یک قاضی فدرال بازسازی نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه حاکم شنبه که لغو آن توسط نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات ماه گذشته بر خلاف قانون اساسی بود.

منظور از ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس بازگشت همه واجد شرایط کاندیداهای ریاست جمهوری — از جمله ورمونت سناتور برنی ساندرز — به اولیه رای گیری و مقرر است که انتخابات باید برگزار ژوئن 23, همانطور که قبلا برنامه ریزی شده.

ماه گذشته ایالت نیویورک — کانون بیماری همه گیر کوروناویروس — گام بی سابقه ای از لغو آن, اولیه ریاست جمهوری با استناد به coronavirus نگرانی. جمعه نظر به دنبال یک چالش قانونی واصل سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و یک گروه از نمایندگان با هدف معکوس لغو. وکلای ساندرز و یانگ استدلال ارائه شده در منهتن دوشنبه.

“اگر همه اما یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حذف شده از انتخابات و اولیه است که برگزار نمی شود, نماینده شاکیان محروم خواهد شد از این فرصت را به رقابت برای نماینده شکافها و شکل مسیر از حوادث در کنوانسیون و رای دهندگان خواهد شد از دست دادن فرصت برای بیان حمایت خود را از نمایندگان که به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را” قاضی تورس در او نوشت حاکم و اضافه میکند: “از دست دادن این متمم اول قانون اساسی حقوق سنگین است مشکلات.”

این قاضی فدرال همچنین مشخص شد که نیویورک “است و زمان کافی برای برداشتن گام های لازم برای حفاظت از رای دهندگان” با هفت هفته تا اولیه روز است.

نیویورک مدیره از انتخابات در اصل رای به حذف نامزدها که به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را از اولیه رای گیری تحت مبهم ارائه وارد بودجه دولت امضا شده توسط فرماندار اندرو کومو در ماه آوریل است. این تصمیم گفت: جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد دریافت تمام 274 متعهد نمایندگان. که دیگر مورد.

قوانین و آیین نامه کمیته ملی حزب دموکرات کمیته, جلسه, on May 12 به بحث در مورد چه چیزی برای انجام با نمایندگان دولت که خود را منتقل مقدماتی گذشته تعیین شده در این قانون. با توجه به قوانین متحده باید نگه مقدماتی ژوئن 9, و همه نمایندگان باید انتخاب ژوئن 20. در حالی که متحده ممکن است درخواست چشم پوشی از آن باید در نهایت تصویب قوانین و آیین نامه کمیته.

طرح دعوی در دادگاه واصل یانگ ادعا نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو خواهد در نتیجه “محرومیت صدها نفر از افراد” و “سرکوب رای دهندگان” به ضرر پایین انتخابات نامزدها.

“من خوشحالم که یک قاضی فدرال موافقت کرد که محروم کردن میلیون ها نفر از نیروهای جدید حق رأی در انتخابات اشتباه بود” یانگ در بیانیه ای گفت در پاسخ به سهشنبه حاکم. “من امیدوارم که نیویورک مدیره از انتخابات از این حکم نوظهور قدردانی از نقش آنها در حفاظت از دموکراسی ما.”

ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند نیز وزن در تشکر تورس برای بازگرداندن “پایه دموکراسی” در ایالت نیویورک است. “مردم در هر کشور باید به حق خود را بیان اولویت در سال 2020 دموکراتیک اولیه” فولادوند در بیانیه ای گفت. “ما باید اعتماد به نفس است که نیویورک می تواند برگزاری انتخابات در ماه ژوئن در یک شیوه ای امن است که حفظ نیویورکی” حق رای دادن.”

نیویورک ایالت اقامت در خانه سفارش شده است در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در مه 15. کومو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مناطق از دولت ممکن است شروع به بازگشایی در یک “منطقه های منطقه بر اساس.”

نیویورک مدیره از انتخابات ممکن است را انتخاب کنید به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری اما بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

کارا Korte کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de