قدیمی بیلی قاضی توصیف کرده است “افسرده” دولت از چاقو جرم و جنایت به عنوان دو نوجوان مجرم شناخته شدند از یک کارد بزرگ و سنگین و وحشتناک حمله در یک پارک که در سمت چپ یک مرد جوان در یک دائم رویشی دولت است.

با هود و هر مسلح با یک کارد بزرگ و سنگین, a 17-year-old boy و Keiano Gooden-Josephs, 19 مجموعه بر داگلاس Sepouo, 21 در مقابل خانواده ها با فرزندان جوان در پرستون پارک در ومبلی شمال لندن در بعد از ظهر از تاریخ 9 ژوئیه سال گذشته گنده شنیده می شود.

هیئت منصفه بیش از دو روز برای روشن شدن هر دو نوجوانان از اقدام به قتل در بر داشت اما آنها را به جرم زخمی با قصد. Gooden-یوسف نیز به جرم داشتن کارد بزرگ و سنگین.

قاضی سارا Munro QC منصفه گفت: “شما شنیده ام که چگونه اغلب این دادگاه در برخورد با مسائل از مردان جوان که به جرم چاقو جرم است. ما سعی کنید به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از این تخلفات. آن را می دهد هیچ کس هر گونه لذت است.

“فقط امروز صبح من فقط در برخورد با یک فروشنده مواد مخدر که خود چاقو شده به عنوان یک نتیجه از چمن جنگ اما نمی خواهد همکاری با پلیس است. من در برخورد با در اختیار داشتن یک شمشیر سامورایی و قفل چاقو. که فقط امروز در این دادگاه است. آن را بسیار افسرده.”

این جوانان که هر دو دارای اعتقادات قبلی برای داشتن تیغه نگاه در گالری که در آن sobs می تواند شنیده شود به عنوان احکام تحویل داده شد.

Remanding آنها را بازداشت قاضی Munro QC گفت: “شما هر دو رو به رو می شود بسیار مهم و حکم بازداشت برای این قبر جرائم.”

پیش از آن در دادگاه دادستان Alistair ریچاردسون بود توضیح داد که چگونه قربانی کرده بود داد زدم و سعی کردم به دفع کردن مهاجمان خود را.
پلیس صادر کرده است این تصویر نشان دادن دو مظنون در حال اجرا به صورت صحنه پس از یک کارد بزرگ و سنگین و وحشتناک حمله در یک پارک


اعتبار: PA

او گفت: “پس به دنبال داگلاس Sepouo آنها حمله کردند و او را به عنوان او به شدت در تلاش برای دفاع از خود و فریاد زد برای کمک به.

“آنها هک شده او را در یکی از آنها سلاح سرد او را در قفسه سینه با یک کارد بزرگ و سنگین. او با چاقو به تعدادی از بار.

“زمانی که اعضای عمومی مداخله هر دو فرار کردن خلاصی از سلاح های خود را به عنوان آنها فرار کرد. آنها به سمت چپ داگلاس Sepouo برای مرده.

“جراحات خود بودند ویرانگر و او بعید است که تا کنون بهبود می یابند.”

یک شاهد عینی توضیح داد که چگونه آقای Sepouo تا به حال شده است در تلاش برای محافظت از خود و جیغ و گریه “به من کمک کند” را به عنوان او را کاهش داد و jabbed با بزرگ چاقو.

هیئت منصفه گفته شد قربانی نیز مسلح و امدادگران در بر داشت یک غلاف که می تواند متناسب با یک کارد بزرگ و سنگین در این نزدیکی یافت در پارک.

اما آقای ریچاردسون گفت منصفه بود که “بهانه ای” برای رفتار متهمان.

دادگاه گفته شد ممکن است انگیزه برای حمله شد اختلاف بر سر مواد مخدر خاک.

17-year-old بستری داشتن سلاح توهین آمیز ادعا کرد او جلب تیغه های خود پس از Mr Sepouo دست تکان دادند یک کارد بزرگ و سنگین در اطراف بود و به “تصادفی” صدمه دیده است.

Gooden-Josephs از جریحه دار کردن جاده غرب لندن بستری بودن در صحنه را تکذیب کرد اما با داشتن یک کارد بزرگ و سنگین و یا درگیر در خشونت است.

متهمان به زندان بازگردانده شدند به اعدام محکوم شد در فوریه 28.

دادگاه گفته شد پیش آگهی برای آقای Sepouo باقی می ماند “فقیر” و او بعید است که برای ایجاد هر گونه بهبود در وضعیت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de