پیوستن به مد ویرایشگر لیزا آرمسترانگ در یک جامعه re-سازمان دیده بان از نوع Hearts and Coronets امروز

تیاو تلگراف مجازی باشگاه فیلم برای آن قسط سوم شامل Kind Hearts and Coronets.

در روز سه شنبه 31 مارس در 5pm تلگراف سر مد لیزا آرمسترانگ خواهد شد میزبانی این وبلاگ برای جمعی re-سازمان دیده بان سیاه و سفید کمدی انگلیسی کلاسیک: یکی از لیزا تمام زمان های مورد علاقه ،

چه بهتر از راه برای تشویق کردن خسته کننده بعد از ظهر سه شنبه در قرنطینه?

همه شما باید انجام دهید این است که خرید این فیلم برای کوچک قیمت £3.49 در آمازون نخست و در 5 بعد از ظهر شروع به جریان. به عنوان شما را تماشا و بررسی کنید به این مقاله که در آن شما می توانید خواندن تمام لیزا افکار و تفسیر در مورد این فیلم و به طور طبیعی آن افسانه سبک پست شده در زمان واقعی به عنوان او به تماشای همراه با شما.

“چگونه می توان یک سال 1949 فیلم در مورد یک سریال ویکتوریا قاتل بود تا نشاط بخشی است ؟” می پرسد لیزا. “ظرافت شوخ اسکریپت قطعا کمک می کند تا هرگز یک بار متزلزل در آن tightrope بین خوفناک و بازیگوش. این اقدام را بسیار بیش از حد فوق العاده: نه تنها آلک گینس را استادانه به نوبه خود به عنوان هشت شخصیت ها از جمله وحشی suffragette اما Joan Greenwood به عنوان purring آژیر Sibella و Valerie Hobson به عنوان فیلم را بسیار مورد نیاز قطب نمای اخلاقی. این همه و دیدنی لباس (Sibella کلاه یک cameo در حق خود) را در این شادی انحراف به خصوص در آن remastered 70 تولد edition.”

هر گونه سوال برای لیزا و یا می خواهید برای به اشتراک گذاری خود را در واکنش به این فیلم با دیگر تلگراف خوانندگان ؟ نظر در بخش نظرات زیر این مقاله و لیزا تلاش خواهد کرد برای پاسخ به همه از شما به عنوان شما را تماشا.

لطفا پیدا کردن یک لینک به فیلم در اینجا.

Cیک را نمی 5pm? اخم نکنید! فقط با قرار دادن در این فیلم هر زمان که دوباره به این وبلاگ زندگی می کنند و در پایین حرکت به پایین لیزا تفسیر.

به روز رسانی خودکار

آیا شما می دانید ؟

Michael Balcon نبود فقط یک تهیه کننده با استعداد اما سر از Ealing Studios و پدربزرگ منطقی بازیگر موفق ممکن است شنیده باشید – Daniel Day Lewis.

در حال حاضر که یک cravat.

Not مطمئن در مورد ادیت لباس هر چند. برای یکی خیلی با وقار این teetering به Mae West خاک.

مورد علاقه من از Guinnesses’ شخصیت های

Lady آگاتا. کلوب که با او شکسته کسانی که فروشگاه ویندوز است. و من مورد علاقه لوئیس سناریو – لحظه ای عضویت در جنبش زنان. که تیر و کمان به نظر می رسد مناسب Boudicca نوع پایان برای بانوی A.

پنهان کردن کوکتل

Louis در پوشش Septimus Wilkinson, اسقف Matabeleland است طنز نشانه برای یکی دیگر از بحث پرهیز. شما می بخشیده شود برای شروع به فکر می کنم KH&C یک قطعه اب زیر کاه از تبلیغات پرهیز از جامعه است.

مثبت PG

Well به 1940s انگلیسی بازرسان خودداری کردند در صحنه به تصویر می کشد زن و شوهر در رختخواب با هم. و در اینجا یک مجرد زن و شوهر و گرفتن (نسبتا) تحریک روی مبل. حداقل یکی از آنها با پوشیدن کرست, اگر چه, و به اندازه کافی لباس برای ایجاد یک ملاحظه مانع است.

Millinery عاقلانه این است که این فیلم اوج.

Sibella به نظر می رسد به عنوان هر چند او در مورد پیوستن به کارمن میراندا در یک کلاه است. لوئیس های داخلی داشته اند چشمگیری ارتقا دهید. بیشتر ویکتوریا چیز قشنگ و کم knacks.

