جانی دپ ‘است و هرگز یک شخص برتر از اقران’, بازیگر وکلا بگویید دادگاه عالی در روز یکی از مورد تهمت

جانی دپ با اشاره به حسادت و کنترل طرف از شخصیت او به عنوان “هیولا”, سرزنش خود را “بیماری” برای خشونت و سوء استفاده او تحمیل همسر سابق خود اسناد دادگاه ادعا کرده اند.

هالیوود سوپراستار متهم است که در معرض Amber Heard به یک کاتالوگ از خشونت در طول دو سال ازدواج است که در آن او گفته پانچ لگد و سیلی او کشیده و او را با مو و تهدید به کشتن او.

ادعا می کند از سال عذاب وارده بر Ms شنیده ام حتی از قبل از ازدواج آنها در ماه فوریه 2015 پدید آمده در باز کردن مورد تهمت آورده شده توسط Mr دپ در برابر NGN ناشر خورشید روزنامه.

دزدان دریایی کارائیب ستاره متهم کاغذ باعث آسیب جدی به شهرت او با توصیف او در آنلاین داستان از آوریل سال 2018 به عنوان “همسر شخص برتر از اقران” بود که به شدت توهین آمیز نسبت به همسر.

دادگاه عالی روز سه شنبه شنیده جزئیات Mr دپ استفاده از مواد مخدر – آغاز شد که “در سن بسیار جوان” هنگامی که او در زمان یکی از مادر خود عصبی “قرص” – با ستاره مجبور به اعتراف در شهادت ایستاده است که او در زمان کوکائین و دیگر مواد مخدر با, بازیگر, پل بتانی, شرح داده شده در دادگاه به عنوان “مواد مخدر دوستان” و کیت ریچاردز گیتاریست های مورد علاقه خود را.

اما در قلب این مورد ادعا می کند که آقای دپ, 57 بود بارها و بارها با خشونت در برابر Ms شنیده بود و سزاوار به عنوان “همسر شخص برتر از اقران”.

در یک بیانیه افتتاحیه ارائه شده به دادگاه NGN را مدافع ساشا Wass QC گفت: “مدعی [دپ] ضرب و شتم همسرش, Amber Heard باعث او را به رنج می برند آسیب قابل توجه و در مواردی منجر به ترس برای زندگی خود را.”

Ms Wass گفت: این بازیگر آماده قبول که Ms شنیده 34 که وارد با وکیل او در یک ماشین است که سوار را به ورودی به طور معمول این سایت متعلق به قضات – آیا می خواهید به “نقش یک درخواست کننده تضرع کننده consort”.

“اختلافات بین این دو به طور فزاینده ای به وجود آمد که در آن Ms شنیده است زندگی حرفه ای و درگیری با آقای دپ تمایل به تسلط بر رابطه گفت:” Ms Wass و اضافه کرد: “این درگیری آشکار خود را در استدلال که آقای دپ شد توهین آمیز و به شدت حسود مناسبت به دروغ متهم Ms شنیده داشتن روابط جنسی با او co-stars.”

دادگاه گفته شد که هنگامی که او عاقل آقای دپ که وارد دادگاه پوشیدن, سیاه, ماسک صورت بود “قادر به محبت و جذابیت و سخاوت”. اما این تغییر تحت تاثیر مواد مخدر و الکل است.

Ms Wass گفت: “کنار شخصیت که او به عنوان “هیولا” شد حسادت و کنترل خشونت و وحشی.”

پس از شدت گرفتن خشونت Mr دپ خواهد عذر خواهی و سرزنش خود را “بیماری” گفت: “هیولا” بر گرفته بود او اضافه شده است.

Ms شنیده تیم حقوقی گفت: این امر ارائه شواهدی از 13 نوبت جداگانه زمانی که آقای دپ تا به حال با استفاده از خشونت فیزیکی علیه او که برخی از آنها انجام شده و در مقابل شاهدان از جمله خود و همراهان.

