قاضی فدرال عوامل: دست کردن روزنامه نگاران در پورتلند تظاهرات

پورتلند اورگان — یک قاضی فدرال به طور خاص ایالات متحده مسدود عوامل از دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در حال انجام پورتلند, اورگان, تظاهرات که موجب درگیری بین مقامات محلی و رئیس جمهور تهمت بیش از محدودیت های فدرال قدرت.

ایالات متحده قاضی مایکل سیمون ساخته شده خود را حاکم اواخر روز پنجشنبه یک روز پس از پورتلند شهردار شد اشک تانک توسط ماموران فدرال به عنوان او ساخته شده ظاهر در خارج از دادگاه فدرال طی خشن تظاهرات. معترضان با تجمع در اورگان بزرگترین شهر نزدیک به دو ماه متوالی پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس.

جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان شد و دوباره پنج شنبه شب مناجات و برگزاری علائم نزدیک به علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است.

فدرال آمريکا با استفاده از گاز اشک آور و دیگر جمعیت-کنترل مهمات علیه معترضان پس از راه اندازی آتش بازی در دادگاه در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات حضور داشتند از آنچه تخمین زده می شد به بیش از 2000 گزارش CBS پورتلند وابسته KOIN-تلویزیون.

portlns-oregon-protests-nite-56-nite-of-072329-fireworks.jpg
آتش بازی دیده می شود در طول اعتراض در دادگاه فدرال در پورتلند, اورگان در 23 ژوئیه سال 2020 56 شب متوالی تظاهرات در این شهر علیه خشونت پلیس و نژادی و عدالت است. KOIN-تلویزیون

فدرال افسران تقویت حصار اطراف دادگاه پس از اشیاء بی شماری پرتاب شد و بیش از آن جمعه شب از جمله شعله ور اشیاء آغاز شده است که آتش سوزی در داخل منطقه فنس کشی شده.

قاضی سیمون قبلا حکم داد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از پلیس سفارشات نیاز به معترضان برای متفرق کردن یک بار غیر قانونی مجمع اعلام شده است. فدرال وکلا مداخله کرد و گفت: روزنامه نگاران باید به ترک زمانی که دستور داد.

“منظور این است که یک پیروزی برای حاکمیت قانون” جن کارسون ACLU of Oregon موقت, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

قاضی گفت: مخالفت با اجرای قانون بودند هرحال متمم اول قانون اساسی نگرانی.

“هیچ یک از دولت اتمام حجت منافع بیشتر مردم علاقه ای به اطلاعات دقیق و به موقع در مورد نحوه اجرای قانون است و درمان” معترضان به او نوشت.

سیمون منظور این است که در اثر برای 14 روز. روزنامه نگاران و ناظران باید پوشیدن روشن شناسایی, او گفت:. یک عکاس آزاد پوشش تظاهرات آسوشیتد پرس ارائه استشهاد که او مورد ضرب و شتم با باتوم و برخورد با مواد شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی این هفته است.

ACLU طرح دعوی در دادگاه است که یکی از چندین پرونده در پاسخ به اجرای قانون اقدامات در جریان تظاهرات. ایالت اورگان است که به دنبال یک سفارش محدود کردن ماموران فدرال بازداشت قدرت در طول تظاهرات.

روز چهارشنبه شهردار تد ویلر و صدها نفر دیگر شد اعتراض به حضور پلیس فدرال فرستاده شده توسط آقای ترامپ که برچسب تظاهرکنندگان به عنوان “آشوبگران & آنارشیست” پس از ویلر با گاز کشته شد.

ویلر یک دموکرات به نظر می رسد کمی خیره شدن و سرفه و گفت: این اولین بار بود او شده است می خواهم اشک با گاز کشته شوند.

او را در یک جفت عینک کسی دست او و آب نوشید اما نمی ترک نقطه خود را در مقابل مواج تظاهرات – با معترضان روشنایی یک آتش سوزی بزرگ بین محافظ نرده و دادگاه در میان pop-پاپ-پاپ برای تلفن های موبایل از ماموران فدرال استقرار گاز اشک آور و نارنجک به جمعیت.

آن را بلافاصله روشن اگر این عوامل می دانستم که چرخ 57-سال ششم-نسل gray industries و دیرین سیاستمدار بود و در میان کسانی که در جمعیت زمانی که آنها با استفاده از گاز اشک آور.

پیش از آن در شب ویلر بیشتر بود jeered, توسط معترضان به عنوان او تلاش برای تجمع تظاهرکنندگان که در درگیری شبانه با ماموران فدرال. اما آنها به طور خلاصه تحسین زمانی که او فریاد زد: “Black Lives Matter” و پمپ مشت خود را در هوا.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در صدای جیر جیر خود را در تلاش برای تمسخر ویلر در تماس تلفنی با “رادیکال چپ شهردار پورتلند که شب گذشته هو شد & فریاد از وجود توسط آشوبگران & آنارشیست ها.”

چرخ های مخالف ماموران فدرال حضور در اورگان بزرگترین شهرستان نیز مواجه انتقاد شدید از معترضان که فریاد می کشید و سوگند در او.

وزارت دادگستری بازرس اداره کل گفت: آن را به بررسی رفتار ماموران فدرال که در پاسخ به ناآرامی در پورتلند و در واشنگتن پس از نگرانی های پدید آمده از اعضای کنگره و مردم است.

ویلر متهم شده است توسط منتقدین از جمله اعضای شورای شهرستان از reining در محلی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور چند بار در تظاهرات قبل از اینکه ماموران فدرال وارد اوایل این ماه در واکنش به ادامه اعتراضات. و شهرستان رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند ویلر برای آوردن وضعیت تحت کنترل قبل از این عوامل نشان داد.

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ انکار کرد که ماموران فدرال بودند برافروختن وضعیت در پورتلند. او گفت: “فردا صبح” ویلر قانونی جرم و جنایت در این شهر با رفتن به جلوی جمعیت تظاهرکنندگان که در آن آتش روشن شد. او گفت: مردم در تلاش برای پایین کشیدن حصار بنا به سپر فدرال دادگاه است.

ویلر شرکت نمی کنند در روشنایی هر یک از آتش سوزی و یا تلاش برای پاره کردن حصار و احاطه شده بود توسط تیم امنیتی زمانی که او با گاز کشته شد.

پلیس گفت: جمعیت پرتاب کوکتل مولوتوف روشن آتش سوزی در یک پارک و در سطل زباله و منتشر شد صدها گالن آب از شیرهای آتش نشانی.

ویلر ظاهر در اعتراض به منطقه آمد ساعت پس از وکلای دولت برای اورگان خواست یک قاضی به صدور سفارش محدود در برابر عوامل مستقر برای tamp پایین در تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de