مجله اذعان ‘جدی و علمی گنجینه’ بیش از coronavirus درمان مطالعه

یک مجله پزشکی منتشر گردید که یک مطالعه برجسته سازمان بهداشت جهانی به تعلیق بخشی از یک مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی از coronavirus درمان بستری وجود دارد “جدی و علمی گنجینه” اطراف داده است.

این لانست مجله پزشکی صادر کرده است که “ابراز نگرانی” به بررسی ضد مالاریا در درمان هیدروکسی کلروکین و کلروکين که نشان داد که آنها تا به حال هیچ نفع و می تواند به افزایش خطر مرگ در بیمارستان است.

این منجر به این که تعلیق محاکمه به درمان در ماه گذشته اگر چه رهبران بریتانیا بر اساس محاکمه در ادامه گفت: آنها اعتماد به نفس خود را مطالعه امن است.

در بیانیه ای لانست اذعان کرد “مهم” سوالات بیش از این پژوهش پس از ده ها تن از دانشمندان با صدور نامه سرگشاده ای در هفته گذشته افزایش نگرانی ها در مورد روش و شفافیت در اطراف داده بود که ارائه شده توسط شرکت Surgisphere.

“اگر چه ممیزی مستقل از خاستگاه و اعتبار داده ها سفارش شده است و توسط نویسندگان وابسته نیست با Surgisphere و در حال انجام است با نتایج مورد انتظار بسیار در مدت کوتاهی ما در حال صدور بیان نگرانی برای هشدار به خوانندگان به این واقعیت است که جدی علمی سوالات آورده شده است توجه ما به” لانست در بیانیه ای گفت.

ابراز نگرانی نیست به عنوان جدی جمع شدن یک مطالعه اما این به آن معنا وجود دارد که سوالات جدی بیش از یافته های آن است.

تحقیقات توسط نگهبان روزنامه که تعداد اندکی از Surgisphere کارکنان به حال علمی و یا داده های پس زمینه. یک نویسنده داستان های علمی تخیلی و دیگر بزرگسالان-مطالب مدل کاغذ گزارش شده است.

مالاریا مواد مخدر شده است موضوع بحث های زیادی پس از یک مطالعه فرانسه – پس از افشا و خنثی در مارس یافت آنها موثر در درمان coronavirus. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها دفاع و پشتیبانی هیدروکسی کلروکین در برابر مشاوره از مشاوران او و در ماه گذشته اعتراف نمود که در نظر گرفتن آن به عنوان یک درمان پیشگیرانه.

لانست مطالعه نگاه به سوابق 96,000 بیماران و به این نتیجه رسیدند که درمان با هیدروکسی کلروکین و کلروکين نشان داد که هیچ سود و حتی افزایش احتمال بیماران در حال مرگ در بیمارستان است.

این منجر به این که تعلیق هیدروکسی کلروکین بازوی همبستگی خود را محاکمه. اما رهبران بازیابی آزمایشی است که تست طیف وسیعی از درمان از جمله هیدروکسی کلروکین در بیماران در 176 بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها گفت: آنها ادامه خواهد داد چرا که آنها اعتماد به نفس خود را از محاکمه در امان بود.

مارتین Landray استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد و رهبر بازیابی دادگاه گفت: یک مطالعه مشاهدهای – مانند لانست و کاغذ – بود “کاملا ناکافی روش” از اتخاذ تصمیم در مورد مضرات و مزایای استفاده از مواد مخدر.

“ما هر چه زودتر دریافت پاسخ از کارآزمایی تصادفی شده شاهددار [مانند بازیابی محاکمه] بهتر است. اگر معلوم هیدروکسی کلروکین موثر است برای Covid-19 سپس اجازه دهید از آن استفاده کنید; اگر نه اجازه دهید آن را رها. اما این زمان برای حدس و گمان و قطعا زمان به نگه دارید تا بسیار محاکمه که به ما این دانش نیاز داریم.”

پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و بهداشت جهانی در دانشگاه آکسفورد گفت: “لانست انتشار … تا به حال عمده اثرات منفی و در نتیجه تعلیق های متعدد به خوبی طراحی آزمایش های بالینی. این است به طور کامل غیر قابل توجیه. حتی اگر نتایج درست مشاهده اطلاعات مانند این با آن نقاط ضعف ذاتی باید مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از محاکمه که ارائه خواهد شد قطعی و عملی پاسخ.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de