آن را ادعا می کند که در یکی از بدترین نمونه در طول یک پرواز خصوصی به لس آنجلس در ماه مه 2014, Mr دپ – “مست و تحت تاثیر یک کوکتل از کنترل مواد مخدر” به راه انداخته سخنرانی دراز وشدیداللحن کلامی و فیزیکی در برابر Ms شنیده می شود.

آقای دپ گفته می شده اند قادر به یاد داشته باشید جزئیات رفتار خود را – اما هنگامی که او تا به حال sobered تا, ستاره فیلم ارسال یک متن به همسر خود بیان کرد: “البته من متاسفم. من واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. اما من هرگز دوباره آن را انجام دهد. من می خواهم برای شما بهتر است. و برای من. من باید. من بیماری نوعی رخنه کرد و از من برداشت.”

در یکی دیگر از اتهام حادثه در دسامبر 2015, Mr دپ است که متهم به پرتاب یک تنگ در Ms شنیده ام در لا پنت هاوس قبل از سیلی او و کشیدن او از طریق آپارتمان با موهای او گفته کشیدن “تکه های زیادی از مو از پوست سر.

اما در یک شهادتنامه پرونده به دادگاه به عنوان بخشی از صورت خود را در برابر NGN خورشید و آن نویسنده دن Wooton, آقای دپ توصیف Ms شنیده ادعا می کند که او در معرض خود را به “شکنجه و سوء استفاده” به عنوان “بیمار” و “کاملا نادرست”.

او را متهم و او را از سوء استفاده و شریک زندگی خود را در رابطه با این ادعا Ms شنیده بود “sociopathic” و “عاشق” که دچار “نوسانات خلقی شدید” و پرواز را به “شدت گرفتن خشونت” در برابر او.

او گفت: پس از یک حادثه که در آن Ms شنیده گفته او ضربه او احساس کرده بود مجبور به تماس خود گارد امنیتی به نام تراویس.

آقای دپ گفت: او حل و فصل به طلاق او پس از مدفوع باقی مانده بودند در بستر خود. او گفت: او می دانست که خانم شنیده می شود “و یا احتمالا یکی از دوستان او” defecated در بستر خود با Ms شنیده گفته توصیف آن به عنوان “فقط یک شوخی بی ضرر”.

در بیانیه خود آقای دپ متهم همسر سابق خود بارها و بارها با مشت او را در صورت در طول خصوصی پرواز چارتر و در یک حادثه جداگانه از قطع انگشت خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او.

دادگاه همچنین شنیده ام که بازیگر Ellen Barkin در شاهد بیانیه های جداگانه افترا محاکمه در آمریکا متهم آقای دپ بودن “حسادت مرد کنترل” و که “جهان بدون خشونت” در اطراف او.

آقای دپ گفت که دادگاه او دوری خشونت از لحظه ای که او در سال 1998 بود که او برای تبدیل شدن به یک پدر با او شریک سپس Vanessa Paradis, متهم Ms Barkin از برگزاری “کینه” علیه او و گفت: آنچه Ms شنیده می خواستم.

در مارس 2012 دپ فرستاده Sir Elton John به او سپاسگزارم برای حمایت خود را در نبرد خود را با الکل.

دادگاه پخش شد یک ویدئو کلیپ های ثبت شده توسط Ms شنیده بدون Mr دپ دانش, که در آن او می تواند دیده می شود آشفته و قدم زدن در اطراف یک اتاق با پوشیدن یک پیراهن جین و کلاه کابوی در حالی که ریختن خود را یک “مگا-پاینت شراب” برای صبحانه. در یک نقطه او فریاد “motherf*****” و لگد کابینه و تعدادی از بار.

پرسیده شده توسط Ms Wass که آیا او موافقت او خشونت آمیز در این ویدئو کلیپ Mr دپ گفت: “من خشونت آمیز با برخی از کابینت.”

او همچنین با رد نظر او ساخته شده بود پس از یک حادثه در نیویورک هتل در اوایل 1990s است که “برخی از بچه ها به بازی گلف بعضی از بچه ها سر و صدا از اتاق های هتل” گفت: آن بود که گفت: “با برخی از صورت ظاهر از طنز آن را به عنوان یک مسخره مفهوم است که یک مرد بالغ خواهد حمله یک اتاق هتل”.

