جاستین ترودو بررسی اخلاق ناظر بر اعطای قرارداد دولت به موسسه خیریه مرتبط با خانواده اش

تلگراف | No comments

کانادا اخلاق دیده بان راه اندازی کرده است رسیدگی به جاستین ترودو پس از بحث قرارداد به مدیریت اصلی دولت برنامه اهدا شد به یک موسسه خیریه با لینک کلیک کنید برای نخست وزیر ،

تضاد منافع و اخلاق کمیسر ماریو دیون در توئیتر خود نوشت که او “مطلع” آقای ترودو از این تصمیم. تحقیقات خود را محرمانه است و خواهد بود که موضوع یک گزارش پس از آن تکمیل شده است.

وی پس از موسسان از ما, موسسه خیریه, Craig african scholar و مارک african scholar گفت: آنها خروج از برنامه که به آنها گفته بود “ادغام شده است در بحث از لحظه اعلام آن است.”

آقای ترودو دولت اعلام کرده بود در اواخر ماه ژوئن بود که اعطای سازمان مدیریت و 900 میلیون دلار کانادا (£531 میلیون) برنامه فدرال فراهم می کند که کمک های مالی از $5,000 برای دانش آموزان واجد شرایط برای کار داوطلبانه با سازمان های غیر انتفاعی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آقای ترودو همسر او و مادر او بودند همه در یک زمان و یا دیگر دعوت به عنوان سخنرانان با ما موسسه خیریه. لینک های خود را به این گروه به رهبری احزاب مخالف نشان می دهد درمان ترجیحی.

ما خیریه تصمیم به عقب نشینی شد “توافق طرفین” با توجه به وزیر تنوع ورود و جوانان Bardish Chagger.

“این وضعیت آشکار در راه است که واقعا مایه تاسف” آقای ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

او در دفاع از دخالت خود را و خانواده خود را با این سازمان است.

“تمام زندگی من شده اند که در حمایت از مردم جوان,” او گفت:.

اخلاق در کمیسیون در حال حاضر منتشر شده در دو گزارش نتیجه رسید که آقای ترودو نقض تضاد منافع عمل می کنند: در سال 2017, برای گرفتن تعطیلات در Aga Khan جزیره خصوصی و در سال گذشته به صورت تلاش برای نفوذ در روند مراحل قانونی در SNC-Lavalin مورد که در آن یک شرکت تابعه از شرکت مهندسی شد و متهم به پرداخت رشوه برای تضمین قرارداد در لیبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>