سابق امنیت ملی آمریکا و مشاور جان بولتون گفت: او فکر می کند رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد “می شود یک خنده” آمریکا با همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک رابطه خود را.

آقای بولتون صحبت به شبکه خبری ABC برای اولین مصاحبه خود پیش از شنبه انتشار خود را بگویید-تمام کتاب که شامل بسیاری از محکم اتهامات علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که روزنامه نگار مارتا Raddatz پرسید: اگر آقای ترامپ “واقعا معتقد است که کیم جونگ سازمان ملل متحد را دوست دارد او را” آقای بولتون در پاسخ او می تواند بدون هیچ توضیحی دیگر.

“من فکر می کنم کیم جونگ سازمان ملل متحد می شود یک خنده از این” آقای بولتون گفت. “این نامه که به رئیس جمهور نشان داده به مطبوعات… نوشته شده توسط برخی از بارگیری در کره شمالی حزب کارگران agitprop ،

“و هنوز رئیس جمهور است و نگاه آنها به عنوان مدارک و شواهد از این دوستی عمیق,” او گفت:, و اضافه کرد که دوستی می کند مقدار به دیپلماسی بین المللی.

آقای بولتون همچنین گفت که او در نظر نمی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به توان مناسب برای دفتر و امیدوار است او این است که یک دوره رئیس جمهور.

“من امیدوارم که (تاریخچه) را به یاد داشته باشید او را به عنوان یک اصطلاح رئیس جمهور که نمی سقوط این کشور به طور غیر قابل برگشتی را به یک مارپیچ رو به پایین ما نمی توانیم به یاد بیاورید. ما می توانیم بیش از یک دوره,” او گفت:.

آقای بولتون افزود که او را برای رای دادن نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه دموکرات جو بایدن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. به جای آن او را “شکل یک محافظه کار جمهوری خواه به نوشتن” در انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به دنبال توقف انتشار بولتون کتاب ما قضاوت خودداری شنبه برای جلوگیری از انتشار آن گفت: آن را خیلی دیر شده بود به صورت یک سفارش محدود.

“از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” آقای بولتون پرتره از 17 ماه از نزدیک با آقای ترامپ تا زمانی که او از کار اخراج شد در سپتامبر گذشته.

در مصاحبه خود آقای بولتون گفت: او استعفا داد و اشاره کرد که “آخرین استراو” برای او زمانی بود که آقای ترامپ دعوت طالبان به کمپ دیوید در افغانستان.

آقای بولتون کتاب که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان توصیف “تخیلی” توصیف رئیس جمهور “تمنا” با رئیس جمهور چین در مذاکرات تجاری برای افزایش رییس جمهور شانس مجدد انتخابات است.

علاوه بر این آقای بولتون پشت کردن اتهامات در مرکز Mr مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سال گذشته که او تحت فشار اوکراین به حفاری تا خاک را برای تضعیف آقای بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران را مورد انتقاد آقای بولتون برای انتشار کتاب خود گفت: او باید به جای جلو آمده و در طول روند استیضاح.

خانه هوش رئیس کمیته دموکرات آدام شیف گفت: “ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در اوایل روز یکشنبه که آقای بولتون “indicts خود را برای نامردی و حرص و آز” با ساخت اتهامات خود را در یک کتاب به جای شهادت در مقابل استیضاح جلسات.

حزب جمهوری خواه و سناتور ” تیم اسکات گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه که او نیز آرزو آقای بولتون “آمده اند به خانه تحت سوگند و شهادت دادند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im