روزنامه نگار بازداشت نخوری مصر coronavirus پاسخ می میرد پس از ابتلا به آن در زندان

برجسته مصری روزنامه نگار زندانی پس از نخوری مصر coronavirus پاسخ سالگی پس از ابتلا به ویروس در زندان بین المللی مطبوعات ناظر گفت و هشدار داد که این ویروس ممکن است گسترش کشف نشده در این کشور در زندان به سر می برند.

محمد منیر درگذشت در یک واحد جداسازی در قاهره بیمارستان در دوشنبه خانواده اش گفت: پس از آزادی از قاهره تورا زندان در جولای 2 برای سلامت فقیر.

پس از آزادی او منیر ارسال شده در Facebook شکایت از تنگی نفس و درد قفسه سینه و گفت او قرارداد coronavirus.

“حتی مختصر دستگیری میان Covid-19 همه گیر می تواند به معنای حکم اعدام” گفت: Sherif منصور خاورمیانه برنامه هماهنگ کننده کمیته حمایت از روزنامه نگاران در تماس با مقامات برای آزادی بازداشت روزنامه نگاران.

منیر 65 ساله روزنامه نگار کهنه کار و حال انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر از جمله در ژوئن 14 ستون برای الجزیره و یک مارس 26 مصاحبه قطر متعلق به کانال است که ممنوع توسط دولت مصر.

مقامات منیر در ژوئن 15, شارژ او با پیوستن به یک گروه تروریستی, پخش اخبار نادرست و سوء استفاده از رسانه های اجتماعی. بازداشت شدگان برگزار می شود برای سال در چنین مبهم و اتهامات که مربوط به نمونه های خاص کار خود را وکیل خود گفت.

پس با فرض اینکه انتخابات ریاست جمهوری در سال 2013 سابق فرمانده ارتش Abdel-Fattah el Sisi تشدید کرده است یک سرکوب ناراضیان خاموش کردن منتقدان و زندانی کردن هزاران نفر. این CPJ رتبه مصر در میان بدترین زندانبانان از روزنامه نگاران در کنار چین و ترکیه است.

مقامات ممنوع الجزیره در سال 2013 پس از نظامی به رهبری سرنگونی مصر را برای نخست وزیری انتخاب محمد مرسی رییس جمهوری گفت: شبکه یک سخنگوی آقای مرسی و اخوان المسلمین حزب اسلامگرای.

از ماه فوریه مقامات بازداشت روزنامه نگاران و پزشکان که انتقاد مصر را از دست داده و همه گیر. مصر وزارت بهداشت ثبت بیش از 82,000 موارد و تقریبا 4000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین تلفات در جهان عرب است.

در مه, مقامات مصری, مجبور, انگلیسی, گاردین, روزنامه نگار, اموزش Michaelson به ترک کشور پس از او گزارش شده در یک مطالعه علمی که گفت: مصر به احتمال زیاد تا به حال بسیاری از coronavirus موارد کمتر شده بود را رسما تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de