مصاحبه پیشرو در انگلستان مطبوعات به آن برچسب “واژگونی کامل” است که آن را قطعا به نظر می رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام US-UK رابطه “بالاترین سطح ویژه”از نو دسته.

پس از مصرف دریایی یکی به Winfield خانه ما helicoptered به قلعه ویندسور برای Trumps برای دیدار با ملکه الیزابت که در یکی دیگر از صفحه نمایش از نمایش با شکوه و تعداد زیادی بیشتر قرمز کت و باند نظامی. مغلوب ساختن پیشی جستن و ملکه بررسی افتخار گارد و آنها (و FLOTUS) ملاقات کرد و برای تقریبا یک ساعت.بقیه از ما تا به حال چای و ساندویچ انگشت با اعضای خانواده سلطنتی بود که بسیار زیبا اما سخت در برخی از ما بد تحصیلات مستعمراتی. سپس آن را در دریایی از یکی عنوان به استانستد و شبانه روزی نیروی هوایی یکی برای اسکاتلند به ماندن در مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry گلف رفت و آمد مکرر.

رفت و آمد مکرر در فرث از کلاید بود و بسیاری از ما جمع شده بودند خارج برای لذت بردن از نمایش تا کسی پرواز فوق سبک خودرو بیشتر شبیه به یک دوچرخه با بال متصل به آن (صلح سبز تظاهرکننده به ما آموخته است که بعد از آن) آمد رکاب زدن پرواز یک بنر تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن “زیر پر”. سرویس مخفی hustled مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل همراه با هر کس دیگری به جز کلی و من که برای برخی از این دلیل در آنجا ماند و در خارج به سازمان دیده بان به عنوان این بی حاصل تدبیر پرواز نزدیک تر از همیشه. این سرویس در نهایت تصمیم کلی و من باید در داخل نیز هست. آن را کاملا یک نقض امنیتی اما خوشبختانه تنها سرگرمی است.

نیروی هوایی یکی از سمت چپ پرستویکک فرودگاه اواسط بعد از ظهر روز یکشنبه 15 ژوئیه برای هلسینکی. مغلوب ساختن پیشی جستن به تماشای جام جهانی فوتبال در مسکو به عنوان من سعی کردم مختصر او را در آغوش کنترل مسائل ما ممکن است بحث و گفتگو با پوتین. مغلوب ساختن پیشی جستن و من همچنین در مورد نحوه رسیدگی به این موضوع از انتخابات دخالت پوتین به خصوص در حال حاضر که مولر را کیفرخواست از GRU عوامل بودند ، از آنجایی که ما تا به حال هیچ استرداد پیمان با روسیه و روسیه را “قانون اساسی” ممنوع فرهنگ جامعه تبدیل به هر حال شانس این متهمان خواهد بود تحویل داده شد بینهایت کوچک.

بر این اساس توصیه من در مقابل خواستار آن است که روس ها را به عنوان بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان بودند نشان می دهد. درخواست برای چیزی که ما می دانستیم که ما نمی تواند ما را نگاه ناتوان. به جای من پیشنهاد تهمت می گویند “من دوست دارم که آنها را از آمدن به ایالات متحده برای اثبات بی گناهی خود” که او به نظر می رسید به مانند. “شما باید اعتباری برای این کار گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. او می خواستم بگم که اگر روسیه هک در سال 2016 شد به طوری جدی اوباما باید انجام شود بیشتر در مورد این بود که کاملا درست است.

اجلاس هلسینکی

ما فرود آمد در هلسینکی و سوار به Kalastajatorppa هتل (سعی کنید تلفظ آن). در صبح روز دوشنبه من راه می رفت از طریق تونل به هتل مهمانخانه به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن برای صبحانه خود را با فنلاندی جمهور Sauli Niinisto.Ihad برای اولین بار راه می رفت از طریق این تونل در سپتامبر 1990 با جیم بیکر برای کمک به آماده شدن جورج هربرت واکر بوش خود را برای ملاقات با میخائیل گورباچف پس از صدام حسین را در ماه اوت حمله به کویت. در طول روز فنلاندی تلویزیون فرار بی پایان فیلم از بوش – گورباچف نشست احتمالا آخرین زمان ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی/رهبران روسیه ملاقات کرد در هلسینکی. من یکی از معدود افرادی در مغلوب ساختن پیشی جستن همراهان که حتی به خاطر آن است که اجلاس اجازه دهید به تنهایی تا به حال حضور آن است.

