جولای 4th 2020: چگونه مالیات بر کارت های بازی و خنثی چای حمل و نقل به رهبری آمریکا روز استقلال

4 جولای 1776 برجسته بود بعد در تاریخ آمریکا به عنوان مستعمرات 13 با موفقیت مدعی استقلال خود را از امپراتوری بریتانیا.

در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان روز استقلال ایالات متحده,’ محبوب ترین تعطیلات ملی است جشن سالانه در چهارم جولای با میلیون ها نفر از آمریکایی ها را با هم به جشن سالگرد تولد خود ملت است.

از تاریخ, پشت, آمریکا, استقلال, به, مدرن, جشن, در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چه استقلال روز ؟

استقلال روز بزرگداشت این روز اعلام استقلال تصویب شد و در سال 1776. معرفی دومین کنگره قاره ای در این بیانیه مشخص شده که 13 مستعمرات آمریکا متحد شدند و مستقل متحده بودند که دیگر موضوع به پادشاه.

به رسمیت شناخته شده و سالانه توسط آمریکایی ها, آتش بازی, رژه می روند و دیگر میهنی جشن برگزار می شود هر سال در چهارم جولای به جشن مستعمرات شکستن رایگان از کنترل است. در این سال بسیاری از معمول جشن یا گردهمایی ممکن است لغو شود با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

چرا که آمریکایی ها می خواهند استقلال ؟

رابطه بين مهاجران و انگلیسی بوده است, دوستانه, با این حال تنش شروع به تشدید بیش از تحمیل قوانین بریتانیا و مالیات.

برای کمک به کنترل شهرک سازی در سرزمین های غربی, King George III معرفی سلطنتی اعلام 1763 جلوگیری از استعمارگران اقامت در امتداد کوه های آپالاچی.

پس از جنگ فرانسه و هند آمد به نزدیک شدن به لاشه قانون تصویب شد و در سال 1765 سفارش مستعمرات آمریکا برای کمک به خانه سربازان انگلیسی.

همچنین در سال 1765 و انگلیس و سپس معرفی تمبر عمل برای کمک به رسیدگی به جنگ بدهی این مورد نیاز استعمارگران به پرداخت مالیات بر روی کاغذ چاپ شده از جمله روزنامه مجوز و کارت های بازی.
استعمار فرماندار توماس هاچینسون (1711 – 1780) فرار از محلی تظاهر کنندگان پس از خواستار تمبر مالیاتی از آنها


اعتبار: گتی ایماژ/بایگانی هولتن

جای تعجب نیست استعمارگران بودند و نه خوشحال. ‘هیچ مالیات بدون نمایندگی’ شد گریه حدود 1765 پس از افزایش در بریتانیا بدهی ملی مجبور استعمارگران به منظور بالا بردن تعرفه واردات و سرکوب قاچاق به جمع آوری پول.

نیز وجود دارد یک رشد حس ناسیونالیسم در این تا حد زیادی کشاورزی مستعمرات و اعمال استعماری آمریکا سرپیچی شروع به شکل قیام های مبارزه و تظاهرات.

ناآرامی های اجتماعی تشدید بیشتر در سال 1773 زمانی که میهن پرستان در بوستون معروف نابود حمل و نقل چای شبانه روزی سه کشتی در بندرگاه بوستون و پرتاب 342 سینه دریا در اعتراض به چای عمل می کنند. این شناخته شده به عنوان “حزب چای بوستون’.

این قیام بیش از مالیات منجر به مقیاس کامل جنگ انقلاب.

آنچه اتفاق افتاده در جنگ انقلابی?

مصمم به مبارزه برای استقلال خود را از بریتانیا را 13 آمریکای شمالی مستعمرات مبارزه برای کنترل استعماری امور. آنها شامل:

 1. نیوهمپشایر
 2. ماساچوست
 3. کنتیکت
 4. رود آیلند
 5. نیویورک
 6. نیوجرسی
 7. پنسیلوانیا
 8. دلاور
 9. مریلند
 10. ویرجینیا
 11. کارولینای شمالی
 12. کارولینای جنوبی
 13. گرجستان

جورج واشنگتن به رهبری آمریکا نیروهای خود را برای پیروزی و به لطف تلاش های دیپلماتیک از توماس جفرسون, فرانسه و اسپانیا در عمل به عنوان متحدان ارائه سلاح برای جنگ.

استقلال رسما اعلام کرد در روز 2 ژوئیه 1776; در تاریخ 4 ژوئیه 1776 نسخه نهایی اعلام شد, تصویب شده توسط کنگره اعلام کرد که 13 مستعمرات بودند از حکومت بریتانیا.

در حالی که چهارم جولای نشانه تصویب اعلامیه استقلال بسیاری از اعضای کنگره در واقع امضا سند در 2 اوت سال 1776.

پس از اعلام استقلال آنها رفت و تبدیل به ایالات متحده امریکا – با این حال درگیری ادامه داشت تا 1783.

چگونه روز جشن در ایالات متحده ؟

در چه بود ساده اما قدرتمند علامت احترام به هر یک از مستعمرات 13 اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند به عنوان بخشی از اولین جشن استقلال در جولای 4 1777 یک سال پس از اعلام استقلال تصویب شد.