Ms Wass مواجه آقای دپ در مورد او گفته رفتار خشونت آمیز بیان کرد: “ما شما در حال حاضر بسیار جذاب و مودب و بسیار آرام-سخن گفته اما از طرف دیگر وجود دارد از شما نیست وجود دارد که کمتر جذاب است.”

آقای دپ پاسخ داد: “من می ترسم که نمی خواهد برای من به قاضی.”

Ms شنیده است که توسط جنیفر رابینسون وکیل بود که عکس در یک پرچ با جرمی Corbyn سپس رئیس مشاور سایپا Milne در سال 2017.

دپ و شنیده وارد دادگاه با پوشیدن ماسک های صورت

جانی دپ وارد دادگاه عالی برای اولین روز خود را مورد تهمت در برابر نور خورشید بیش از اتهامات خشونت خانگی با پوشیدن یک ماسک صورت.

آقای دپ با پوشیدن چهره و پوشش و عینک آفتابی به عنوان راه می رفت به ورودی اصلی از دادگاه سلطنتی عدالت در مرکز لندن.
جانی دپ می رسد در دادگاه عالی در ماسک صورت برای اولین بار بعد از افترا مورد بیش از “ضرب و شتم همسر’ داستان


اعتبار: Julian Simmonds برای تلگراف

بیش از 30 عکاسان در انتظار بودند در ورودی به عنوان ستاره هالیوود وارد 9.55 هستم.

آقای دپ همسر سابق, Amber Heard, همچنین, وارد روز سه شنبه برای شروع از سه هفته از محاکمه.

با پوشیدن لباس قرمز در صورت پوشش او در راه می رفت به دادگاه دست در دست با دو زن است.
Amber Heard, (مرکز) بازیگر آمریکایی و همسر سابق بازیگر هالیوود جانی دپ می رسد دست در دست با دو زن


اعتبار: Tolga Akmen/AFP

در مارس 2018 ستون خورشید سردبیر اجرایی دن Wootton پرسید که چگونه هری پاتر نویسنده جی کی رولینگ می تواند “واقعا خوشحال” آقای دپ بازیگران شده بود در آخرین فیلم فوق العاده جانوران spin-off حق رای دادن با وجود این اتهامات توسط Ms شنیده می شود.

دزدان دریایی کارائیب ستاره را انکار می کند و تا کنون شده خشونت به Ms شنیده می شود و ادعا می کند این مقاله شامل نقل قول از مقتولین از خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein به منظور “پایان کار خود را” ارتباط اتهامات علیه او به من بیش از حد و زمان این حرکات.

NGN در دفاع از مقاله به عنوان درست و می گوید آقای دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر” بین اوایل سال 2013 و مارس سال 2016 زمانی که زن و شوهر تقسیم می شود.

ناشر متکی بر 14 ادعا حوادث خشونت خانگی از جمله آنچه Ms شنیده توصیف به عنوان “سه روز وضعیت گروگان” در استرالیا در ماه مارس 2015 که آقای دپ از دست داده و با نوک انگشت وسط خود را در مورد مناقشه شرایط.

آقای دپ شکست خورد و در آخرین لحظه پیشنهاد برای جلوگیری از همسر سابق خود حضور تا زمانی که او به نام به شواهد.

دادگاه است که انتظار می رود به شنیدن شواهد توسط videolink از آقای دپ شرکای سابق بازیگران Vanessa Paradis و وینونا رایدر که هر دو می گویند او هرگز خشونت به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان Ms شنیده دوستان که ادعا می کنند آنها در حال حاضر زمانی که آقای دپ بود سوء استفاده.

Ms شنیده سابق دستیار کیت جیمز که ادعا می کند او خواسته شده بود که به دروغ به استرالیا مقامات زن و شوهر آوردن سگ خود را به داخل کشور به طور غیر قانونی در سال 2015 نیز در میان شاهدان با توجه به شواهد.