در Kalastajatorppa بعد از صبحانه ما تا به حال کلمه ای که پوتین هواپیما دیر شد, عازم, مسکو, زیر الگوی خود را از ساخت مهمانان خود را صبر کنید. من امیدوار تهمت خواهد بود به اندازه کافی تحریک شده این است که او خواهد بود سخت تر بر پوتین ، ما در نظر لغو این جلسه به طور کامل اگر پوتین دیر شد و ما تصمیم گرفتیم که در هر صورت ما را به پوتین صبر کنید در حالی که در فنلاند کاخ ریاست جمهوری (که در آن اجلاس برگزار می شود که در سال 1990) هنگامی که او می رسند.

ما عرق کردن فوقالعاده طولانی فقط-زیر-دو ساعت یک در یک جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن پدید آمده در مورد 4.15 و جریان کلی Pompeo, [جان] شکارچی و من. بسیاری از این گفتگو در مورد سوریه با تاکید خاص بر کمک های انسان دوستانه و بازسازی (که روسیه می خواست ما و غرب به طور کلی به صندوق) و ایران است.برگ برنده پوتین گفت: زمان زیادی را صرف صحبت کردن و او گوش بود که یک سوئیچ. واضح بود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که پوتین “می خواهد” در سوریه و این که او دوست داشت نتانیاهو. تهمت نیز گفت: پوتین به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در یک راه یا دیگری در مورد ما ترک ایران اگر چه او می گویند روسیه خواهد ماند.

در چین تجارت مسائل پوتین اظهار نظر در سخت ما موضع و تهمت بود پاسخ داد که او تا به حال هیچ انتخاب است. پوتین می خواست ما را به انجام کسب و کار در روسیه اشاره کرد که اتحادیه اروپا را 20 برابر بیشتر از آمریکا است. نکته کلیدی این بود که هیچ موافقت نامه در هیچ امتیازات واقعی هیچ تغییر اساسی در سیاست خارجی است. من خوشحال شد. و رها. هیچ موفقیت, اما این مشکل نیست من در همه, از آنجایی که من تا به حال طولانی دیده می شود کل این اجلاس به عنوان یکی از عظیم ورزش در کنترل آسیب.

سپس ما به انتخابات دخالت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او اولین بار مطرح شده. متاسفانه پوتین تا به حال موبایل و کامپیوتر آماده ارائه به سعی کنید در روسیه فقط تحت تعقیب GRU عوامل (چه متفکر) تحت نامشخص پیمان گفت: بیشتر او خواهد اجازه دهید مولر را محققان در آمده به انجام کار خود را تا زمانی که وجود روابط متقابل با توجه به لایحه Browder یک تاجر که وکیل در روسیه سرگئی Magnitsky شده بود دستگیر و کشته پوتین رژیم است. این به نظر می رسید مانند یک دام اگر تا کنون وجود داشت. ما پس از آن رهبری به کار ناهار در حال حاضر بیشتر شبیه به یک شام را زود.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست پوتین برای توصیف یک در یک و پوتین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اول مطرح انتخابات – تداخل موضوع و سپس گفت که او امیدوار ما می تواند با ارائه یک مشترک توضیح این موضوع (هر چه که به معنای). پوتین گفت: ما باید تمام وعده بیشتر حملات سایبری. مطمئن شوید که شما کار می کنند.

او به دنبال با آنها چه گفته بود در اوکراین و سوریه, ایران و کره شمالی withafew نظرات با مغلوب ساختن پیشی جستن و آن همه به نظر می رسید حادثه بسیار شبیه تهمت توصیف کرده بود پیش از آن. آنها همچنین لمس کردن در کنترل تسلیحات اما تنها سطحی. من تصمیم به اجازه دهید که آخرین موضوع دروغ نگران آن بود که به سادگی به خطر می اندازند مشکلات به بازگشایی آن. چه هر دو از آنها واقعا می خواستم به بحث و گفتگو شد و ایالات متحده افزایش تجارت و سرمایه گذاری در روسیه یک مکالمه است که به طول انجامید جای تعجب طولانی زمان داده بود تا کمی وجود دارد به می گویند با چند تا کسب و کار ما واقعا مشتاق به شیرجه رفتن به روسیه, سیاسی و اقتصادی باتلاق.