جورج واشنگتن جشن چهارم جولای سال بعد در سال 1778 توسط سفارش دو جیره رم برای سربازان خود در راس سالن در نزدیکی نیوجرسی. در ضمن در خارج از آمریکا بنجامین فرانکلین و جان آدامز سازماندهی جشن شام برای آمریکایی ها در پاریس.

چهارم جولای رسما اذعان کرد به عنوان یک دولت جشن عمومی ماساچوست در دادگاه در سال 1781 و Moravians در کارولینای شمالی مشاهده این روز با مزمور از شادی موسیقی برنامه در سال 1783.

نزدیک به 100 سال از اعلامیه را تصویب روز استقلال ساخته شده بود یک مرخصی اجباری برای کارکنان فدرال در سال 1870 و آن این بود که بعد از تاسیس به عنوان تعطیلات پرداخت توسط کنگره ایالات متحده در سال 1938.

امروزه به طور معمول مشخص شده توسط وطن پرست, فعالیت – معمولا خارج است.

فکر می کنم در راهپیمایی اردو کباب آبجو و آتش بازی بسیار قرمز و سفید و آبی به عنوان امکان پذیر است – همه مربوط با یک مسیر حمایت از “ستاره پرستاره بنر”, “یانکی دودل” و “God Bless America”.

سیاستمداران نیز به یک نقطه از ظاهر شدن در جشن روز استقلال و ستایش ملت, میراث تاریخ و مردم است.

که جشن آن را جدا از آمریکایی ها ؟

فیلیپین و رواندا نیز رعایت چهارم جولای سالگرد برای دلایل خود را.

آمریکا به فیلیپین استقلال در آن روز در سال 1946 و نسل کشی در رواندا به پایان رسید با ما راهنما در تاریخ 4 ژوئیه سال 1994.

نه بیشتر bizarrely دانمارک نیز جشن ما نسخه – آن آغاز شده و با شرح در سال 1911 اما در حال حاضر فقط یک “بهانه ای برای یک روز خوب”است.

هنگامی که بریتانیا استقلال روز ؟

Brexit رهبر حزب Nigel Farage یک مورد برای 23rd ژوئن به بریتانیا روز استقلال در سال 2016 چرا که تاریخ 2016 Brexit رای که در آن او گفت که این کشور “در زمان به عقب و کنترل” از اتحادیه اروپا است.

او با انتقاد از برخی که با اشاره به این که آزادی از استعمار مالکیت بود واقعا معادل Brexit.

و این نکته که اکثر استقلال سالگرد در سراسر جهان جشن می گیرند شکستن از امپراتوری بریتانیا نیز به خوبی ساخته شده است.

ادامه مطلب: بیایید چهارم جولای ما Covid-19 روز استقلال

بهترین دستور العمل های آمریکایی برای روز استقلال

از رفتار شیرین را به غذاهای سنتی ایالات متحده مشهور است برای طبخ آن با آمریکایی ها بطرف خود کش کرد به آرایه ای از مواد غذایی هر سال در روز استقلال.

اگر شما در حال جشن چهارم جولای در انگلستان, در اینجا برخی از مورد علاقه ما دستور العمل های آمریکایی به تلاش و سلیقه خود را با خانواده و دوستان است.

گوشت گاو نمک

نیویورک-سبک نمک گوشت خوشمزه با ترشی گیاه خردل به زبان انگلیسی یا piccalilli و لذت می برد می تواند هر دو سرد و گرم. آماده کردن خودتان آن را در راحتی از آشپزخانه خود را پس از این ساده و مقرون به صرفه دستور غذا.

می سی سی پی گل پای

دهان-ذوب شکلات تیره در ترکیب با خوشمزه بادام سوخته بیسکویت و خامه. این می سی سی پی, کون بزرگ می سازد زیاده استقلال بعد درمان.
اعتبار: اندرو کراولی

تقلب مک و پنیر

دیانا هنری دستور ساده برای مک و پنیر بدون نیاز به سس-آشپزی یا پاستا-جوش کمک به شما برای خدمت به آمریکا مورد علاقه در حداقل زمان.

کلاسیک میگو و بلغور

دریافت یک طعم و مزه واقعی غذاهای آمریکایی با این کلاسیک میگو و بلغور, دستور العمل. این سنتی جنوب ظرف خامه ای همه کاره و بسته بندی شده با ساحلی عطر و طعم.

بهترین نان ذرت

این خوشمزه نان ذرت پوشش داده شده در کره ذوب شده و عسل است دیگر غذای مناسب برای خود را روز استقلال جشن.
اعتبار: اندرو Cebulka

به سبک آمریکایی, شور, کارامل, پنکیک, دستور العمل

شلاق تا یک پشته از این موز و پن کیک زغال اخته بهترین خدمت با نم نم باران از شربت افرا برای ارضای خود شیرین-دندان ولع مصرف.

ادامه مطلب: جولای 4th, دستور بهترین غذاهای آمریکایی را در روز استقلال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net