آقای دپ مورد تقریبا پرتاب خارج از دادگاه هفته گذشته پس از NGN وکلا گفت: آنها داده نشده متون بین او و دستیار او ناتان هلمز که ظاهرا نشان داد ستاره درخواست “قرص خوشحال” و “whitey مسائل” مدت کوتاهی قبل از 2015 سفر به استرالیا.

قاضی دادگاه آقای عدالت Nicol حکومت آقای دپ شد در نقض حکم دادگاه برای ارائه اسنادی که فاش شده اند و در جداگانه افترا دادرسی در برابر Ms شنیده می شود در ایالات متحده, اما گفت که این مورد هنوز باید جلو بروید.

دادگاه عالی قبلا شنیده حدود 70,000 آقای دپ متون به طور تصادفی فرستاده شده به NGN سابق خود وکلا که شامل پیام های ارسال شده به بازیگر, پل بتانی در نوامبر 2013 است که در آن آقای Depp نوشته است: “بیایید رایت کهربا.”

او همچنین گفت: “بیایید غرق او قبل از ما او سوزاند!!! من به f**k او سوخته جسد پس از آن به مطمئن شوید که او مرده است.”

یکی دیگر از متن های ارسال شده توسط Mr دپ – به دوست خود مسیحی Carino در 15 آگوست سال 2016 در اطراف این زمان او و Ms شنیده شکست – گفت: خانم شنیده بود “التماس برای جهانی تحقیر” است و او “رفتن به آن را دریافت”.

این پیام اضافه شده است: “من بدون هیچ ترس و هر اونس از احساسات و یا آنچه که من فکر می کردم عشق بود برای این طلا-حفر پایین سطح سکه ده احساساتی, بی معنی آویزان, بیش از حد شل و ول ماهی در بازار است.”

آقای دپ وکلا ادعا می کنند Ms شنیده شد انجام “دو فوق العاده-رزمی امور” – با SpaceX و Tesla بنیانگذار Elon Musk و بازیگر جیمز فرانکو در آن زمان از اتهام سوء استفاده و می گویند راز های ضبط شده از این زن و شوهر مکالمات نشان می دهد او را “متجاوز” از جفت.

محاکمه در اصل با توجه به شروع در ماه مارس بود اما تاخیر Covid-19 همه گیر است و در حال حاضر رفتن به اشغال پنج دادگاه با وکیل و قاضی “در دادگاه” روزنامه نگاران در یکی دیگر از دادگاه و اعضای عمومی در سه دیگران برای اطمینان اجتماعی فاصله.

بازیگر مورد برابر NGN و آقای Wootton ناشی از انتشار یک مقاله در خورشید سایت در تاریخ 27 آوریل سال 2018 با تیتر “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

واژه “همسر شخص برتر از اقران” برداشته شد از تیتر صبح روز بعد و نمی شد مورد استفاده در چاپ چاپ, اما آقای دپ می گوید این مقاله هنوز هم ناشی از “آسیب جدی به خود را شخصی و حرفه ای شهرت” و “قابل ناراحتی و خجالت”.

آقای دپ افترا ادعا در برابر Ms شنیده در ویرجینیا – بیش از یک ماه دسامبر 2018 ستون در واشنگتن پست گفته است که بازیگر را دریافت “نیروی کامل از فرهنگ ما wrath برای زنان که صحبت کردن” اما اشاره نمی کند آقای دپ با نام – با توجه به شروع در ژانویه آینده.

این جفت ارز را در مجموعه ای از 2011 کمدی-درام The Rum Diary – بر اساس یک رمان توسط Mr دپ, دوست, شکارچی S Thompson که او در سال 1998 در فیلم ترس و نفرت در لاس وگاس – و شروع به زندگی با هم در سال 2012 قبل از ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015.

Ms شنیده به دست آمده یک سفارش محدود در برابر آقای دپ در LA مدت کوتاهی پس از زن و شوهر تقسیم در سال 2016 و اهدا هفت میلیون دلار (£5.5 میلیون) طلاق حل و فصل را به موسسه خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de