قاضی می پرسد برای دادگاه تجدید نظر بررسی مایکل فلین مورد

این قاضی فدرال نظارت بر پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین خواسته است برای تجدید نظر دادگاه بررسی این پرونده پس از یک پانل از سه قاضی دستور داد او را به رها کردن این مورد در ماه ژوئن به عنوان درخواست شده توسط وزارت دادگستری.

در روز پنج شنبه سی منطقه قاضی مورچه سالیوان ثبت درخواست رسمی برای en banc نقد و بررسی قبل از تمام 12 قضات در سی مدار دادگاه تجدید نظر.

“پانل تصمیم را تهدید می کند به نوبه خود عادی روند قضایی وارونه” مختصر ظ توسط سالیوان می خواند. “این است که دادگاه منطقه کار را در نظر بگیرید و حکومت در انتظار حرکات حتی آنهایی که ساده به نظر می رسد. این دادگاه اگر به نام پس از بررسی آن تصمیم گیری نمی کند پیشدستی آنها. این مورد از نیازهای قاعده 35 و en banc نقد و بررسی باید داده شود.”

وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد ممکن است درخواست سالیوان به رها کردن اتهام جنایی با وجود فلین گناه. سالیوان کاهش یافته و بلافاصله به حکومت در حال حرکت نشان می دهد او را بررسی تصمیم گیری و تعیین یک قاضی بازنشسته به عنوان یک دوست “دادگاه” به استدلال می کنند در برابر دولت است. فلین ثبت اضطراری درخواست تجدید نظر به DC مدار به زور سالیوان به قبول این حرکت و رها کردن شارژ.

یک مورد است که به احتمال زیاد دوباره مطرح شود توسط فلین تیم حقوقی به عنوان آن را در سه قاضی بررسی است فوکر خدمات 2016 مورد که او نیز تصمیم گرفت با سی دادگاه تجدید نظر. دادگاه که تحت تفکیک قوا شارژ تصمیمات بقیه با شاخه های اجرایی و صدور حکم می افتد به قوه قضائیه.

هر گونه تصمیم گیری کامل مدار دادگاه هنوز هم ممکن است به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور.


جزئیات سالیوان مختصر به DC مدار دادگاه تجدید نظر در اینجا:


مدار قاضی ایتالیایی رائو نوشت که به نظر برای سه قاضی پنل و یک تهمت نامزد استدلال کرد که مجبور وزارت دادگستری به توضیح آن استدلال به دنبال رها کردن مورد تجاوز در اقتدار قوه مجریه. پانل حکومت در فلین به نفع 2 به 1.

فلین گناه التماس کرد به دروغ گفتن به بازرسان فدرال در یک مصاحبه در مورد صحبت های او با سفیر روسیه قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، او سرنگون شد به عنوان مشاور امنیت ملی فقط هفته به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017.

وزارت دادگستری به دنبال رد اتهام داشتن “به این نتیجه رسیدند که مصاحبه آقای فلین بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی تحقیقات” و “آن است که متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس است.”

“مردم گاهی اعتراف به چیزهایی که به نوبه خود به جنایات” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در مصاحبه با رادیو فردا’ کاترین Herridge. “و وزارت دادگستری است که متقاعد نمی کند که این مواد به هر مشروع ضد جاسوسی بررسی است. پس از آن بود که جرم نیست.”

کاترین Herridge راب Legare, استفان Becket و ملیسا کوین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de