جانی دپ را انکار می کند و آن زمان که قطراتش همسر سابق خود Amber Heard پس از او خندید و او ‘Wino برای همیشه لطفا برای’ تاتو

جانی دپ را رد کرده است سیلی همسر سابق خود Amber Heard پس از او خندید و او را “Wino برای همیشه” تو به عنوان او مواجه تحقیقات بیشتر در روز دوم از مشخصات بالا افترا علیه روزنامه ” سان.

این بازیگر هالیوود را رد کرد و پیشنهاد او سیلی Ms شنیده ام سه بار در طول زمانی که او تا به حال “سقوط واگن” و پس از او ساخته شده یک شوخی اچ بر روی بازوی خود – گفت: “درست است شما در اشتباه هستند”.

57 سال بود جستوجو کرد ادعا شده در مورد حادثه به عنوان او دوباره وارد شهادت جعبه به شواهد خود را ادعا می کنند.

آقای دپ است suing تلخیص ناشر, اخبار, گروه روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از سال 2018 مقاله که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران” و با اشاره به “شواهد” است که او مورد حمله Ms شنیده 34 در طول رابطه خود را – که او قاطعانه رد می کند.

ساشا Wass, QC, برای NGN خواسته آقای دپ در مورد اتهام حادثه در ماه مارس 2013 که آقای دپ توافق شد در زمانی که او تا به حال “سقوط واگن” پس از حدود 160 روز از هوشیاری.

این شامل تو این بازیگر تا به حال انجام بر روی بازوی خود را در رابطه اش با بازیگر وینونا رایدر که به عنوان خوانده شده “وینونا برای همیشه” و که او را به “Wino برای همیشه” پس از آنها تقسیم می شود.

Ms Wass قرار داده و آن را به آقای دپ که او سیلی Ms شنیده ام سه بار و پس از او خندید تاتو در طول یک دوره که در آن او بود به شدت.

او گفت: “آیا شما قبول که Ms شنیده بود از ساختن یک شوخی از خال کوبی خود را به ‘Wino برای همیشه لطفا برای’?”

آقای دپ پاسخ داد: “من نمی یاد هر مکالمه.”

ساشا Wass QC ادامه داد: “من پیشنهاد می کنم که که باعث ناامیدی اولا در شما, و سپس خشم در شما, اما شما لازم نیست به یاد داشته باشید.”

آقای دپ پاسخ داد: “من به یاد نمی هر گونه بحث در مورد هر یک از خالکوبی.”

Ms Wass گفت: “شما پس از آن آقای دپ, سیلی Ms شنیده سراسر چهره.”

این بازیگر پاسخ داد: “این درست نیست آن نادرست است. این اتفاق نمی افتد.”

Ms Wass گفت: “شما سیلی او را بیش از یک بار به خاطر شما بعد از سیلی او اولین بار او واکنش نشان نمی دهند او فقط eyeballed شما او فقط خیره در شما و ساخته شده است که شما را بیشتر عصبانی و شما سیلی او را دوباره.”

آقای دپ جواب داد: “که آشکارا نادرست است.”

Ms Wass قرار داده و سپس آن را به این بازیگر که به او سیلی از همسر سابق خود سه بار و در مجموع طی این حادثه که او پاسخ داد: “من متاسفم اما این درست نیست شما در اشتباه هستند.”

این مدافع قرار داده و سپس آن را به آقای دپ که او “شکست” پس از آمدن به حواس خود و متوجه آنچه که او انجام داده بود که به او گفت: “من نمی رسید Ms شنیده می شود.”

Ms شنیده ادعا می کند که آقای دپ ضربه اول او در اوایل سال 2013 – یکی از 14 جداگانه اتهامات خشونت همه را تکذیب کرد توسط Mr دپ با تکیه بر NGN در دفاع خود را.

Ms Wass باز کرده بود روز دوم از آقای دپ cross-examination با درخواست این بازیگر در مورد استفاده از مواد مخدر گفت: “شما مصرف کوکائین در مارس سال 2013؟”

آقای دپ پاسخ داد که آن را “دشوار است به بحر تفکر غوطهور شدن اگر من مصرف کوکائین در مارس 2013… این امکان وجود دارد”.

این مدافع بعد از آن به دادگاه گفت که خانم شنیده بود گفت: آقای دپ “است که او می دانست که همه چیز در مورد اعتیاد به دلیل پدر او و در واقع نیز مادر او نیز شده بود مواد مخدر”.

آقای دپ گفت که درست بود و این که او “بسیار نزدیک” با Ms شنیده پدر و مادر است.

اما این بازیگر را تکذیب کرد که Ms شنیده بود گفت: “او می تواند به او کمک کند” با استفاده از مواد مخدر.

بازیگر مورد برابر NGN و آقای Wootton ناشی از انتشار یک مقاله در خورشید سایت در تاریخ 27 آوریل سال 2018 با تیتر “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

NGN در دفاع از مقاله به عنوان درست و می گوید آقای دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر” بین اوایل سال 2013 و مارس سال 2016 زمانی که زن و شوهر تقسیم می شود.

در یک نوشته رئوس مطالب از بازیگر مورد خود را مدافع دیوید شربرن گفت: مقاله “توهین آمیز و اتهامات از جديت” علیه آقای دپ او را متهم به ارتکاب ضرب و جرح جدی در Ms شنیده و “تحمیل جمله آسیب های جدی است که او می ترسید برای او زندگی”.

آقای شربرن گفت: “این مقالات به مقدار یک مقیاس کامل حمله مدعی به عنوان “همسر شخص برتر از اقران’, گناه از وحشتناک ترین سوء استفاده فیزیکی.

“مدعی موقعیت روشن است – Ms شنیده می شود این اتهامات در حال تکمیل نهفته است.

“مدعی بود نه خشونت نسبت به Ms شنیده شد او بود که خشونت به او.”

وی افزود: “ازدواج در زمان فیزیکی در او وسوسه و در مناسبت های او در بر داشت آن را لازم را برای دفاع از خود از خشونت است.

“او است نه یک شخص برتر از اقران و هرگز شده است.”

جداگانه تهمت و افترا و ادعای مطرح شده توسط آقای دپ در برابر Ms شنیده می شود در ایالات متحده بیش از یک ماه دسامبر 2018 ستون در واشنگتن پست – که گفت: بازیگر نقش مکمل زن دریافت کرد “نیروی کامل از فرهنگ ما wrath برای زنان که صحبت کردن” اما اشاره نمی کند آقای دپ با نام با توجه به شروع در ژانویه آینده.

این جفت ارز ملاقات در سال 2011 و شروع زندگی با هم در سال 2012 قبل از ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de