در ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال بوده است برای مبارزه با ماه برای دریافت همان میزان پرداخت به عنوان همتایان مرد خود. روز جمعه یک قاضی این ادعا را رد کرد به صورت مساوی پرداخت اما گفت که دیگر اتهامات تبعیض می توانید اقدام به محاکمه.

ایالات متحده منطقه قاضی R گری Klausner گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد که دستمزد برابر اتهامات برای رفتن به جلو به این دلیل که زنان تیم ملی که قبلا “رد پیشنهاد پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار” به عنوان تیم ملی مردان.

“این WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان,” او نوشت: در 32 صفحه ای تصمیم گیری است. “متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA (توافق مذاکرات دسته جمعی) بدتر از MNT (تیم ملی مردان) CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار است.”

این تیم ادعا می کند که ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون تبعیض علیه آنها در مورد پول صرف تجاری بلیط هواپیما و هتل و امکانات رفاهی و پزشکی و آموزش و خدمات پشتیبانی را به محاکمه در دادگاه فدرال در لس آنجلس. آزمایشی است که برای برنامه ریزی ژوئن 16 با توجه به آسوشیتد پرس.

در بیانیه ای به CBS News, U. s. فوتبال گفت: به نظر می رسد به جلو به کار کردن با زنان تیم ملی “به نمودار یک مسیر مثبت رو به جلو به رشد بازی هر دو در اینجا در خانه و در سراسر جهان است.”

“U. s. Soccer شده است رهبر جهان برای زنان بازی روشن و خاموش میشه و ما متعهد به ادامه این کار برای اطمینان از زنان ما تیم ملی باقی مانده است بهترین در جهان و مجموعه استاندارد برای فوتبال زنان,” گفتند.

در پاسخ به قاضی حکم USWNT به جلو مگان Rapinoe که کمک کرده به نوک پیکان این تیم مبارزه در توئیتر خود نوشت: “ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای برابری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im