قاضی تکذیب دستور تماس رانندگان کارکنان و اعطای آنها پرداخت مرخصی استعلاجی

نیوزویک | No comments

قاضی کالیفرنیا را رد کرده است یک دستور مقدماتی در یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط یک گروه از ماساچوست بر اساس رانندگان که ridesharing خدمات باید reclassify رانندگان به عنوان کارکنان و ارائه آنها را پرداخت مرخصی استعلاجی به طوری که آنها نمی خطر گسترش COVID-19 به مسافران است.

انکار صادر شده توسط قاضی Edward M. چن ایالات متحده دادگاه منطقه برای شمال کالیفرنیا برگ رانندگان به صورت جداگانه حکمیت ادعای خود را به طور مستقیم با نمایندگان حقوقی از بارگذاری. کارگران وکیل شانون Liss-Riordan متعهد شده است به درخواست تجدید نظر به دادگاه ایالات متحده از درخواست های خود برای نهمین مدار.

Uber در حال حاضر طبقه بندی آن رانندگان به عنوان پیمانکاران مستقل حتی اگر متعدد رانندگان بیش از 40 ساعت در هفته است. تا کنون هیچ دادگاه های آمریکا حکومت کرده اند در مورد اینکه آیا ridesharing شرکت های هر گونه تعهد به reclassify کارگران آن به عنوان کارکنان.

جان Capriole یکی از متقاضیان در این مورد می گوید که بارگذاری ترجیح میدهد به طبقه بندی کارگران آن به عنوان پیمانکاران مستقل به طوری که شرکت می تواند به جلوگیری از پرداخت حداقل دستمزد و اضافه کاری reimbursing هزینه های کسب و کار و ارائه سایر مزایای کارکنان مانند پرداخت می شود ترک با توجه به خبری بلومبرگ.

با این حال مواردی وجود دارد در حال حاضر تحت نظر اولین و هفتم و نهم مدارهای دادگاه که می تواند کمک به تصمیم گیری در این موضوع است.

Uber driver
پس از رها کردن مسافران در برادوی بازی Johan Nijman یک-استخدام راننده ای که اجرا می شود خود خدمات و همچنین درایوهای برای بارگذاری در کنار درایو از طریق سمت غرب منهتن در چهارشنبه شب 8 اوت سال 2018 در شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی

نیوزویک رسیده به Uber برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

حتی اگر فدرال داوری عمل (FAA) یک استثنا است اجازه می دهد حمل و نقل کارگران به دنبال مراجعه حقوقی از طریق دادگاه های مدنی به جای داوری FAA را استثنا صدق نمی کند به رانندگان در این مورد.

چرا که در 2019, دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گرفت در جدید Prime v. اولیویرا که FAA تنها به رانندگان که به طور منظم انجام تجارت بین ایالتی حمل و نقل مسافران در سراسر خطوط دولت چیزی در این ویژه رانندگان به ندرت انجام دهد.

Capriole و دیگر رانندگان مورد اصل پرونده در یک دادگاه فدرال ماساچوست اما یک انجمن انتخاب بند در حال بارگذاری راننده موافقت نامه مجبور قاضی ایندیرا Talwani اجازه می دهد تا بارگذاری به حرکت کت و شلوار به قضاوت چن دادگاه.

“این سخت است به این باور است که این شرکت ها می تواند همچنان به فرار از قانون و انکار بیمار پرداخت به کارکنان خود را حتی در میان جهانی از همه گیر با اشاره به داوری بند” Liss-Riordan گفت.

“حتی دیوان عالی کشور را تحریم نیست—و یا مواجه با چنین یک استارک وضعیت که در آن یک شرط داوری سپر یک شرکت مطابق با قانون و در نتیجه آسیب رساندن به عموم مردم با تشدید ملی بهداشت بحران” Liss-Riordan اضافه شده است.

اصلاح 5/14/2020, 8:45 p. m.: تیتر این مقاله این بود که به روز رسانی به منعکس کننده که قاضی بود و نه حکومت در حال بارگذاری درایور وضعيت اشتغال اما صرفا رد دستور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>