Juneteenth به رسمیت می شناسد “گناه اصلی” ایالات متحده آمریکا, تگزاس, نماینده مجلس می گوید

برای سه سال گذشته Chantea و مایکل مک اینتایر را جشن Juneteenthیا ژوئن 19, با چهار بچه خود را عمدتا سفید کالیفرنیا محله. در 19 ژوئن 1865 آخرین گروه از بردگی مردم در امریکا آزاد شدند, دو سال و نیم پس از آزادی اعلام.

“این فقط یک روز تعطیل است. این واقعا یک جشن آزادی و این چیزی است که امریکا در مورد, و, بنابراین اگر شما جشن 4 جولای شما کاملا باید جشن Juneteenth به عنوان” Chantea گفت.

این McIntyres دعوت از همسایگان خود نه تنها به جشن می گیرند اما برای استفاده از آن به عنوان یک لحظه آموزش.

“ما رسیده به پدر و مادر اجازه دهید آنها را می دانیم آنچه که ما می خواستیم به جشن می گیرند. همه از پدر و مادر خوب که آنها فرستاده می شود بچه ها را در اینجا. یک زن و شوهر از پدر و مادر آمد و همچنین” مایکل گفت.

“من پیام های متنی از پدر و مادر که گفت: ” با تشکر برای آموزش بچه من که در مورد تعطیلات سرد’ و ‘آنها می تواند به توقف صحبت کردن در مورد Juneteenth,'” Chantea گفت.

در 19 ژوئن 1865 Union, General Gordon گرنجر در نهایت وارد در گالوستون تگزاس اعلام رهایی بردگان است. تگزاس نگه داشته بود حدود 250,000 سیاه مردم به بردگی گرفته شده برای دو سال و نیم پس از آزادی اعلام شد قانون در سال 1863.

مردی که امضا کرد که بیانیه رئیس جمهور آبراهام لینکلن بوده است ترور دو ماه قبل از گرنجر وارد شده است.

“شما می توانید تصور کنید؟” تگزاس کنگره شیلا جکسون لی گفت. “پس چه Juneteenth است, ژوئن 19, است اذعان و بله بزرگداشت که در آنجا برده بودند که به طول انجامید بیش از دو سال است. و برای آنها این بود که یک عمر است.”

Lee شده است هل دادن به Juneteenth تعطیلات ملی برای دو دهه بوده است.

“پتانسیل داشتن این تعطیلات ملی باز می شود تمام جهان بحث و گفتگو برای امریکا یک کل حساب با نژاد پرستی و نژادپرستی نظاممند است که نفوذ ملت” او گفت:.

وجود دارد برای حمایت از این قطعنامه در کنگره لی گفت.

“ما بسیار خوشحال و در تعدادی از شرکت حامیان و اعضای که علاقه مند هستند در حال حمایت و قطعنامه ای که ما در حال حاضر معرفی شده ما 204 شرکت حامیان” او گفت:. “این تاخیر در آزادی, اما آن است که تنها به رسمیت شناختن گناه اصلی این کشور است. … پس Juneteenth است که توانایی به داستان بردگی است.”

آمریکایی های آفریقایی تبار نیست منتظر برای به رسمیت شناختن ملی برای جشن Juneteenth. از سال 1866 رژه می روند و منقل شده است به یک جزء اصلی از جوامع از هیوستون و سن آنتونیو به شیکاگو و کمی سنگ است.

“آنها باید برخی واقعا بزرگ Juneteenth جشن و من دوست دارم برای رفتن به یکی از کسانی که چون من معنی وجود دارد هزاران نفر از مردم خارج وجود دارد” مایکل گفت.

در کالیفرنیا McIntyres احساس خود را جشن کوچک است یکی از راه های به پل نژادی تقسیم در طول این زمان لحظه ای در تاریخ ما است.

“من و شوهرم ما در زمان فرزندان ما به یک تظاهرات مسالمت آمیز و من خودم قدم زدن با یک مشت در هوا” Chantea گفت. “و وجود یک جنبش است که زمانی که من نگاه به اطراف نبود فقط مردم سیاه و سفید نگه داشتن دست خود را. و به همین دلیل من احساس می کنم وجود دارد برخی از حرکت در اطراف Juneteenth.”

در این سال چندین شرکت های بزرگ از جمله نایک, هدف, توییتر و گوگل ساخته شده در ژوئن 19 پرداخت شرکت تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de