بعد از ناهار شکست ما راه می رفت به مغلوب ساختن پیشی جستن – پوتین در کنفرانس مطبوعاتی که در مورد آغاز شده 6pm. پوتین خواندن آماده بیانیه نوشته شده است و قبل از این جلسه اما او می گویند که علنا تهمت را مطرح انتخابات دخالت شماره اول پاسخ به “دولت روسیه هرگز دخالت است و نه رفتن به دخالت به داخلی آمریکا در امور از جمله انتخابات” به عنوان او تا به حال در من زودتر به ملاقات با او. مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن خود را anodyne بیانیه و مطبوعات پرسش آغاز شده است. پوتین در یک نقطه به ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ایستاده بود به خوبی شناخته شده ما موقعیت است که الحاق کریمه به روسیه غیر قانونی بود اما از ان سو حرکت کردن.

من فکر کردم ما در واقع ممکن است خوب در حالی که برای. ایالات متحده خبرنگار پرسید: پوتین چرا آمریکایی ها باید باور خود را انکار دخالت در انتخابات 2016 و پوتین جواب داد: “از کجا این ایده که رئیس جمهور تهمت اعتماد به من یا من به او اعتماد? او در دفاع از منافع ایالات متحده آمریکا و من فکر دفاع از منافع فدراسیون روسیه … شما می توانید نام یک واقعیت است که قطعی اثبات تبانی? این مزخرف مطلق است.”

سپس پوتین مطرح 1999 متقابل کمک های حقوقی پیمان. پوتین misnamed آن (و یا آن را mistranslated) در طول کنفرانس مطبوعاتی اگر چه ما تا به حال نتیجه آن این شده اند باید آنچه را که او مطرح کرده بود در یک در یک با مغلوب ساختن پیشی جستن. پوتین گفت: مولر می تواند با استفاده از این پیمان و روسیه نیز باید قادر به استفاده از آن را به دنبال لایحه Browder برای جرائم به عنوان او تا به حال مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول خود روبرو می شوند. پوتین شرح آنچه که ممکن است تحت این پیمان به یک راه طولانی را از آنچه در آن در واقع ارائه شده اما در زمان ما توضیح داد که آن را به مطبوعات پوتین تا به حال به ثمر رساند تبلیغات خود را نقطه.

نگران کننده اما پوتین همچنین گفت که او می خواست برگ برنده برای پیروزی در انتخابات 2016 “از آنجا که او در مورد آوردن آمریکا و روسیه رابطه به حالت عادی بازگشت” قابل انحراف از استاندارد عمومی خط که کشورها دخالت نمی کنیم در دیگران سیاست های داخلی و با هر کس که انتخاب شد.

خود وارد زخم

که در نوبه خود paled قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در نزدیکی پایان کنفرانس مطبوعاتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “مردم من آمد به من – دن کت آمد به من و برخی از دیگران – آنها گفت: آنها فکر می کنند آن روسیه است. من رئیس جمهور پوتین; او فقط گفت: این روسیه است. من به این می گویند: من نمی بینم هر دلیل و چرا از آن خواهد بود اما من واقعا می خواهم برای دیدن سرور. اما من – من باید اعتماد به نفس در هر دو طرف … پس من باید اعتماد به نفس زیادی در هوش افراد, اما من به شما بگویم که رئیس جمهور پوتین بسیار قوی و قدرتمند در خود انکار است.”

