تاریخ منتقد فیلم رابی کالین در watchalong از عقب پنجره از 5pm

یکs مستند میکشد در شما شروع به از دست دادن ذهن خود را با خستگی? شما در حال پیدا کردن خود خیره idly از ویندوز در اتومبیل های گاه به گاه و یا فرد دست خوش پیشامد میشه ؟

خوش آمدید به تلگراف هفتگی مجازی باشگاه فیلم. هر سه شنبه در 5pm, ما در حال تماشای دوباره یک احساس خوب کلاسیک است که به طور گسترده ای در دسترس آنلاین و وبلاگ نویسی افکار ما نظرات و واکنش ها در زمان واقعی در اینجا.

ما شروع با لا لا زمین و سپس Monty Python زندگی از برایان و هفته گذشته لیزا آرمسترانگ (ما سر مد) در زمان کمر برای Kind Hearts and Coronets.

امروز ما رو کامل فیلم برای همه خیره در خیابان. من به تماشای عقب پنجرههای 1954 کلاسیک آلفرد هیچکاک در مورد یک مرد به دام افتاده در خانه که فکر می کند او یک جاسوس قتل در سراسر راه است. آن را در دسترس از طریق آمازون نخست و یا یوتیوب.

عضویت در ترک خود را (حلال و تاج-رایگان) نظرات زیر خط من پاسخ به عنوان بسیاری از شما که ممکن است در حالی که ما تماشا کنید به پا زدن شروع برخی از دوستانه بحث و بحث.

صدا سرگرم کننده است ؟ سپس خود را به پاپ کورن و نوشابه های آماده رفتن ما در مستند پور یکی از بزرگ – و ورود در قبل از 5pm برای پیوستن به همه در اینجا!

به روز رسانی خودکار

خوش آمدید به مبل!

Good شب و تشکر برای پیوستن به من برای این چهارمین نسخه از تلگراف مجازی باشگاه فیلم که در آن ما در حال نگه داشتن شعله جمعی فیلم-تجربه تماشای زنده در این عجیبی جدا بار.

این هفته فیلم یکی از بزرگترین, یکی از بزرگترین: آلفرد هیچکاک پنجره عقب. این fiendishly ساخته شده تک موقعیت هیجان انگیز بود که در سال 1954 منتشر شد که آن را به سمت پایان دوم فاز اصلی از هیچکاک حرفه ای که در زمان او از سال 1940 Rebecca اولین فیلم آمریکایی به سال 1959 است North by Northwest بود که مسلما اوج خود را براق و شیک هالیوود محصولات. (بعد آمد روانی و همه چیز در زمان به نوبه خود برای این تند و زننده.)

جیمز استوارت و گریس کلی stop and stare

اعتبار:
Alamy

منn سال 2020 پنجره عقب باقی مانده است یکی از کلیدی فیلم در مورد لذت و خطرات ناشی از اطفاء شهوت با نگاه, به علاوه آن را نیز می تواند نهایی قرنطینه فیلم: این پای شکسته که جیمز استوارت آس عکاس LB Jeffries گذاشته است تا با به جای هر چیزی عفونی اما وضعیت خود را به زیبایی مبالغ تا غضب از گیر بودن به دنبال محروم از آژانس و در عین حال هنوز هم پیدا کردن راه های مبتکرانه برای تعامل با جهان فراتر از دیوار خود را.

اگر شما در حال تماشای همراه با توجه ویژه به فیلم, موسیقی متن فیلم است که با استفاده از محیط شهر سر و صدا – وسایل نقلیه snatches موسیقی عبور پچ پچ – در جای معمولی نمره به پر شور اثر است. این چیزی است که من بوده ام به شنیدن در حالی که من مشغول به کار از خانه در جنوب لندن این چند هفته گذشته. هنوز هم شاهد هر گونه قتل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im