“عدالت برای جورج فلوید’ می شود سریع ترین رشد Change.org دادخواست همیشه بعد از بیش از 2 میلیون امضا در 48 ساعت


George Floyd Painting and Police Officers
یک نقاشی از جورج فلوید آویزان در خیابان نور قطب به عنوان افسر پلیس ایستاده گارد در سوم پلیس حوزه در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 27, 2020.
استفان Maturen/گتی

بیش از دو میلیون نفر را امضا کرده اند یک درخواست خواهان عدالت برای جورج فلوید در کمتر از 48 ساعت آن را سریع ترین رشد Change.org دادخواست تا کنون با توجه به سایت.

این Change.org دادخواست با عنوان “عدالت برای جورج فلوید” امضا شده بود بیش از 2.4 میلیون نفر از پنج شنبه شب و دو روز پس از آن راه اندازی شد. در این طومار خواستار ماموران پلیس درگیر در Floyd مرگ دستگیر و متهم شده است. مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر پلیس در روز دوشنبه است موجب خشم و تظاهرات گسترده در سراسر کشور است.

“جورج فلوید دادخواست سریعترین رشد طومار در سایت ما به تاریخ. این شگفت انگیز است برای دیدن این طومار به دست آوردن بیش از دو میلیون پیروان در کمتر از 48 ساعت” یک سخنگوی Change.org در بیانیه ای گفت به سلامت. علاوه بر این وجود داشته است بیش از 400 دادخواست شروع به حمایت از جورج فلوید است که همچنین باور نکردنی نقطه عطف است.”

“این واقعا یک لحظه تاریخی در کشور ما و در سایت ما,” او اضافه شده است.

این طومار که خواستار عمل از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و دادستان منطقه Mike Freeman, به دست اورد جدید امضا هر دو ثانیه. Change.org انتظار دارد که آن را برای تبدیل شدن به خود را-امضا طومار از سال است.

“این رفته دورتر از من تا کنون تصور! من امیدوارم که این کمک می کند را عدالت برای جورج فلوید و خانواده خود را که آنها سزاوار” Kellen سیمز آغاز شده که این درخواست در بیانیه ای گفت:.

چهار افسران درگیر در Floyd مرگ از کار اخراج شدند در روز سه شنبه بود اما نه دستگیر شده و یا متهم به پنج شنبه. آنها به عنوان افسر درک چوین افسر Tou Thao افسر توماس خط و افسر J الکساندر Kueng.

یک ویدیو از فلوید مرگ به سرعت ویروسی رفت و پس از به اشتراک گذاشته آنلاین در اوایل این هفته. این ویدئو نشان می دهد فلوید دوخته شدن به زمین با زانو از چوین که نادیده فلوید را تکرار و خواستار کمک و رسیدگی به شکایات در مورد قادر به نفس کشیدن.

فلوید در نهایت از دست می دهد آگاهی است. درخواست از تماشاگران که اصرار ماموران برای بررسی نبض در گوش ناشنوا سقوط. چوین زانو است که در نهایت گرفته فلوید گردن فقط قبل از متخصصین حمل و نقل خود را با-سپس بدن مرده به یک آمبولانس انتظار.

“جورج دستبند و مهار و به طور کامل همکاری در زمانی که این همه رفت” درخواست متحده است. “افسر قرار داده و زانو خود را در جورج گردن و خفگی او را برای چند دقیقه در دقیقه در حالی که جورج فریاد زد که او نمی تواند نفس بکشد.”

مینیاپولیس اداره پلیس گفت: فلوید بود “از نظر فیزیکی در برابر بازداشت” و به نظر می رسید نمایش “پزشکی پریشانی.” اما فیلم دوم به زودی ظهور گرفته شده توسط دوربین امنیتی یک فروشگاه در نزدیکی نشان فلوید دستگیر و بدون هر گونه آشکار مقاومت در برابر.

وزارت دادگستری و اف بی آی به طور مشترک پنج شنبه اعلام کرد که آنها می تواند راه اندازی یک “قوی تحقیقات جنایی” فلوید مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net