قاضی می اندازد Tulsi Gabbard طرح دعوی در دادگاه ادعا گوگل, تجاوز او به حقوق آزادی بیان توسط تعلیق تبلیغات

نیوزویک | No comments

یک قاضی فدرال را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه روز شنبه ظ توسط نامزد ریاست جمهوری در کنگره Tulsi Gabbard (D-هاوایی) در برابر گوگل.

Gabbard واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه جولای سال 2019 ادعا که این غول تکنولوژی به حال به طور غیر قانونی به حالت تعلیق در تبلیغات برای او نوپای انتخابات ریاست جمهوری است. ایالات متحده منطقه قاضی استیون ویلسون انداخت از کت و شلوار یکشنبه حاکم در بخشی که Gabbard متمم اول قانون اساسی حقوق شد نقض نیست چون گوگل است نه دولت.

“گوگل در حال حاضر نیست و نه (به دادگاه دانش) آن را به حال شده است یک بازوی دولت ایالات متحده” ویلسون نوشت: در تصمیم خود اشاره کرد که متمم قانون اساسی آزادی بیان بند فقط در موارد مربوط به دولت است.

گوگل به طور موقت به حالت تعلیق در تبلیغات مدت کوتاهی پس از یک دموکرات ریاست جمهوری بحث و باعث برخی از نشان می دهد که این حرکت می توانست مربوط به Gabbard علنا دفاع از فروپاشی بزرگ شرکت های فن آوری.

“پس حداقل تا ژوئن 2019 گوگل استفاده کرده است کنترل خود را بیش از آنلاین سیاسی, گفتار به سکوت Tulsi Gabbard نامزد میلیون ها نفر از آمریکایی ها می خواهیم به شنیدن از” این Gabbard کمپین نوشت: در طرح دعوی در دادگاه. “با این طرح دعوی در دادگاه Tulsi به دنبال جلوگیری گوگل از بیشتر intermeddling در سال 2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.”

ویلسون بود تحت تاثیر قرار نمی کمپین استدلال بوده اتهام است که گوگل تا به حال تبدیل شدن به یک “دولت بازیگر” موجب میزبانی تبلیغات و “تنظیم” 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“چه شاکی نتواند به ایجاد است چگونه گوگل مقررات خاص خود را دارد پلت فرم است که به هیچ وجه معادل مقررات دولتی از انتخابات” نوشت: Wilson. “گوگل ندارد مقدماتی آن نمی کند و انتخاب داوطلبان و از آن جلوگیری نمی کند و هر کسی که از در حال اجرا برای دفتر و یا رای دادن در انتخابات است.”

Rep. Tulsi Gabbard
تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) صحبت می کند در انتخابات ریاست جمهوری رویداد در دیترویت میشیگان در 3 مارس سال 2020 است.
لایحه Pugliano/گتی

هاوایی, حزب دموکرات شناخته شده است اغلب در برابر خود و نشان داد که او هیچ برنامه ای برای اجرا به صورت انتخاب مجدد به خانه. او را رد کرده است پیشنهادات توسط برخی که خود را تمدید longshot انتخابات ریاست جمهوری است که با هدف برنده شدن در یک کار به عنوان یک مفسر سیاسی در رادیو فردا.

Gabbard را تا به حال ناچیز نتایج دموکراتیک اولیه مسابقات برگزار شده تا کنون درآمد او اولین و تنها نماینده آینده در جایگاه دوم به سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ در ساموآ آمریکا در روز سه شنبه. بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد روز شنبه قبل از صحه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

تحت حزب دموکرات قوانین تنها نماینده Gabbard برنده خواهد واجد شرایط خود را برای یک محل در آینده مناظره ریاست جمهوری در شهر فینیکس, آریزونا در 15 مارس. اما مقامات حزب نشان داده اند نیاز به شرکت می تواند تغییر به عنوان نژاد همچنان ادامه دارد. به طور مداوم کم رای گیری شماره نگه داشته و او را از شرکت در هر گونه بحث از نوامبر.

نیوزویک رسیده به Gabbard نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>