قاضی مایکل فلین مورد دفاع تصمیم به بررسی مورد

قاضی مورچه سالیوان ثبت شده است مختصری با آمریکا و منطقه کلمبیا دادگاه تجدید نظر از تصمیم خود نیست بلافاصله تایید وزارت دادگستری درخواست برای رد آن پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. در این مختصر سالیوان, وکیل, بث ویلکینسون با اشاره به جنبه های غیر معمول مورد و استدلال برای اجازه می دهد سالیوان به بررسی قبل از درخواست حاکم بر آن است.

پس از وزارت دادگستری کاهش یافته است در مورد آن در برابر فلین در آن نقل مکان کرد به اخراج این مورد هر چند فلین در حال حاضر محکوم شده بود و در این دوره از ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی التماس کرد گناه را به دروغ به دولت در مورد مذاکراتش با نماینده روسیه به ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری دوره گذار است.

سالیوان تصمیم به انتصاب سابق قاضی فدرال جان Gleeson به بررسی این مورد و در حال حاضر بحث در مورد اینکه آیا فلین باید تحقیر اتهامات پس از این ادعا به گناه و یک جرم برای او که قبلا گناه التماس کرد.

فلین وکلای خواسته دادگاه تجدید نظر فدرال به منظور سالیوان برای اعطای وزارت و درخواست در مورد رد. اما سالیوان خواست دادگاه تجدید نظر به اقامت در خارج از این مورد تا زمانی که او یک فرصت برای مطالعه اخراج درخواست.

ویلکینسون استدلال دادگاه تجدید نظر باید “مدار کوتاه” سالیوان توانایی برای بررسی این مورد.

“سوال قبل از این دادگاه است که آیا باید آن را اتصال کوتاه این روند ناکرده حتی یک محدود پرس و جو به دولت حرکت و در جهت آن حرکت داده شود,” او نوشت. “جواب این است: هیچ.”

وزارت دادگستری استدلال در آن مختصری که سالیوان ندارد قدرت “را به ایستادگی در راه اخراج متهم می کند مخالفت با” خواست که در دادگاه تجدید نظر به منظور او را رها کنید در این مورد.

“به دور از اجازه بیشتر رسیدگی در دادگاه منطقه دستور به قانون اساسی نیاز به دادگاه به افتخار اجرایی unopposed تصمیم به رها کردن در حال بررسی اتهامات و مانع مورد از اقدام به صدور حکم در غیاب زنده جنجال” وزارت دادگستری وکلا نوشت.

هر چند فلین اذعان کرده است او به دروغ اف بی آی وزارت دادگستری گفت: در ماه گذشته است که اف بی آی هرگز نباید در مصاحبه فلین در وهله اول و که ارتباط او با سفیر شد کاملا مناسب است.

حرکت به اخراج فلین مورد به دنبال توصیه از آمریکا وکیل جف جنسن که منصوب شد دادستان کل ویلیام Barr به بررسی و مدیریت فلین مورد.

ویلکینسون در کوتاه او با اشاره به شرایط غیر معمول از بخش های موقعیت. “این بی سابقه است برای یک اقدام آمریکا وکیل به تناقض جدی تضمینی که حرفه ای دادستان بار ها و بار ها و تضعیف منطقه دادگاه قانونی و واقعی یافته در حرکت خود به رد این اتهام را پس از دو سال مختلف فدرال قضات پذیرفته متهم درخواست,” او نوشت.

مختصر همچنین اشاره کرد که وزارت دادگستری حرکت به اخراج نمی شد, امضا شده توسط هر یک از حرفه ای دادستان درگیر در مورد که در آن ذکر شده “حداقل اختیارات قانونی” برای برخی از این مواضع خود است.

هر چند سالیوان ممکن است در نهایت اعطای وزارت دادگستری حرکت او ملزم به طور جدی در نظر گرفتن این مهم مسائل حقوقی که در این مورد مطرح مختصر گفت.

خوانده شده در اینجا خلاصه:

کاترین Herridge کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de