یک شاهد در جولیان آسانژ در لندن جلسه به ادعای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بنیانگذار ویکی لیکس عفو اگر او گفت که روسیه درگیر نمی شد در نشت ایمیل در انتخابات آمریکا.

آسانژ را مدافع نشان داد این ادعا در وست مینستر دادستانی دادگاه جلوتر از استرداد یک جلسه در هفته آینده.

قاضی منطقه ونسا Baraitser حکومت شاهد شواهد قابل قبول.

کاخ سفید گفت: این ادعا است که “کامل ساخت و دروغ ها”.

آسانژ مواجه است استرداد به آمریکا در 18 اتهام به بیرون درز دیپلماتیک کابل.

او چهره به 175 سال در زندان اگر جرم یافت.

خود را وکیل مدافع ادوارد فیتزجرالد, QC گفت: دادگاه شواهد وجود دارد وی از سوی مامورین که سابق آمریکا کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند ساخته عفو ارائه دهد.

Mr تبدیل نمایند در بازدید از سفارت اکوادور در ماه اوت سال 2017 آسانژ که در آن اقامت داشت, او گفت:.

در آن زمان روسیه به طور گسترده ای مشکوک به سرقت شرم آور کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) ایمیل های که منتشر شد در طول سال 2016 انتخابات توسط ویکی لیکس – اگر چه آقای آسانژ را رد کرده است این.

آقای فیتزجرالد گفت: بیانیه ای از آسانژ را وکیل جنیفر رابینسون نشان می دهد “Mr تبدیل نمایند رفتن به دیدن آقای آسانژ و گفت: در دستورالعمل از رئیس جمهور او ارائه شد عفو و یا برخی از راه های دیگر اگر آقای آسانژ… گفت: روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DNC نشت.”

در پاسخ به ادعای کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت: “رئیس جمهور به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند دیگر از او سابق-کنگره. او هرگز صحبت به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع.

“آن کامل ساخت و در مجموع دروغ است.”

آقای ترامپ قبلا ستایش Mr تبدیل نمایند به عنوان “بزرگ کنگره” که “سخت کار می کند و مورد احترام همه است”.

وال استریت ژورنال گزارش داد در سال 2017 که آقای تبدیل نمایند تا به حال در تماس با کاخ سفید در تلاش برای امن عفو برای آقای آسانژ.

این مقاله گفت که تحت Mr تبدیل نمایند نظر آقای آسانژ لازم بود برای ارائه “مدرک” است که روسیه نمی شد منبع هک ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات آمریکا.

در سال 2018 به وزارت دادگستری به اتهام 12 ماموران با هک کردن ایمیل از DNC و هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بخشی از یک طرح به تاثیر نتیجه انتخابات.

بخش شارژ 12 ماموران با هک.

18 اتهامات مواجه شده آسانژ شامل توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ و مربوط به انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده به بیرون درز سابق ارتش آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ یک دهه پیش.

استرداد او شنوایی است که با توجه به شروع در Woolwich تاج دادگاه روز دوشنبه با شروع هفته از استدلال حقوقی.

آن است و سپس با توجه به موکول قبل از از سرگیری در 18 مه با سه هفته از شواهد.

آسانژ برگزار شده است در بازداشتگاه در Belmarsh زندان از سپتامبر گذشته پس از سپری کردن 50-هفته حکم زندان برای نقض شرایط وثیقه.

او رفت به سفارت اکوادور در سال 2012 برای جلوگیری از استرداد به سوئد در اتهام جرائم جنسی که او همیشه انکار کرد و, که بعد از آن کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de