عدالت اموزش Bader Ginsburg خواهد شد شرکت در دهان استدلال روز بعد از کیسه صفرا بستری

حکم دیوان عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg تحت درمان برای بیماری کیسه صفرا شنبه اما برنامه ای برای شرکت در روز چهارشنبه جلسه دادگاه از بیمارستان با توجه به دادگاه.

Ginsburg در بیمارستان بستری شد, در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند پس از یک سنگ کيسه صفرا منتقل شده بود به او مجرای کیستیک ایجاد یک عفونت شناخته شده به عنوان کوله سیستیت حاد. درمان برای عفونت بود و غیر تهاجمی است.

“عدالت استراحت است به راحتی و قصد دارد برای شرکت در دهان استدلال تلفنی فردا صبح از راه دور از بیمارستان” دیوان عالی کشور در بیانیه ای گفت. “او انتظار دارد به ماندن در بیمارستان برای یک یا دو روز.”

Ginsburg, که منصوب به دیوان عالی کشور در سال 1993 توسط پرزیدنت بیل کلینتون شده است برای درمان سرطان چهار بار در بیست سال گذشته. در 2019, Ginsburg درمان شد برای هر دو ریه و سرطان لوزالمعده است.

Ginsburg سی ان ان گفت در ماه ژانویه که او سرطان رایگان. “خوب است” او اضافه شده است.

بیمارستان جانز هاپکینز کاهش یافته است نیوزویک‘s درخواست برای نظر.

Ginsburg شده است قضایی طرفدار حقوق زنان. در سال 1996 Ginsburg توضیح داد که ایالات متحده تصمیم دادگاه عالی در پرونده موسسه نظامی ویرجینیا (VMI) که در آن زمان تنها مجاز به مردان است. زمانی که مدرسه جنسیتی محدود سیاست به چالش کشیده VMI اظهار داشت که زنان نمی خواهد بود قادر به تحمل آن برنامه آموزشی دقیق. به جای این موسسه ارائه برنامه های مختلف به نام ویرجینیا موسسه زنان برای رهبری در میزبانی های مختلف دانشگاه.

“یک هدف واقعا برای پیشبرد یک آرایه آموزشی گزینه است نه خدمت VMI تاریخی ثابت و برنامه ریزی برای پرداخت هزینه های آموزشی منحصر به فرد بهره مند شوند تنها به مردان” Ginsburg نوشت: در حکم دیوان عالی کشور. “با این حال به خوبی این طرح در خدمت ویرجینیا پسران, آن را می سازد بدون ارائه هر آنچه که برای او دختر”.

پس از این حکم از سوی دیوان عالی کشور VMI رای به زنان اعتراف به برنامه های آن است.

ruth bader ginsburg
پس از تحت درمان برای عفونت کیسه صفرا سهشنبه ایالات متحده دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg است که انتظار می رود برای شرکت در دادگاه رسیدگی از طریق نهفته در روز چهارشنبه.
دیمیتریوس Kambouris/گتی

در طول سال 2016 ریاست جمهوری Ginsburg به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “faker.”

“او هیچ قوام در مورد او” Ginsburg سی ان ان گفت در یک سال 2016 ، “او می گوید: هر چه آید به سر خود را در حال حاضر. او واقعا یک نفس است.”

Ginsburg بعد از عذرخواهی برای اظهارات او گفت: در یک ماه جولای 2016 بیانیه ای که قضات “باید به جلوگیری از اظهار نظر درباره یک نامزد است. در آینده من خواهد بود بیشتر هوشیار.”

درگیری بین تهمت و Ginsburg در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری. در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Ginsburg و حکم دیوان عالی عدالت سونیا ستمیر باید هر دو recuse خود را از هر مورد مربوط به او و یا دولت او. تهمت نیست عدالت ستمیر ادعا شده که قضات قرار داده شده و در دیوان عالی کشور توسط رئیس جمهور تهمت شدند و تمایل به نشان می دهد او را به نفع.

“این یک چیز وحشتناک می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه فوریه است. “تلاش برای ‘شرم’ برخی به رای گیری او راه ؟ [ستمیر] هرگز انتقاد عدالت Ginsberg هنگامی که او به من به نام ‘faker.’ هر دو باید recuse خود را در همه تهمت یا تهمت امور مرتبط! در حالی که انتخابات باید عواقب ” من تنها برای درخواست انصاف و به خصوص وقتی که می آید به تصمیم گیری ساخته شده توسط دیوان عالی ایالات متحده!”

در ماه جولای 2019, Ginsburg ستایش محافظه کار عدالت برت Kavanaugh که منصوب شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, برای داشتن تمام زنان در کارکنان خود را.

“همه کارمندان حقوق زنان هستند” گفت: Ginsburg. “و با چهار زن به عنوان کارمندان حقوق این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که وجود داشته اند بیشتر زنان clerking در دادگاه بیش از مردان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر