میلان, آلاباما — آلاباما قاضی رد یک درخواست برای رد اتهام قتل علیه یک زن گفت: او به کشته شدن یک مرد به دلیل او مورد تجاوز و حمله او برادر.

Jackson County مدار قاضی Jenifer Holt را رد کرد “ایستاده زمینی خود را” دفاع از خود ادعا می کنند از بریتنی اسمیت در روز دوشنبه با استناد به سوابق که ادعا اسمیت تلاش برای از بین بردن شواهد و همچنین شهادت داد که نمی خط تا با ارزیابی پزشکی و دیگر شواهد از صحنه Al.com گزارش شده است.

هولت گفت: شواهد فیزیکی از بریتنی اسمیت صدمات نشان داد کبودی به گردن او نیش علائم و شکسته ناخن, به گزارش CBS هانتسویل آلاباما وابسته WHNT-تلویزیون. اما هولت گفت: صدمات را منعکس نمی کند تجاوز جنسی توسط تاد اسمیت.

روند اخبار

بریتنی و تاد اسمیت نیست مرتبط است.

هولت نیز گفت: بریتنی اسمیت می توانست فرار به ایمنی WHNT اشاره می کند.

jackson-county-alabama-home-of-brittany-smith.jpg
Jackson County, Alabama خانه که در آن بریتنی اسمیت شات تاد اسمیت به مرگ W\HNT-تلویزیون

دادگاه گسله بریتنی اسمیت برای چه آن را به نام خود متناقض به اظهارات پلیس از جمله در اصل و گفت برادرش به ضرب گلوله Todd Smith, WHNT اشاره کرد. دادگاه همچنین سوال حد از صدمات بر اساس عکس از صحنه است.

بریتنی اسمیت گفت که او به ضرب گلوله کشته تاد اسمیت در حالی که او در برگزاری برادر خود را در یک ضربه و تهدید به کشتن همه آنها را با توجه به شهادت داده شده در دادگاه های اخیر. بریتنی اسمیت که در خانه برای مقابله با تاد اسمیت بود که متهم به تجاوز خفه و آزار او پیش از آن در شب و تهدید به کشتن او اگر او به هر کسی.

بریتنی اسمیت وکلا استدلال می کنند که او باید اعطا ایمنی تحت آلاباما ایستاده خود زمین قانون چون او می ترسید Todd Smith خواهد او را بکشد و یا برادر خود را. اما قاضی استدلال کرد که بریتنی اسمیت نمی نیاز به استفاده از نیروی مرگبار برای پایان دادن به درگیری و برادر او نیز یک متجاوز به خاطر او به ارمغان آورد یک سلاح به خانه و آغاز رویارویی است.

بریتنی اسمیت مورد اقدام خواهد شد و به دادگاه بود که برای برنامه ریزی Feb. 10 و او می تواند به صرف زندگی در زندان اگر به جرم ضرب تیراندازی تاد اسمیت در سال 2018, اخبار رسانه ها گزارش شده است. بریتنی اسمیت وکیل مدافع گفت که آنها برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر این حکم. آنها گفته WHNT درخواست تجدید نظر می تواند تاخیر آغاز محاکمه برای ماه می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de