قاضی رد ایالات متحده فوتبال زنان تیم دعوی در دادگاه خواستار دستمزد برابر در اینجا چرا

یک قاضی فدرال روز جمعه گفت: یک تبعیض آمیز ادعا توسط زنان آمریکا تیم ملی فوتبال (WNT) از گرفتن پرداخت می شود برابر با همتایان خود در تیم ملی مردان نگه ندارد برابر است.

قاضی گفت: تیم زنان را رد کرد مذاکره امتیاز است که می توانست قرارداد خود را بیشتر در برابر کسانی که در تیم مردان و سپس پرتاب آن به سمت.

ایالات متحده منطقه قاضی Gary R. Klausner نوشت: در 32 صفحه و تصمیم گیری است که قرارداد قبلا مذاکره از تیم زنان را رد کرد و همان ساختار پرداخت به عنوان تیم ملی مردان (MNT) با توجه به آسوشیتد پرس گزارش.

“تاریخ مذاکرات بین طرفین نشان می دهد که WNT را رد کرد یک پیشنهاد برای پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان MNT و WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند greter پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت.

تیم مردان نمی واجد شرایط برای 2018 جام جهانی مسابقات, در حالی که تیم زنان تحت سلطه 2019 جام جهانی فوتبال زنان در آورده و عنوان. تسلط خود را شروع تکان دهنده بحث که زنان در تیم ملی باید پرداخت شود به همان اندازه به عنوان مردان.

که عامل در تصمیم قاضی.

“متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA [توافق دسته جمعی] بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” Klausner ادامه داد.

U.S. Women's Soccer
توبین هیت ایالات متحده آمریکا واکنش نشان می دهد پس از سال 2019 جام جام جهانی فوتبال زنان فرانسه بازی نهایی بین ایالات متحده آمریکا و هلند در Stade de Lyon در ژوئیه 07, 2019 در لیون فرانسه است.
عکس توسط Maja Hitij/گتی ایماژ

ایالات متحده زنان ستاره الکس مورگان بود که در خط مقدم از تیم زنان درخواست برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964.

مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان در زنان تیم ملی گفت: نمایندگان نباید کاهش جنسيت.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” لوینسون گفت. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

دادگاه به طور موقت برای یک دادگاه فدرال در تاریخ 16 ژوئن در لس آنجلس اما بازیکنان خواسته اند 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای سرنگونی Klausner تصمیم. که می تواند تاخیر در محاکمه و حتی بیشتر.

“ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر; ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها” لوینسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im