“بسیار به اندازه کافی در حومه شهر راه”

یک قرار از ارزش میراندا روحانی در شیطان پرادا می پوشد (فیلم دیگری است که به مراتب برتر به منبع آن مواد).

یک سایهای از انواع

We شروع به دیدن بیشتر به جنبه انسانی priggish بانوی ادیت. او نیاز به ستیزه با ایجاد شایعات بی اساس در مورد او شوهر و عدم هوشیاری. جالب کنار: 12 سال بعد Valerie Hobson که نقش ادیت d’Ascoyne را برای مقابله با بین المللی گمانه زنی در مورد همسرش جان Profumo این امر با 19 سال, کریستین کیلر… لوئیس بسیار گرفته شده با ادیت کرامت است. آیا روی ناچاری در قرعه کشی که با وقار رفتار در طول تحقیر فاسد از شوهرش سیاسی شهرت ؟ (Emilia Fox که نقش روی ناچاری در اخیر BBC محاکمه کریستین کیلر قطعا انجام داد.)

وجود هفت الک Guinnesses در این صحنه:

یک مرده یک دوک و یک doddery بانکدار یک هاله و دلچسب ملوان با جورج V فرمان سبیل, ادمیرال, Horatio Lord d’Ascoyne طاس خروپف کلی خداوند روفوس D’Ascoyne و termagant بانوی آگاتا و در منبر صحبت کردن “interminable مزخرف” و کشیش لرد هنری D’Ascoyne. را تا هنرمندان باید به حال روز زمینه.

Another one bites the dust

xplosions و دود در فاصله لوئیس ” آخرین نامردان قتل آشکار از راه دور و ادیت warbles در مورد هنری زندگی جدید در کشور چگونه نا امید او این است که (تا آنجا که او می داند) او بیشتر علاقه مند به عکاسی از کمک به مستاجران. بیشتر سوسیالیسم…

لطفا دوباره آن را می گویند Sibella

یکnother یکی از آن تقریبا غیر محسوس صورت snickers از قیمت به عنوان Sibella ابراز تاسف لوئیس را پس گرفت کندی.

مضطرب موازی

While هنری فریب خود را در مورد abstemiousness در الکل جلو ساخته شده و نور در KH&C, جالب است بدانید که رابرت آهوجا فیلم درخشان مدیر که همچنین co-اسکریپت نوشت که دیدن کار خود را رنگ باخته با اعتیاد به الکل است. او تا حد زیادی برآورده نشده با وجود این شاهکار در سن 52 در سال 1963.

به گال برخی از جعد و شکن گیسو سهولت

Lady ادیت دارای جلو در اسفناک طبیعت از خانه و ما به بررسی این مدل موی زیبا – ویکتوریا از پشت 1940s آوس در جلو. به علاوه کمی جعد و شکن گیسو. شما واقعا می توانید ببینید فقدان د-frizzing محصولات اینجا.

Alec Guinness علامت گذاری به عنوان 3

منsn نیست که یک Thornton Pickard? از روز که در بریتانیا ساخته شده مطلوب دوربین. “او به نظر می رسید بسیار دلپذیر همکار و من تأسف است که آشنایی ما باید خیلی کوتاه”. بیشتر بی عیب و نقص مرده-سوژه متحرک از روبرو از قیمت. چه با دیدگاه های افراطی در میخانه هنری را برای تلفن های موبایل مانند یک moralising کابوس – تنظیم ما تا اینجا به انتظار Alec Guinness بازی همسر خود را به عنوان وحشتناک harpie. اما چیزی است که ما دریافت برازنده لیلی-مانند Valerie Hobson و یکی دیگر از زنبور کمر

Sibella. همان اتاق. لباس های مختلف.

Tشلنگ hairdos بسیار 1949 تفسیر ویکتوریا hairdos. فکر نمی کنم آنها تا به حال permed حاشیه در 1890s. او فقط از او خواست به بوسه او با وجود این تا کنون غیر حاضر لیونل. سوال اخلاق, اما نه کاملا در لوئیس ” سطح.

حدس بزن چه کسی ؟

Nیکی دیگر از Alec Guinness, دوباره, در حال حاضر بازی پدر مرده شخصیت ما تو را دیدم او را به تصویر بکشد چند دقیقه پیش.

