جولیان آسانژ ‘قرار دادن زندگی در معرض خطر’ با انتشار اسناد طبقه بندی دادگاه شنود

جولیان آسانژ کمک کرد اسامه بن لادن شکار آمریکایی خبرچینان در خاورمیانه با انتشار اسناد طبقه بندی شده آنلاین در یک دادگاه شنیده است به عنوان یک وکیل به نمایندگی از دولت آمریکا گفت: برخی از منابع “پس از آن ناپدید شد”.

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ مواجه است استرداد به ایالات متحده در 17 اتهامات مربوط به اخذ و افشای دفاع آمریکا اطلاعات و یکی از توطئه با چلسی منینگ برای هک کردن یک کامپیوتر و دولت.

استرالیا می تواند 175 سال حبس با توجه به وکلا.

بیش از یک صدای ناهنجار و خشن از فریاد طریق loudhailers ، sirens و سوت از حدود 100 معترض ایستاده در باران خارج Woolwich تاج دادگاه منطقه قاضی ونسا Baraitser شنیده می شود که 48 سال آسانژ “به احتمال زیاد قرار دادن فعالان حقوق بشر, روزنامه نگاران, طرفداران, مذهبی رهبران مخالفان خود و خانواده خود را در خطر آسیب جدی شکنجه و یا حتی مرگ” با انتشار این مواد در یک unredacted فرم.

James Lewis کنترل کیفیت اقدام به نمایندگی از دولت ایالات متحده مشخص شده چگونه اسناد و مدارک است که تا به حال تنها ساخته شده توسط ویکی لیکس بازیابی شده در بن لادن, Abbottabad, ترکیب. او گفت که شواهد روشن است که مواد آسانژ منتشر شده “مفید بود به دشمنان ایالات متحده امریکا”.

آقای لوئیس اضافه شده است که یک 2010 مقاله نیویورک تایمز تحت عنوان “طالبان مطالعه ویکی لیکس به شکار خبرچینان’ به صراحت نشان داد که چگونه سازمان با استفاده از جولیان آسانژ را در سایت.

“ما آگاه است از منابع که redacted نام و سایر اطلاعات شناسایی شدند موجود در طبقه بندی اسناد و مدارک منتشر شده توسط ویکی لیکس که پس از آن ناپدید شد,” او گفت:. “اگر چه ما نمی توانیم ثابت کنیم در این نقطه است که ناپدید شدن آنها شد و در نتیجه خواست توسط ویکی لیکس.”

آقای لوئیس گفت: بسیاری از این اتهامات مربوط به “ساده فعالیت های جنایی” که از او به عنوان یک “توطئه برای سرقت از و هک را به” وزارت دفاع سیستم کامپیوتر همراه با سابق ارتش آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی منینگ.

“این در حال عادی اتهامات جنایی و هر فرد روزنامه نگار و یا منبع که هک و یا تلاش برای به دست آوردن دسترسی غیر مجاز به یک سیستم امن و یا ایدز و abets دیگران به انجام این کار است به جرم سوء استفاده از کامپیوتر,” او گفت:. “گزارش و یا روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای فعالیت های جنایی و یا یک مجوز برای شکستن قوانین کیفری عادی.”

پاک تراشیده آسانژ به نظر می رسد در حوض عینک یک کت و شلوار خاکستری و سفید و پیراهن و بلوز خاکستری. او با اشاره به هواداران در گالری عمومی از جمله پدرش جان Shipman.

در یک نقطه او ایستاده بود تا به قاضی: “من با داشتن مشکل تمرکز. این همه سر و صدا مفید است یا نه. من درک می کنم و بسیار سپاسگزار از حمایت عمومی و درک آنها باید بیزارند.”
آسانژ گفت که او سپاسگزار برای حمایت از اعضای عمومی در خارج از دادگاه


اعتبار: Yui Mok/PA

خارج از این جمعیت در حال رشد با طراح مد Dame Vivienne Westwood – که خودش را به نام “فرشته دموکراسی” – در میان کسانی که در حال حاضر.

ادوارد فیتزجرالد, QC, نمایندگی Assange مشخص شده خود دفاع روز دوشنبه گفته دادستان “است و نه انگیزه نگرانی واقعی برای عدالت کیفری اما با سیاست”.

آقای فیتزجرالد استدلال کرد که درخواست استرداد بخشی از گسترده تر جنگ سیاسی روزنامه نگاران تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است برای ایجاد یک نمونه از جولیان آسانژ. او نشانه بارز همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد.”

ترسیم آسانژ شکننده, سلامت روان, این مدافع استدلال کرد که استرداد خواهد بود “ارتفاع غیر انسانی” و به استناد یک گزارش پزشکی که گفت: “اگر استرداد به ایالات متحده بود به قریب الوقوع آقای آسانژ را در پیدا کردن یک راه از suiciding.”

وکیل بعد گفت آسانژ اعمال شده بود تحریف و به دادگاه گفت: “این کاملا گمراه کننده نشان می دهد آن جولیان آسانژ و ویکی لیکس به سرزنش برای افشای unredacted نام. ویکی لیکس تنها منتشر unredacted مواد پس از آنها تا به حال منتشر شده توسط دیگران که هرگز با آن مواجه دادستان است.”

آقای فیتزجرالد به دادگاه گفت که آسانژ نیست کمک منینگ در دسترسی و یا رمز گشایی اسناد.

این وکیل مدافع همچنین ادعا کرد آسانژ تا به حال ارائه شده است “یک حمله پیشگیرانه عفو” در ازای کمک به آمریکا برای پیدا کردن منبع از کمیته ملی حزب دموکرات نشت شناخته شده به عنوان “روسیه بررسی”.

دادگاه شنیده چگونه ناشناس شاهد گفت: ما نمی شد مطالب تنها با نظارت آسانژ در سفارت اکوادور اما “وجود دارد گفتگو در مورد اینکه آیا وجود دارد باید بیشتر اقدامات شدید فکر مانند آدم ربایی و یا مسمومیت با جولیان آسانژ در سفارت”.

استرداد شنوایی خواهد بود موکول در پایان این هفته از استدلال حقوقی و در ادامه با سه هفته از شواهد که در حال برنامه ریزی برای شروع در مارس 18. این تصمیم نهایی, انتظار می رود ماه بعد به احتمال زیاد به درخواست برابر با هر کدام که کنار از دست دادن.

آسانژ برگزار شده است در بازداشتگاه در Belmarsh زندان از ماه سپتامبر پس از گذراندن 50-هفته حکم زندان برای نقض خود را وثیقه شرایط در حالی که در سفارت اکوادور در لندن است.

او وارد سفارت در سال 2012 برای جلوگیری از استرداد به سوئد بر جرم اتهامات که او همیشه انکار کرد و, که پس از آن کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im