قاضی بلوک “اتهام عمومی” قانون مهاجرت در طول همه گیر

یک قاضی فدرال در نیویورک روز چهارشنبه دستور داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از اجرای یک جارو ثروت آزمون در مردم برای استفاده از گرین کارت و ویزا برای مدت ملی اضطراری بیش از coronavirus موافقت با دموکرات به رهبری ایالات متحده است که این قوانین مانع از مهاجران از به دنبال کمک های عمومی در طول بیماری همه گیر.

این “اتهام عمومی” قانون اول رفت به اثر در ماه فوریه پس از دادگاه عالی را کنار بگذارند دستور دادگاه که مسدود شده بود مقررات که به مقامات قدرت بیشتر به رد برنامه های کاربردی برای گرین کارت و ویزا از مهاجران و یا مهاجران آینده نگر که دولت تعیین می کند تکیه می کنند — و یا می تواند با تکیه بر برخی از برنامه های رفاهی دولت.

“متهمان علاقه effectuating حکومت نتواند به اندازه گیری گرانش این همه گیر جهانی است که همچنان به تهدید زندگی و رفاه اقتصادی در امریکا ساکنان” قاضی جورج دانیلز در ایالات متحده دادگاه منطقه منهتن نیویورک نوشت: در سفارش خود را با اشاره به دولت است. “هیچ فرد باید دریغ به دنبال مراقبت های پزشکی و نه آنها باید تحمل مجازات یا مجازات اگر آنها به دنبال موقت کمک های مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر را تاثیر است.”

پس از مهاجران در ایالات متحده تقاضا برای کارت سبز وضعیت واجد شرایط نیست, برای بسیاری از برنامه های رفاه عمومی هزینه حکومت عمدتا بر کسانی که به دنبال به حرکت به این کشور از خارج از کشور. برای تعیین اینکه آیا مهاجران آینده نگر هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک “مکان اتهام” caseworkers در نظر گرفتن ثروت خود را, سن, آموزشی, مهارت های, مهارت های زبان انگلیسی و سلامت.

در مارس وکلای عمومی در نیویورک, کانکتیکات و ورمونت خواسته دیوان عالی کشور به تجدید نظر در تصمیم خود برای اجازه به اتهام عمومی مقررات در محل باقی می ماند گفت: محدودیت بودند مانع در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دادگاه عالی رد درخواست خود را گذاشت اما باز این امکان را برای آمریکا به دنبال کمک در دادگاه های پایین.

ایالات فایل اعلامیه ها توسط پزشکان و مقامات محلی و طرفداران که گفت: مهاجران در سراسر کشور ترس آنها می تواند به خطر اندازد وضعیت مهاجرت آنها به دنبال درمان های پزشکی و کمک دولت در این بیماری همه گیر.

مقامات در خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا و وزارت امنیت داخلی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در چهار شنبه سفارش. یک سخنگوی وزارت دادگستری که نشان دهنده دولت فدرال دادخواهی نیز پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de