کلی من و من نشسته در کنار یکدیگر در مخاطب تقریبا یخ زده به صندلی ما با مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ دهد. واضح بود که عمده اقدامات اصلاحی مورد نیاز خواهد بود به این دلیل خود وارد زخم اما دقیقا همان چیزی خواهد بود که به دور از مشهود است. فوری پوشش رسانه ای فاجعه بار بود.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فرد مصاحبه به پایان رسید و ما شتافت به فرودگاه به هیئت مدیره یک نیروی هوایی است که در زمان خاموش در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی.دن کت تا به حال شده است در تلاش برای رسیدن به من و من او را به نام بلافاصله پس از ما بودند هوابرد. او به حداقل می گویند ناراحت است. “امواج شوک در حال نورد در سراسر واشنگتن” او گفت:, و جامعه اطلاعاتی می خواستم یک بیانیه از او برای جلوگیری از جامعه از بودن کاملا تضعیف. کت آماده کرده بود چیزی که در نظر او لازم بود برای دفاع از جامعه و از من خواست او را به نگه کردن صدور آن را فقط برای چند دقیقه تا زمانی که من می تواند صحبت کلی است.

من تشخیص نیست هر نکته است که او به فکر استعفا اما حس فوریت قابل لمس بود. من گذاشت و متوجه شد کلی که فکر می کردم یک بیانیه ممکن است مفید باشد اگر کت صحبت در مورد تهمت دولت ضد دولتی تلاش شد که به مراتب بزرگتر از آنچه اوباما انجام داده بود. کت نمی خواهید را به هر گونه تغییرات به بیانیه ای که او به عنوان خوانده شده به من از طریق تلفن.

من فکر نمی کنم ceteris paribus آن بود که بد یا غیر منتظره است. من هنوز هم نمی دیدن هر نشانه ای پالتو ممکن است استعفا بنابراین من به او گفتم به جلو بروید و انتشار این بیانیه است.

کت نظرات صادر شده و لحظاتی بعد سوخت به آتش اضافه شده اما جزئی نسبت به آنچه در حال حاضر انجام شد. ما سخت در محل کار تحقیق MLAT, تایید مشخصات اولیه که پوتین تا به حال کاملا تحریف پیمان, هر دو, چگونه آن را اعمال می شود به لایحه Browder و چه مولر تیم ممکن است قادر به دست آوردن. آن را خالص تبلیغات اتحاد جماهیر شوروی به سبک. ما فرود در اندروز در ساعت 9.15 واشنگتن زمان و من به رهبری صفحه اصلی.

روز بعد کل ارشد کاخ سفید ارتباطات تیم اعطا با مغلوب ساختن پیشی جستن در بیضی شکل است. هنوز هم در تعجب از واکنش منفی او تا به حال بررسی مطبوعات-متن کامل کنفرانس و تصمیم گرفت او misspoken. در خط که در آن او گفت: “من نمی بینم هر دلیل و چرا از آن خواهد بود” به معنی “من نمی بینم هر دلیل و چرا از آن خواهد بود روسیه” او تا به حال به معنی این می گویند “نمی شود [روسیه]” نتیجه معکوس جمله معنی است. البته این تغییر به تنهایی نمی از بین بردن این مشکل از دیگر اظهارات پذیرش اخلاقی هم ارزی بین پوتین را مشاهده و خود ما جامعه ایران را مشاهده کنید. اما دفتر مطبوعاتی مردم مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت هر نوع اصلاحی بیانیه پیشرفت بود. استفان میلر پیش نویس آماده سخنان که تهمت تحویل در اوایل بعد از ظهر.

این بود که به سختی راه برای انجام روابط با روسیه و پوتین تا به حال به خنده uproariously در آنچه که او تا به حال بدست دور با در هلسینکی. N برنج به نام به من بگویید او نمی خواهید را به هر گونه اظهار نظر عمومی در هلسینکی, اما, او گفت:, “شما می دانید جان که پوتین تنها می داند که دو راه برای مقابله با مردم به تحقیر آنها و یا تسلط آنها را و شما نمی توانید اجازه دهید او را دور با آن.”

من موافقت کرد. بسیاری از مردم خواستار مختلف مقامات ارشد به استعفا از جمله کلی Pompeo, کت و خودم. من تا به حال شده است در این کار onlyalittle بیش از سه ماه. چیزهایی که مطمئن منتقل سریع در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت!

کپی رایت © 2020 توسط John R بولتون. استخراج از کتاب آینده تحت عنوان اتاق که در آن اتفاق افتاده است جان بولتون منتشر می شود توسط Simon & Schuster, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de