Goodbye, لباس زیبا

ثانیهmm کمی تضاد در اینجا چون در حالی که متکبر و تحت عنوان (به معنای واقعی کلمه) خداوند Ascoyne D’Asconyne شده است نفرت انگیز به ما ضد قهرمان نامزدش واقعا سزاوار به تصادف به مرگ بیش از یک ویر نشانی از او ؟ حتی لوئیس اعتراف به صدای تودماغی از ترس. اما او به عنوان شاهد و پایدار آخر هفته با خداوند D’Ascoyne شده اند که سرنوشت بدتر از مرگ است. و آن لباس است که قطعا از دست دادن.

و کلاه!

oثانیه و کلاه. کسانی که از سال 1940 تا به حال بازیگران دقیقه کمر. در اواخر 1960s, لهستانی, طراح باربارا Hulanicki (بنیانگذار برروی فروشگاه Biba) تحسین slenderness از زن ‘یک میراث از زمان جنگ سهمیه بندی و ریاضت او مشاهده شده است.

کسانی که نام!

Lord Ascoyne D’Ascoyne. این است که پس از جنگ بریتانیا در حال ظهور از قرن ها از کاکل عمل کشیدن احترام به اشراف و شروع به هجو آنها, اما به ندرت با چنین خشک و شوخ طبعی به عنوان در اینجا….

اول از هشت

یکnd در اینجا Alec Guinness بازی برای اولین بار از هشت حرف است. چه قیافه.

یک نقطه عطف در لوئیس ” اخلاقی سفر

Sibella فقط به او خودداری کردند زیرا او تنها یک دراپر تا او را به قتل راه خود را به بالا.

شیطان Sibella

ثانیهaving فقط snogged لوئیس با آنچه گذشت برای شور و شوق در میان بازرسان در سال 1949 Sibella می گوید لوئیس که البته او نمی خواهد ازدواج با او را چرا که او موافقت به ازدواج دلتنگ لیونل. چه گال. و در حال حاضر برای برخی از کلاس های طنز…

Frockwatch: Sibella صحنه و لباس دو

Plus شرلی تمپل حلقه های باریک و با روشنایی ضعیف تابیدن از اواخر 40s فمینیسم به عنوان او با ابراز تاسف از awfulness از زن بودن و نیاز به گوش دادن به بسیاری از کسل کننده مردان. آه.

می تواند هر کسی مربوط است ؟

We در حال شروع به اندازه گیری لوئیس را آسیب شناسی زمانی که او عبور کردن بستگان خود را به عنوان آنها سرنگون کردن درخت خانواده او را نگه می دارد در پشت یک نقاشی در اتاق خود و لذت بردن او طول می کشد در خارج از دیفتری chez d’Ascoyne

Hipsters, توجه داشته باشید

من به یاد داشته باشید برای رفتن به یک فروشگاه در بریستول در سال 1980 که هنوز هم تا به حال یکی از آن عجیب و غریب بالای سر طناب سیستم برای صیقل با برس گردان پول در سراسر فروشگاه. آنها احتمالا به دلیل یک نوپرست احیای.

Frockwatch: Sibella

Second را رویت Sibella. در حال حاضر تمام شده است. با یک غیر ممکن است handspan زباله.

ذلتی!

Louis کار به عنوان یک دراپر دستیار و مادر زدم با یک تراموا ضرب مجروح در بستر هنوز هم محکم فشار یک قلب به شکل پرتره از خواننده اپرا ، آن را خوشمزه است. به خصوص وقتی که چند لحظه بعد ما دیدن مامان در حال حاضر خالی و قلبی شکل قاب محروم از آن عکس. کجا رفته اند ؟

سنت یا گناهکار ؟

Louis مقدس مادر نمایشگاه نشانه هایی که او در واقع ممکن است مادری نسخه از لیدی مکبث. حتی اگر وجود دارد X مردم جلوتر از لوئیس در خط به قلمرو دوک به ارث برده تمام امید از دست داده است و در احترام به او ملحق به عنوان او می گوید تا حدودی شک و تردید لوئیس اضافه کرد که او تقریبا خواسته همه کسانی که مردم جلوتر از او در درخت خانواده ممکن است بمیرد. نشانه گریه به شیرینی. این نظافت?

نگه داشتن چشم خود را بر روی سوزن

Serious مشاغل بحث بین لوئیس و مادرش: “مردم از بسیار خوب خانواده به حرفه این روزها…” او darning که sock با کنترل وحشیگری

دنیس قیمت در بهترین

بarely محسوس بالا بردن ابرو از دنیس قیمت او به عنوان recollects با تعجب می کنم که چگونه به عنوان یک کودک او هرگز تا به حال کوچکترین مشکلی اطاعت فرمان ششم در مورد کشتن هر کسی است. قیمت جهانی ستایش شده است برای وقار خود را زمان بندی و sublimely ظریف کمدی عملکرد KH&C در حالی که به طور همزمان سوزاندم هرگز دوباره برای دستیابی به این ارتفاعات در نقش بعدی. صحبت کردن در مورد بازگشت دست تعارف.

