واشنگتن — سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی هیچ تلاش یکشنبه به پنهان کردن خود خبري با رئيس جمهور تهمت تصمیم به سرنگونی سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از کاخ سفید و به صدای خود واهمه با رئیس سابق خود را نظرات در مورد مهاجران و مطبوعات است.

Vindman که شهادت در استیضاح تحقیقات در برابر آقای ترامپ در سال گذشته “دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” کلی گفت: در طول یک ظاهر در جلب دانشگاه فروم سری سخنرانی در موریستاون نیوجرسی با توجه به اطلس. “او رفت و گفت: رئیس خود را آنچه که او فقط شنیده ام.”

شورای امنیت ملی را بالا متخصص در اوکراین Vindman شرکت کننده در جولای 25 تماس تلفنی بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در طی آن رئیس جمهور خواست Zelensky بررسی دموکراتیک رقبای سیاسی.

روند اخبار

Vindman نگرانی در مورد تماس با شورای امنیت ملی سرب وکیل یک حرکت کلی گفته بود در همراهی با آموزش نظامی خود را به عنوان آقای تهمت فشار برای Zelensky به بررسی جو بایدن و هانتر بایدن به مبلغ یک “غیر قانونی منظور” در Vindman را مشاهده کنید.

“ما آنها را آموزش” آیا به دنبال یک غیر قانونی سفارش,'” کلی گفت. “و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است منظور و پس از آن رئیس خود بگویید.'”

بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی شکست با رئیس جمهور بیش از خصوصيات تماس به عنوان “کامل” گفت: به جای آن که آقای تهمت درخواست شد خروج از سیاست ایالات متحده در قبال اوکراین است.

“از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ایالات متحده بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با … روسها کند.” “و هنگامی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود بر اساس X که اساسا تغییر کرده است. و چیزی که من بیشتر علاقه مند است.”

Vindman به نظر می رسد قبل از خانه محققان تحت حکم در ماه نوامبر به عنوان بخشی از درخواست استیضاح را به آقای تهمت ارتباط با اوکراین است. او از حذف شد و موقعیت خود را با شورای امنیت ملی در روز جمعه و همراهی از کاخ سفید و تنها دو روز پس از سنا تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

کلی نیز روشن ساخته خود سوء ظن با آقای تهمت رویکرد به کره شمالی. با وجود این رئیس جمهور اعتقادات به خلاف کیم جونگ سازمان ملل متحد “هرگز خواهد داد تا خود را به سلاح های هسته ای” گفت: کلی که در سمت چپ و موقعیت خود را در اوایل سال 2019.

“دوباره رئیس جمهور تهمت سعی کردم که یک راه برای آن قرار داده است. اما آن کار نمی کند” کلی گفت: با توجه به اطلس. “من خوش بین بسیاری از زمان, اما من هم یک رئالیست و من هرگز فکر می کنم کیم خواهد انجام هر چیزی غیر از بازی با ما در حالی که برای او که نسبتا موثر است.”

قبل از پیوستن به کاخ سفید به جای Reince Priebus به عنوان رئیس ستاد کلی رهبری وزارت امنیت داخلی که نقش حیاتی در اجرای آقای تهمت مهاجرت دستور کار است. یکی از رئیس جمهور را کلید طرح است که برای ساخت یک دیوار در سراسر مرز جنوبی هر چند کلی گفت: سد “از دریا به درخشان دریا” لازم نیست.

او همچنین گفت: مهاجران عبور از مرز به آمریکا نیست “متجاوزان” به عنوان آقای ترامپ ادعا کرده است اما آمدن به ایالات متحده در جستجوی کار.

“در واقع آنها در حال اکثریت مردم خوب … آنها همه تجاوزگران و آنها همه قاتلان و این اشتباه برای توصیف آنها که در راه” او گفت:. “من در مخالفت با رئیس جمهور تعدادی از بار.”

در طول 75 دقیقه ای رویداد که شامل سخنرانی و پرسش و پاسخ جلسه کلی نیز صورت گرفت موضوع را با آقای تهمت حملات بر مطبوعات با توجه به Morristown رکورد روزانه. آقای ترامپ اغلب تماس های, اخبار رسانه های “دشمن مردم” و متهم خبرنگاران از ساخت تا منابع.

“رسانه ها در نظر من, و من احساس می کنم به شدت در مورد این است که نه دشمن مردم” کلی گفت. “ما نیاز به یک رسانه آزاد. که گفت: شما باید مراقب باشید در مورد آنچه شما در حال مشاهده و خواندن به این دلیل که رسانه های گرفته شده طرف. بنابراین اگر شما تنها سازمان دیده بان فاکس نیوز, به دلیل آن را تقویت آنچه شما باور شما آگاهانه شهروند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im