جان سینا اجازه نمی Coronavirus او جلوگیری از تغییر زندگی

جان سینا اجازه نمی coronavirus توقف او را از خود Make-A-Wish تلاش بنیاد. کاربر ق sheepsleepdeep مشترک دلگرم کننده تصویر از WWE ستاره cradling یک کودک که مایل به دیدار با او را از طریق این موسسه خیریه. سینا عینک محافظ و ماسک و دستکش و من نمی تواند به توقف گریه یادگیری در مورد کار خود را با پایه و اساس است.

با توجه به TMZاز مسدود کننده های بازیگر هواپیما به اودسا, فلوریدا در وسط این همه گیر به دیدار دیوید قلعه 7 ساله که در حال مبارزه با تومور Wilms (یک نوع از سرطان است که حملات کلیه ها). سینا تعجب آمد و یک هفته قبل از David تولد ساخت آن فوق العاده است. آنها صرف آوریل 3 با هم و سینا استعداد دیوید با شخصی کمربند WWE و تعداد زیادی از دیگر امضا کوله پشتی.

john cena thuganomics wrestlemania 35 video
جان سینا نیست اجازه coronavirus در راه کار خود را با Make-A-Wish Foundation.
WWE/توییتر

ق کاربران آنلاین در واکنش به فداکاری خود را برای کار های خیریه و فوق العاده نقل مکان کرد. “من واقعا انتظار نداشتم به گریه در صبح روز دوشنبه (به غیر از شما می دانید به طور منظم صبح روز دوشنبه گریه). اما آن را واقعا خوب بود برای دیدن. من می دانستم که جان سینا است اما این سطح بعدی عظمت” یکی بوده.

“من استفاده می شود به فکر می کنم او یک WWE meathead با هذیان بزرگی و عظمت. سپس یاد گرفتم در مورد Make-a-Wish کار می کنند. من چیزی جز احترام به جان سینا در حال حاضر” یکی دیگر از کاربر Reddit گفت.

حتی غیر طرفداران کشتی در حال عاطفی messes از یادگیری در مورد سینا ، “من یک فن مطلقا هیچ چیزی در مورد کشتی کج و من گریه مانند a b***ثانیه پس از تماشای این” کسی اضافه شده است. “آنچه که یک مرد بزرگ. الهام بخش امید و عزم و اراده در فرد فقط یک چیز شگفت انگیز..برای الهام بخشیدن به صدها چیز از افسانه.”

کاربران همچنین اشاره کرد که سینا انجام داده است صدها Make-A-Wish بازديد از او برای اولین بار درگیر شدم با این موسسه خیریه. “شخص را به دست آورده و بال خود را صد بار بیش از” یک فن نوشت: در ق.

با توجه به wyo tribune eagle, سینا انجام داده است بیش از 600 Make-A-Wish بازدیدکننده داشته است خود را در حرفه ای که رکورد جاری برای پایه و اساس است.

کشتی گیر تبدیل بازیگر صحبت کرد و به مردم در مورد کار خود را. “ما همه با تجربه که لذت دادن یک هدیه برای تعطیلات که در آن شما فقط ناخن آن — که همان هدیه من در دادن به زندگی مردم در قادر بودن به آنها فوق العاده احساسی لحظه” او اعتراف کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im