نقطه انگیزه و پس از آن بیمار روانی

تیاو متکبر d’Ascoynes حتی نمی تمکین کردن به پاسخ به لوئیس مادر درخواست برای کمک مالی. مانند بسیاری از psychopaths, Louis پرستش خود مادر…

یک کلمه در چلفنت قلعه

تی شرتکلاه را کاملا یک خانواده صندلی. چلفنت قلعه است که در واقع لیدز قلعه کنت مشهور “یکی از زیباترین قلعه ها در جهان”.

نگاهی به آن سبك

تیاو اولین نگاه اجمالی از طراح صحنه و لباس آنتونی Mendelsen طرح های – این فیلم می تواند rechristened ساتن و جدید توری. آدری Fildes ملموسی بازی لوئیس مامان فقط با درجه مناسب از ترحم و Machiavellian

یک چهره آشنا ،

یکlec گینس نیست و تنها چند شخصیت بازی ذوق هنری در فیلم است. دنیس قیمت نقش پدر خود را در اینجا آهن-lunged خواننده اپرا کنار گذاشته ،

هیچ چیز مانند یک لیوان شراب در سلول خود

Look در گلدوزي و پاپیون در 10 دوک چلفنت در تلفن همراه خود را. دکتر جانسون درست بود: هنگامی که یک مرد می داند که او به دار آویخته شد در چند ساعت این تمرکز ذهن زیبا – ساموئل جانسون اصل ساخته شده این مشاهدات در مورد یک کشیش درگیر در وام کلاهبرداری – صرف کار در مقایسه با چند قتل دوک.

قیمت صدای بیش از, به عنوان یکی از ظریف ترین, بی وقفه تحویل در تاریخ سینما است – irreverently سوراخ توسط پلیس snores.

ما برای اولین بار کمدی از منش صحنه

تیاو جلاد به شدت مفتخر به دار زدن یک دوک است. اول خود را. طناب کنف هرگز همان خواهد بود پس از دست زدن به ابریشمی انواع او با ابراز تاسف. با بازی دقیق obsequience توسط مایلز Malleson

آنچه را که تاریخ ؟

e – در مورد 1908? بنابراین ما در سال 1949 به دنبال بازگشت در عمل از سال 1868 در حال انجام در اوایل C20th.

اعتبار آن تا به حال من در doilie مرز…

منt را بسیار لذتبخش بی گناه به دنبال. ما در حال حاضر در جهان از آرسنیک و توری. محبت Sibella شناور بالای d’Ascoyne خانواده مانند یک موجود آسمانی. و اوایل فریاد به طراح صحنه و لباس آنتونی مندلسون که چنین کار برجسته اما تا به حال به صبر برخی از 13 سال خود را پاداش. یک فرد از دست رفته از اعتبارات نانسی Mitford که مسئول برخی از اسکریپت تجدید نظر و آن را بی همتا سبکی از لمس. یک زن است. معمولی!

و ما خاموش!

With یک هشدار است که زبان مورد استفاده در KH&C نشان دهنده نگرش تاریخی که مخاطبان ممکن است توهین آمیز. شما می خواهم فرض کنیم که بسیاری از افراد مشاهده می توانست با سنجش زمان این فیلم از دوران دیگری با یکی دیگر از دوره فرهنگی دیدگاه. به هر حال جالب است که در حالی که چشم انداز مورخ است اما کمدی نیست.

نشستن تنگ شده!

ثانیهello و با تشکر از شما برای پیوستن به من برای نسخه سوم از تلگراف هفتگی مجازی باشگاه فیلم: یک فرصت عالی برای لذت بردن از یک فیلم کلاسیک با هم حتی تحت مستند شرایط. این هفته من در انتخاب نوع Hearts and Coronets – سالگرد 70 remastered edition. گوناگون رتبه بندی به عنوان یکی از همه زمان بالا کمدی و بهترین فیلم را ظالمانه شوخ طبعی تیره به نظر می رسد مضاعف طراوت در لحظه ای که دل تنگی و عذاب هستند و همه اطراف و بسیاری از کمدین به نظر می رسد در از دست دادن برای پیدا کردن تن است. KH&C منجر راه با بینظیر, مطمئن, خیال بی پروایی . به علاوه کلاه. آماده به فشار بازی در 5 بعد از ظهر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbul