جاستین Jalbi استدلال جمهوری خواهان و دموکرات ها هستند ‘از بین بردن سیستم ما’ می گوید آنها “آن را غیر ممکن’ به لذت بردن از زندگی ما

کنگره جاستین Jalbi میشیگان است که به دنبال حزب آزادیخواه را از نامزدی ریاست جمهوری به شدت انتقاد این کشور دو سیستم با این استدلال که دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال “ساخت آن را غیر ممکن” برای آمریکایی ها برای لذت بردن از زندگی خود را.

Jalbi انتخاب شد به عنوان یک جمهوری خواه اما به طور رسمی در سمت چپ این حزب در تابستان گذشته اعلام کرد خود را مستقل در چهارم جولای. او شده است یک منتقد قوی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و تنها محافظه کار عضو مجلس نمایندگان به رای دادن با دموکرات ها را به استیضاح رئیس جمهور در ماه دسامبر.

هفته گذشته Jalbi اعلام کرد او تا به حال راه اندازی اکتشافی کمیته به دنبال نامزدی ریاست جمهوری از حزب آزادیخواه. او در مورد تصمیم خود را و چگونه او قصد دارد به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در مصاحبه با سی ان ان دولت از اتحادیه در روز یکشنبه.

“من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و دریافت پیام وجود دارد خارج وجود دارد در مورد چه چیزی اشتباه است در واشنگتن است. من فکر می کنم ما در یک چهارراه. یک تفاوت وجود دارد که در طول دهه گذشته یا بیشتر که در آن مردم بیشتر قطبی بیشتر ناراحت” Jalbi گفت. “اما در واقع بسیاری از آمریکایی ها در حال لذت, مردم, مودب هستند مردم می خواهید برای کار با یکدیگر احترام به یکدیگر,” او اضافه شده است.

“و این دو جناح [جمهوری خواهان و دموکرات ها] که واقعا کنترل سیستم سیاسی ما در حال از بین بردن سیستم ما” به کنگره هشدار داد “و ساختن آن غیر ممکن است برای بقیه از ما به رک و پوست کنده, لذت بردن از زندگی ما,” او گفت:.

Jalbi تأکید کرد که او با هدف به نمایندگی از آمریکایی ها نا امید با جریان سیاسی تقسیم شده است. “من فکر می کنم ما در این تقاطع که در آن این نوع از تغییر اتفاق می افتد,” او گفت:.

ارسال به توییتر پس از مصاحبه Jalbi نوشت: “هیچ یک از کاندیداها حق رای خود را و یا یک فرض پیروزی. رای برای شخص شما می خواهید را به نفع خود.”

هر شخص ثالث نامزد را به یک مبارزه سخت به پیروزی در ریاست جمهوری. ایالات متحده در نظام سیاسی بوده و تحت سلطه سیستم دو حزبی برای دهه تنها با یک مستقل (Jalbi) خدمت در مجلس نمایندگان و فقط دو خدمت در مجلس سنا. حزب آزادیخواه را به ریاست جمهوری 2016 نامزد, Gary Johnson دست آورد تنها 3.27 درصد از ملی رای مردمی بود که حزب سیاسی را بهترین-همیشه نتیجه انتخابات.

برخی از تحلیلگران از جمله دیگر محافظه کاران که در برابر تهمت را نگرانی در مورد Jalbi ورود به مسابقه. آنها هشدار داده اند که او اجرا می رسم آرا دور از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که بسیاری از محافظه کار تهمت منتقدان باید مورد حمایت رهبری جمهوری خواه رئیس جمهور به پیروزی و چهار سال دیگر در دفتر.

Justin Amash
نماینده جاستین Jalbi (i-میشیگان) دارای تاون هال نشست 28 مه 2019 در Grand Rapids, Michigan
لایحه Pugliano/گتی

“او می تواند سیفون رای کافی از حزب دموکرات نامزد جو بایدن به دست انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن” نماینده جمهوریخواه سابق جو والش ایلینوی که ناموفق نصب یک توافق اولیه چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک نظر مقاله ای برای واشنگتن پست. “و شما لازم نیست برای خوشحال با انتخاب های خود را در این نقطه به ببینید که تنها نامزدی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد حزب دموکرات.”

اما Jalbi ابراز اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای برنده شدن در این انتخابات نه فقط به سیفون آرا از نامزدهای دیگر.

“من در مسابقه را به نفع خود آن را,” او گفت: فاکس نیوز در این آخر هفته. “من نمی خواهد که وارد نژاد مگر اینکه من تصور وجود یک مسیر برای پیروزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر