قاضی بلوک 30 روز تمدید ایلینوی اقامت در خانه سفارش

یک ایلینوی جنوبی قاضی روز دوشنبه مسدود فرماندار J. B. پریتزکر را 30 روز گسترش دولت stay-at-home منظور اعطای سفارش ضابط موقت به دنبال یک جمهوری خواه مجلس دولت که استدلال فرماندار تجاوز اقتدار خود را CBS Chicago گزارش. پریتزکر اما قول داده است به درخواست تجدید نظر این حکم.

CBS وابسته WCIA-تلویزیون گزارش Clay County مدار قاضی دادگاه مایکل McHaney اعطا سفارش محدود به طور موقت مسدود فرماندار آخرین فرمان اجرایی دوشنبه بعد از ظهر. در حالی که قاضی حکم تنها قطعات یدکی بیلی از تمدید اقامت در خانه سفارش آن برای باز کردن درب برای دیگران در ایلینوی برای پیوستن به طرح دعوی در دادگاه و یا فایل های خود را.

پریتزکر گفت: دولت دادستانی کل تجدید نظر این حکم.

“تیم من و من به مبارزه با این نبرد قانونی به دورترین حد ممکن است برای اطمینان از سلامت عمومی و عام و کسانی که پیروز,” او گفت:. “این حکم قرار است مردم از ایلینوی در خطر است. من صمیمانه امیدواریم که که این ماده آورده شود و به حل و فصل سریع به طوری که ما می توانید رفتن به قرار دادن ما توجه undivided در کار نگه داشتن مردم امن است.”

یک مشخصه عصبانی پریتزکر شدت انتقاد کرد در بیلی او را متهم به قرار دادن مردم در معرض خطر است.

“Rep. دارن بیلی تصمیم را به دادگاه به تلاش و از بین بردن بهداشت عمومی دستورات طراحی شده برای نگه داشتن مردم امن است و توهین به همه Illinoisans که از دست داده اند در طول این COVID-19 بحران و آن را یک خطر برای میلیون ها نفر از مردم که ممکن است بیمار به دلیل بی توجهی” پریتزکر گفت: مدت کوتاهی پس از حاکم. “این توهین به آن خطرناک است و مردم را به ایمنی و سلامت در حال حاضر در معرض خطر قرار داده است; ممکن است افرادی که قرارداد coronavirus به عنوان یک نتیجه از چه دارن بیلی انجام داده است.”

فرماندار گفت: stay-at-home منظور جلوگیری کرد دهها هزار نفر از COVID-19 بیماری و هزاران نفر از مرگ و میر.

“دردناک که اعمال ما ممکن است این سوال بستگی به مرگ و زندگی است. COVID-19 مسئول انکار مردم ایلینوی لحظات ارزشمند از هم و ثبات معمول شده اند که در قرار دادن مکث در پاسخ به این جهانی و همه گیر” پریتزکر گفت. “تاریخ را به یاد داشته باشید کسانی که قرار دادن سیاست کنار آمدن با هم برای نگه داشتن مردم در امن است. آن را نیز به یاد داشته باشید کسانی که کورکورانه اختصاص داده شده به ایدئولوژی و پیگیری شخصی مشهور است که آنها یک دشمن علم و عقل.”

TOPSHOT-US-HEALTH-VIRUS
بسته شیکاگو تئاتر دیده می شود در شیکاگو, ایلینوی در 21 مارس سال 2020 است. گتی

دولت قانون به فرماندار اقتدار به اعلام یک فاجعه برای 30 روز است اما سکوت که آیا او می تواند موضوع دیگری اعلام زمانی که یکی از اصلی منقضی می شود. اما پریتزکر گفت: وجود سابقه برای فرمانداران گسترش فاجعه سیاسی.

“ما در حال عملیاتی در دهه سابقه در نظر نحوه فاجعه سیاسی کار; از سیل به تورنادو و در حال حاضر جهانی همه گیر بلایای لزوما تبخیر در 30 روز بازه زمانی,” او گفت:. “قوه مقننه صورت گرفت که به حساب آنها نوشت: این قانون است.”

فرماندار گفت: او به شدت تشویق محلی انتخاب رهبران و مردم از ایلینوی به دنبال مشاوره از دانشمندان اپیدیولوژی و CDC و همچنان به دنبال دستورالعمل از اقامت در خانه سفارش در حالی که در دفتر خود تجدید نظر قاضی حکم.

پریتزکر گفت: دفتر خود را دنبال اضطراری ماندن از قاضی حاکم در حالی که آن طول می کشد این مورد به ایلینوی دادگاه استیناف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im