دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که وزارت دادگستری است که مصرف اقدام قانونی علیه دولت های محلی و ایالتی از ساحل به ساحل بیش از خود پناهگاه شهر سیاست. به عنوان بخشی از دولت را سرکوب غیر قانونی, مهاجرت, Barr اعلام کرد پرونده های حقوقی علیه ایالات کالیفرنیا و نیوجرسی و پادشاه کانتی در ایالت واشنگتن.

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد پناهگاه شهرهای ما در حال صحبت کردن در مورد سیاست هایی است که طراحی شده برای اجازه می دهد جنایی بیگانگان برای فرار از” Barr گفت: روز شنبه در یک سخنرانی به این کشور کلانترها. “این سیاست ها نه در مورد افرادی که به کشور ما غیر قانونی نیست اما در غیر این صورت صلح آمیز بوده است و اعضای مولد جامعه است. خود را بیان هدف این است که به پناهگاه بیگانگان که اجرای قانون محلی در حال حاضر در بازداشت جنایات دیگر. این است و نه قانونی و نه منطقی.”

Barr با اشاره به قوانین ایالتی و محلی است که به جلوگیری از اجرای قانون محلی از همکاری با دولت فدرال به عنوان یک راه از مانع دولت قوانین مهاجرت. این یک شکل از مقاومت معمولا شناخته شده به عنوان “پناهگاه” سیاست.

روند اخبار

در هر سه حوزه های قضایی بخش استدلال می کند که دولت یا دولت های محلی در حال نقض برتری بند از قانون اساسی با دخالت فدرال فعالیت است.

در سخنرانی خود به کلانترها, Barr تمسخر “به اصطلاح مترقی سیاستمداران” که به “خطر انداختن عمومی ایمنی توسط قرار دادن منافع بیگانگان جنایی قبل از آن از شهروندان مطیع قانون.”

او گفت که آنها “با افتخار نام تجاری خود را در حوزه های قضایی به عنوان ‘پناهگاه’ و بسته خود را انسدادی سیاست های آرمان گرا و گمراه کننده لفاظی در مورد ‘حفاظت از جامعه مهاجر.”‘

این بخش تحت پیگرد بیش از یک ایالت اجرای قانون بخشنامه که میله نیوجرسی مقامات از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد وضعیت مهاجرت و آزادی افراد در بازداشت خود با اداره مهاجرت و گمرک (ICE).

این بخش نیز گرفته King County, واشنگتن سیاتل که در آن واقع شده است به دادگاه بیش از یک دستور اجرایی که ممنوعیت یخ از انجام هر گونه اخراج از county airport.

کالیفرنیا به تازگی برقرار ممنوعیت خصوصی بازداشتگاه که وزارت دادگستری آمریکا “تلاش آشکار” برای جلوگیری از وزارت امنیت داخلی از بازداشت بیگانگان و تلاش برای تداخل با اداره زندانها و خدمات مارشال به عنوان آنها سعی کنید به مدیریت فدرال بازداشت شدگان است.

در این مورد وزارت دادگستری معتقد است که کالیفرنیا حق تعیین شیوه ای که در آن مدیریت دولتی و محلی زندانیان و بازداشت شدگان اما نمی تواند دیکته به دولت فدرال چگونه آن را به انجام عملیات است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا در برابر نیویورک بیش از دولت جدید “چراغ سبز قانون” که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی بین المللی. آن را اعلام کرد و آن را مسدود نیویورکی دسترسی به “اعتماد مسافرتی” برنامه هایی مانند جهانی ورود. وزارت امنیت داخلی نورد قصد دارد روز شنبه به نوار نیویورک ساکنان از ثبت نام و یا دوباره ثبت نام در این برنامه ارائه می دهد که تسریع دسترسی از طریق فرودگاه خطوط و مرز ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net