جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeau, تست مثبت برای coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده دولت کانادا روز شنبه به عنوان نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeau, آزمایش مثبت برای بیماری, با توجه به بیانیه توییتی توسط ترودو مدیر ارتباطات. ترودو و همسرش در ادامه با 14 روز در قرنطینه.

در ضمن در ایالات متحده رویدادهای بودن لغو شد. ممنوعیت سفر در محل هستند. مدارس در حال بسته شدن کالجها و univerities در حال برگزاری کلاس های آنلاین تنها و برادوی تعلیق است نشان می دهد که مقامات مسابقه به مبارزه و حاوی جهانی شیوع کروناویروس.

این بیماری همه گیر است که با توجه به تلفات در بازارهای مالی است. آنها سقوط دوباره پنج شنبه و تجارت را به توقف آمد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تصمیم خود برای ممنوعیت شهروندان غیر آمریکایی که اخیرا در بسیاری از کشورهای اروپایی از ورود به ایالات متحده برای یک ماه. آن را بی سابقه تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید است. کاخ سفید گفت: محدودیت خواهد اثر را در نیمه شب شنبه.

رئیس جمهور صحبت می کرد جمعه شب ساعت پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. که رئیس دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سازمان ملل و سازمان بهداشت بود “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از بیماری های آن, علل COVID-19.

از صبح روز پنجشنبه بیش از 1,300 موارد تاييد شده بود در ایالات متحده و حداقل 42 و میر بودند مقصر ویروس. شده اند وجود دارد بیش از 126,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,600 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>