جاستین بیبر, Kevin Hart در میان مشاهیر جمع آوری پول برای مبارزه با گرسنگی

مشاهیر مزایده خاموش تجارب به جمع آوری پول برای تغذیه سالمندان, کودکان و خط مقدم کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بخشی از #AllInChallenge یک ابتکار در روز سه شنبه. برخی از headliners عبارتند از جاستین بیبر خواننده کمدین کوین هارت و لس آنجلس لیکرز, legend, Magic Johnson.

چالش بود که رهبری متعصب بنیانگذار مایکل روبین متشکل از یک فرد پذیرش چالش و سپس ارسال یک ویدیو توضیح داد که چرا آنها شرکت و چه آنها اهدا. سپس فرد برای به چالش کشیدن شخص دیگری برای انجام همان.

تلاش در حال حاضر به دست آورد بیش از 1 میلیون دلار از شنبه بعد از ظهر فقط چند ساعت پس از راه اندازی با توجه به ابتکار سایت. تمام درآمد حاصل خواهد شد به اهدا تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, جهان, آشپزخانه مرکزی امریکا مواد غذایی صندوق و هیچ بچه ای گرسنه است.

“COVID-19 نهفته است زندگی ما در این راه بی سابقه اما از طریق آن همه من را تشویق توسط کشور ما بی امان تمایل به کمک به دیگران و به خصوص در اطراف در حال رشد تعدادی از خانواده ها در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی” روبین در بیانیه ای گفت. “در آن طول می کشد وحدت و قدرت در اعداد برای صرفه جویی در زندگی می کند و اطمینان حاصل شود که ما اکثر جمعیت های آسیب پذیر دسترسی مداوم به وعده های غذایی سالم.”

هارت ارائه شده است یک زبان نقش در فیلم بعدی خود و VIP تجربه با یک تریلر دستیار و خدمات خودرو. بیبر پرواز را به خانه خود را برای یک نمایش خصوصی از “One Less Lonely Girl.” جانسون ارائه شده است به سازمان دیده بان لیکرز courtside با یک اهدا کننده و بازی H. O. R. S. E. با آنها. میلیاردر علامت کوبا ارائه شده است یک روز قرارداد با دالاس ماوریکس و این فرصت را به بازی در یک بازی پیش فصل.

“Coronavirus همه ما توسط طوفان” هارت گفت: در یک ویدیو. “من می خواهم به انجام بخشی از من. من ایجاد بزرگ بعدی فیلم star. شما می توانید بعد Denzel [واشنگتن] یا بعدی کری در واشنگتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im