ژوئن Guaido عمو بازداشت شده توسط ونزوئلا رژیم برای ‘قاچاق در مواد منفجره’

متحد از رئیس جمهور نیکولاس مادورو گفت: مقامات بازداشت عموی رهبر مخالفان ژوئن Guaido متهم او را از تلاش برای قاچاق “مواد خطرناک” از جمله مواد منفجره به ونزوئلا است.

آقای Guaido متهم آقای مادورو با استفاده از عمویش Juan Jose مارکز به عنوان وسیله ای برای تهدید او را به عنوان او در بازگشت از یک تور بین المللی وحدت پشتیبانی برای سرنگونی سوسیالیستی رهبر.

“من تو را مسئول غاصب, نیکولا Maduro, و هر یک از عوامل خود را در Maiquetia برای آنچه که اتفاق می افتد به Juan Jose مارکز” آقای Guaido گفت: عموی خود را یک “صادق و شجاع است.”

Diosdado Cabello از حزب سوسیالیست ارشد گفت: در هفتگی خود برنامه تلویزیون در شب چهارشنبه که آقای Guaido عمو بازداشت شده بود به اتهام حمل مقدار کمی از C-4 مواد منفجره و دو ضد گلوله کت.

آقای Guaido و عموی خود وارد هم یک روز قبل از آن در یک پرواز بین المللی از پرتغال. آقای Guaido چپ فرودگاه خارج کاراکاس در میان هرج و مرج و بعد گزارش داد که مقامات برگزار شده بود بازگشت عمویش.
نیکولاس مادورو که چسبیده به قدرت در کاراکاس


اعتبار: ماتیاس پا/ap

بازگشت به پایان رسید در سه هفته بین المللی سفر را از طریق اروپا و کانادا و ایالات متحده از جمله کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیگر بستگان آقای مارکز گفت: او نه فعال سیاسی بود اما سفر با آقای Guaido چرا که او نگران بود برای برادرزاده اش را به ایمنی.

تور متمرکز بود در بازسازی پشتیبانی از مخالفان را سال مبارزه برای سرنگونی آقای مادورو و پایان دادن به دو دهه از حکومت سوسیالیستی که منتقدان مقصر اجتماعی کشور و بحران اقتصادی است.

آقای Cabello اتهام آقای مارکز حمل چراغ قوه که موجود مصنوعی C-4 انفجاری در محفظه باتری و پنج عطر دوباره پر کردن کپسول است که همچنین شامل مواد منفجره.

آقای Cabello ارائه عکس از اتهام ضد گلوله کت و مواد منفجره. او همچنین متهم آقای مارکز از داشتن یک مخاطب در گوشی خود از اتهام ما عامل سرویس مخفی “به نام چارلز”.

“او با پوشیدن جلیقه ضد گلوله” آقای Cabello گفت. “او نمی آنها اعلام شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید