قضات و یخ وکلای تقاضا بسته مهاجرت دادگاه

سی بی اس آمریکا | No comments

با وجود افزایش تقاضا برای وزارت دادگستری به طور موقت تمام کشور مهاجرت دادگاه با توجه به کروناویروس همه گیر ترین دادگاه باز باقی می ماند. برخی از دادگاه ها حتی پس از بازگشایی بخش تایید کرد افرادی که در آنجا بودند آزمایش مثبت برای ویروس.

Ginnine سرخ شده یک دولت وکیل که نشان دهنده یک اتحادیه از مهاجرت و گمرک (ICE) وکلای به نام تصمیم به نگه داشتن بیشترین مهاجرت دادگاه باز “کاملا ظالمانه است.”

“در حال حاضر که مردم حفظ ظاهر مثبت شما نمی توانید ادعا deniability قابل قبول. در حال حاضر آن را آگاهانه و بی توجهی به زندگی انسان و ایمنی سرخ” معاون رئیس جمهور آمریکا فدراسیون فدرال کارکنان محلی 511 گفت: CBS News.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

در سه شنبه, 12 مهاجرت دادگاه بسته شد. دو نفر از آنها — آنهایی که در Varick خیابان, نیویورک, و الیزابت نیوجرسی — بسته شد چرا که افرادی که در آنجا بودند مثبتی دریافت COVID-19 تشخيصبا توجه به اجرایی برای بررسی مهاجرت (EOIR) وزارت دادگستری شعبه که نظارت مهاجرت دادگاه. اما صبح روز چهارشنبه هر دو امکانات بودند دوباره باز برای کسب و کار.

تصمیم به بازگشایی Varick محل خیابان نیز طراحی خشم on Facebook. یک دیدگاه در EOIR را در Facebook صفحه نوشت: “به جای در نظر گرفتن لازم است اقدامات پیشگیرانه پیشنهاد شده توسط CDC این EOIR سیاست این است که صبر کنید تا زمانی که کارکنان قرارداد این ویروس و سپس نزدیک به یک روز است. شرم آور است.”

مهاجرت فدرال قضات نیز ابراز نگرانی است.

“من را دیده اند هرگز چنین سنگدلی و cluelessness در یک سازمان رهبری” قاضی اشلی Tabaddor رئيس جمهور از انجمن ملی قضات مهاجرت (NAIC) یکی دیگر از اتحادیه گفت: CBS News.

جلسات برای مهاجران که توسط ICE در بازداشت بوده است به حالت تعلیق تا مارس 10. وزارت دادگستری نیز به تعویق افتاد جلسات برنامه ریزی شده از طریق مارس 22 برای پناهندگی پناهجویان بازگشت به مکزیک تحت مهاجر حفاظت از پروتکل های برنامه است. اما جلسات برای بازداشت مهاجران و پناه جویان هنوز هم در حال حرکت رو به جلو و برخی از کارکنان پشتیبانی هستند که نیاز به رفتن به دفتر.

روز چهارشنبه وزارت دادگستری افتتاح شش دادگاه مهاجرت که بسته شده بود از جمله مکان ضربه سخت coronavirus همه گیر در نیویورک و کالیفرنیا برای محدود “هدف” از پذیرش براده های ساخته شده توسط وکلا.

“شکست به تمام ملت را به دادگاه مهاجرت هر دو غیر دستگیر و بازداشت تنظیمات در حال حاضر باعث تشدید یک بار در یک قرن بحران بهداشت عمومی و منجر به از دست دادن بیشتر از زندگی” Tabaddor گفت.

در حالی که EOIR مانع continuances در موارد مربوط به بازداشت شدگان به جز تحت بیشترین تخفیف از شرایط منابع می گویند که آنها در انجام به طور معمول اتفاق می افتد. اگر دادگاه مهاجرت بودند به غیر خشونت آمیز بازداشت شدگان منتشر می تواند در یک نوع از آزادی مشروط و یا می تواند در بازداشت برای یک دوره طولانی تر از زمان. در مورد دوم وجود دارد بالقوه برای مهاجران با تاخیر در جلسات به فایل برای جسم و یا غیر قانونی بازداشت. برای جلوگیری از که قانون مهاجرت گروه اصرار به DOJ به دادگاه توصیه می شود که اولویت مهم بود تکمیل و به صورت الکترونیکی. چیزی که آنها می گویند نیست اتفاق می افتد در حال حاضر.

در نامه ای به EOIR در دوشنبه انجمن اخراج وکلای دفاع نوشت: “درخواست به صورت تلفنی جلسات نیست و مورد تایید بودن سرعت و یا به سادگی نمی شود پس از عمل با وجود یک موقع درخواست داشتن ساخته شده است.”

اغلب اگر نه همه, غیر-بازداشت جلسات در حال حاضر و دوباره. این نوع موارد معمولا شامل پناهندگی و یا رهایی از تبعید. منابع می گویند غیر بازداشت جلسات اغلب به تعویق افتاد, اغلب برای چندین سال پس از مهاجرت دادگاه پرونده است و در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون نفر. به عنوان یک نتیجه غیر بازداشت مهاجران با برنامه ریزی جلسات به احتمال زیاد تاخیر در رسیدگی به حذف.

نگرانی نیز وجود دارد که با نگه داشتن دادگاه باز مردم را به نقض دستور قرار داده و در محل های محلی خود را و یا دولت. یک نفر ارسال در Facebook نوشت: “من یک وکیل در انجام مورد pro bono در دنور. من یک پرونده با توجه مارس 8. به منظور effectuate تشکیل پرونده من را به نقض من شهر پناهگاه در محل سفارش به منظور مورد نیاز کپی و سپس دوباره به پست مدارک یا ارائه آنها را در فرد. من در یک r=بالا (sic) خطر دسته بندی و شما در حال به خطر انداختن سلامت من و آن دسته از کارکنان در دادگاه و در کپی کردن محل. شرم بر شما.”

در اوایل این هفته NAIJ و فدراسیون بین المللی مهندسین فنی و حرفه ای (IFPTE) با ارسال نامه ای به کنگره درخواست برای یک “حس کنگره” قطعنامه در آینده محرک قانونی که خواستار تکمیل و بسته شدن موقت از تمام 68 دادگاه مهاجرت.

“در صورت ناکافی ملی, تست” نامه خواندن “آن است که غیر مسئولانه به انجام هر چیزی غیر از نزدیک دادگاه های ما تا کافی تست انجام شده است.”

در سال مالی 2019 در EOIR بسته بیش از 275,000 موارد دوم بیشترین تعداد جستجو در این سازمان ،

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>