اردن می گوید آن را “دیوانه کننده” گاو نمی تواند به صورت 7 حلقه

سی بی اس آمریکا | No comments

در آخرین قسمت از فیلم”آخرین رقص” مستند مایکل جردن گفت که “دیوانه کننده” شیکاگو بولز داده بودند دیگر فرصتی برای دفاع از عنوان خود را پس از نهایی خود را در سال 1998 قهرمانی با او. حماسه 10 قسمتی که پخش شده در ESPN تمرکز بر روی آن آخرین حذفی اجرا و عواملی که منجر به این تیم افسانه ای انحلال.

اردن در حال حاضر 57 ابراز سرخوردگی خود را با گاو نر مدیریت به صورت قانع کننده نیست سر مربی فیل جکسون و هسته از اعضای این تیم برای بازگشت برای یک سال. او معتقد بود این تیم خوب بود به اندازه کافی برای برنده شدن یک هفتم حلقه با وجود خسته کننده کشش از سه قهرمانی متوالی اجرا می شود — و شش در هشت سال است. اردن گفت: در این مستند که او حتی حاضر به یک سال رسیدگی به آن را به اتفاق می افتد.

“من می خواهم ثبت نام برای یک سال ؟ بله من ثبت نام برای یک سال” اردن گفت. “من تا به حال شده است با امضای یک سال به آن است. خواهد فیل [Jackson] باید آن را انجام داده ؟ بله. در حال حاضر [Scottie Pippen] شما را مجبور به انجام برخی از قانع کننده باشد. اما اگر فیل خواهد بود وجود دارد. اگر دنیس [Rodman] خواهد بود وجود دارد. اگر MJ خواهد بود وجود دارد را به نفع خود ما هفتم پیپ بود و نمی خواهید به دست است.”

1998 Chicago Bulls
از سمت چپ: شیکاگو بولز بازیکنان پرسپولیس Kukoc ران هارپر, Dennis Rodman, Scottie Pippen و مایکل جردن نشستن با شهردار ریچارد دیلی, سر مربی فیل جکسون و فرماندار ایلینوی جیم ادگار در این تیم NBA, مسابقات قهرمانی رالی در سال 1998 است. پیتر PAWINSKI/گتی

برای شروع فصل 1997-1998 در اواخر گاو مدیر کل جری Krause گفت که او را به بازگشت جکسون و در مواجهه با سوال در مورد این که آیا او به معاملات جدید به پیری بازیکنان مانند Pippen, Rodman و لوک Longley. در یک منتشر نشده گزیده ای از Krause منتشر شد یکشنبه, او بدون شک در تیم بولز دستیابی به موفقیت های مشابه پس از خود گذشته عنوان و به جای آن تصمیم به بازسازی برای آینده است.

“چه می خواهید انجام دهید ؟ آیا ما شکستن یک سلسله بود یا سلسله شکستن از سن طبیعی ساییدگی از بازیکنان NBA با زمان کمی به نیروی تازه یافتن و حقوق و دستمزد-کلاه قوانین حاکم بر بازی؟” Krause نوشت.

تیم صاحب جری رینسدرف تکرار Krause اظهارات در تاریخ و زمان آخرین رقص. “این پایان است. آن را فقط به پایان رسید خود را در” رینسدرف گفت. “تا به حال Michael شده است و سالم می خواستم به من شک نیست که Krause کرده اید می تواند بازسازی یک تیم قهرمانی در یک سال. اما آن را به اتفاق می افتد فورا.”

فصل آینده کوتاه شد با توجه به بازیکنان تحریم اردن بازنشسته Pippen شد و ستد شد Longley رفت به ققنوس خورشید Rodman امضا شده با لس آنجلس لیکرز و جکسون در زمان یک سال ، قابل توجه دیگر بازیکنان از هسته مانند استیو کر و Jud Buechler امضا در جای دیگر.

به اردن گاو از دست رفته فرصت برای اولین بار چهار-سنگ قهرمانان پس از بوستون سلتیکز آن را در 1960s.

“این دیوانه چون من احساس ما می تواند برنده هفت” اردن گفت. “من واقعا بر این باورند که. ما ممکن است, اما انسان نه تنها قادر به سعی کنید که فقط چیزی است که من نمی توانم قبول به هر دلیلی. من فقط نمی تواند آن را قبول کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>