John Lewis’ نام “زندگی می کنند می گوید:” رئیس کنگره سیاه حزبی

رئیس کنگره سیاه حزبی است که در میان یک گروه کر از برجسته صداها که در حال عزاداری Rep. John Lewisکه درگذشت جمعه پس از یک ماه-نبرد طولانی با سرطان لوزالمعده است.

“او تا به حال بسیار تاثیر و مسئول بسیار باور نکردنی تغییر در کشور ما که نام خود را زندگی می کنند” گفت: Rep. کارن باس.

کنگره سیاه حزبی منتشر شد بیانیه پس از مرگ او تماس لوئیس “وجدان ما حزبی.”

“جهان از دست داده است یک افسانه; جنبش حقوق مدنی دهکدهای از دست یک نماد شهر آتلانتا دهکدهای از دست داد یکی از بی باک ترین رهبران کنگره سیاه حزبی دهکدهای از دست ما طولانی ترین خدمت عضو” آن را گفت. “کنگره سیاه حزبی شناخته شده است به عنوان وجدان کنگره است. John Lewis شناخته شده بود به عنوان وجدان ما حزبی.”

آن گفت که با وجود بیش از 40 دستگیری وحشیانه حملات و صدمات جسمی لوئیس “باقی مانده اختصاص داده شده به فلسفه عدم خشونت در مبارزه برای عدالت و برابری و حتی به این روز به عنوان امریکا چهره دیگری حساب با نژادپرستی و صدها هزار نفر در سراسر جهان جرقه مدرن روز جنبش حقوق مدنی در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.”

لوئیس آخرین و جوانترین بزرگ شش و مدنی بودند که ابزاری در سازماندهی راهپیمایی در واشنگتن به تصویب دور.

باس گفت: نفوذ خود را گسترش در سراسر هر دو راهرو در کنگره.

“مهم نیست که چه می گذرد در خانه, مهم نیست چقدر تفرقه آن وجود دارد همیشه آقای لوئیس که فقط می خواهد که اقتدار اخلاقی است که اجازه می دهد ما را به افزایش در بالا ما حزبی تفاوت” او گفت:.

باس بازگو یک نمونه که در آن او گفت که یک جمهوری خواه همکار معرفی اصلاحیه که قطع کمک های مالی است که به معنای برای اجرای حق رای.

“آقای لوئیس آن را در تلویزیون دیدم از او زد به کف داد و یکی از کسانی که باور نکردنی, سخنرانی,” او گفت:.

با توجه به باس, همکار خود و سپس عموم عذرخواهی و عقب نشینی اصلاح.

“این قدرت بود که او در مجلس نمایندگان,” او گفت:.

باس راهپیمایی با Lewis, رئیس جمهور سابق باراک اوباما و صدها نفر دیگر در سراسر ادموند Pettus پل در سال 2015 در سالگرد 50 تاریخی سلما به مونتگمری, مارس. در سال 1965 لوئیس که به سازماندهی مارس, شد به شدت مورد ضرب و شتم در روز در حال حاضر شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

او گفت که او امیدوار به عبور از آن دوباره “وقتی که پل است تغییر نام داد و برای او.”

در سطح شخصی باس اعتبار لوئیس و “رفتار آرام” برای آموزش او را به صبر و شکیبایی نیاز به اعمال تغییرات در واشنگتن است.

“من فکر می کنم او به ما آموخت چگونه شما باید در مورد ایجاد تغییر زمانی که شما تفاوت” او گفت:. “و من فکر می کنم که بخشی از میراث او.”

او گفت: در تمام این سالها کار با لوئیس او هرگز به نام حقوق مدنی غول پیکر با نام او.

“این یک چیز بود او همیشه به من می گویند او تلاش برای بدست آوردن من به او جان” او گفت:. “و من به او گفتم من گفتم نه آقای Lewis, من هرگز با شما تماس جان. شما آقای لوئیس به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im