Skiers و snowboarders حسرت برای لذت و سبکی از تعطیلات در کوه ها می توانید پیوستن صدها نفر دیگر در یک شب مجازی, après-ski میزبانی بزرگترین نامها در ورزش های زمستانی است.

سازمان یافته توسط انگلستان جوانی خیریه برف-اردوگاه ‘برف-اردوگاه آلپ شب’ در حال وقوع است امشب (مارس 5) و کسی مشتاق به اضافه کردن یک تکه از برف-الهام تشویق به مستند است که قادر به حضور در تقریبا.

هزاران نفر از اسکی بازان و snowboarders های چپ بودند تخلیه بدون سالانه خود را زیارت به دامنه این سال به عنوان استراحتگاه بسته شد و اپراتورها مجبور به انصراف از تعطیلات میان coronavirus بیماری همه گیر.

این شب را رویداد خیریه با هدف گرد هم آوردن کسانی که در حسرت کوه با نور دل برنامه که شامل ساخت کوکتل کلاس آموزش كلاسيك رقابت لباس بالماسکه و قرعه کشی با جوایز از جمله کوپن برای دریافت kitted برای زمستان آینده.

این رویداد مجازی خواهد شد که توسط اسکی روز یکشنبه مجریان گراهام بل اد لی و Chemmy Alcott همه آنها سفیران برای خیریه. سه نفر خواهد شد به اشتراک گذاری داستان و حکایات در طول شب در کنار دیگر صنعت بزرگ شخصیت از جمله المپیک مدال برنز جنی جونز, BBC امنیت خبرنگار فرانک گاردنر و تلگراف اسکی, تکنیک ویرایشگر و مشهور مربی اسکی وارن اسمیت.

المپیک زمستانی brozne مدال جنی جونز خواهد بود پیوستن به رویداد مجازی

اعتبار:
2014 گتی ایماژ/پل Gilham

“در طول این زمان دشوار است آن را حتی بیشتر مهم است به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه به اشتراک گذاری برخی از داستان های مثبت و برخی از سرگرم کننده با هم گفت:” دن Charlish که تاسیس برنده جایزه خیریه در سال 2003.

برف-اردوگاه تنها موسسه خیریه در بریتانیا به استفاده از برف ورزش به عنوان یک راه برای کمک به شهرستان درونی افراد جوان تبدیل زندگی خود را و مهارت های تعدادی از آنها خواهد شد به اشتراک گذاری داستان های خود را در طول این رویداد مجازی.

پس از آن آغاز به کار این موسسه خیریه حمایت کرده است و بیش از 10000 نفر جوان در سراسر انگلستان در لندن و بریستول, اسکاتلند, کاردیف, Midlands و شمال غرب انگلستان است. در این سال برای اولین بار موسسه خیریه تا به حال به تعویق انداختن مراحل نهایی آن برنامه از جمله برای اولین بار سفر به کوه ها با توجه به گسترش coronavirus.

برف-کمپ معرفی برف-ورزشی به شهرستان درونی افراد جوان

“حمایت از برف-اردوگاه است که همیشه یک اولویت برای من داشتن دیده می شود زندگی در حال تغییر کار می کنند. اما به خصوص در حال حاضر در این بیماری همه گیر زمانی که جوان مردم را به حال خود ساختار و یادگیری از طریق شرکت در ورزش گرفته گفت:” چهار بار المپیک زمستانی Chemmy Alcott.

در طول مستند خیریه اقتباس حمایت خود را از آن افراد جوان با ارائه آنلاین ترم و تماس های ویدئویی آموزشی و یک به یک جلسات مشاوره – بسیاری داشته اند که آینده خود را نگه دارید. دیگر ورزش در زمستان موسسات خیریه را نیز برای حمایت از آنها به عنوان چهره های آینده و کاهش جمع آوری کمک امکانات.

آلپ شب رایگان است اما برای حضور در بینندگان استقبال می شود برای کمک به برف اردوگاه در طول دوره از این رویداد. “رویدادهای مالی ضروری در کمک به ما در ادامه کار ما با افراد جوان در سراسر کشور و در این شب دارای اهمیت ویژه ای با همه ما به طور منظم حوادث نیاز به لغو یا به تعویق افتاد. بنابراین لطفا به ما بپیوندید آن را برای رفتن به یک شب به یاد داشته باشید” گفت: Charlish.

این رویداد برگزار خواهد شد در یک مجازی کلبه ییلاقی اسکی

اعتبار:
Office du Tourisme Val d’isère/Gérard Cottet

اسکی بازان و snowboarders می توانند برای ثبت نام آلپ شب در برف-کمپ اختصاصی سایت. تمام کسانی که ثبت نام خواهد شد و سپس با ارسال یک لینک خصوصی برای پیوستن به یک زوم تماس تصویری در 7:30بعد از ظهر در مارس 5. تعداد محدود – “بیشتر merrier” گفت: Charlish.

این رویداد می آید به عنوان ترس کوه که سنتی après-ski که می بیند جمعیت زیادی جمع آوری در آلپ کلبه بر روی تراس و در بسته بندی توچال میله می تواند یک چیزی از گذشته اگر استراحتگاه اجرا اجتماعی فاصله مقررات به عنوان جهان تنظیم به زندگی با Covid-19.

این رویداد قرار است به جریان زندگی می کنند از چه موسسه خیریه لقب “کلبه ییلاقی و برف اردوگاه’ – مجازی محل به زندگی به ارمغان آورد با استفاده از تصاویر بارگذاری-لوکس ییلاقی Rocher, در تلاش برای آوردن برخی از آلپ جذابیت را به اتاق زندگی می کنند از ملت است.

شما متوجه شده خود را در نزدیکی کسب و کارهای کوچک انجام نوآورانه و خلاق و نوع چیزهایی باشیم ؟ به اشتراک گذاری داستان های خود را زیر و یا ایمیل yourstory@telegraph.co.uk با تصاویر.

ادامه مطلب: Brave New World

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de