سناتور کالیفرنیا کامالا هریس تایید کرده است جو بایدن با “شور و شوق زیادی” به عنوان حزب دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری.

“بایدن در خدمت کشور ما با عزت و ما باید او را در حال حاضر بیشتر از همیشه او گفت:” در توییتر ارسال.

او اعلام کرد که از افزایش دیگر برای آقای بایدن دموکرات جبهه دوم را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

خانم هریس دیده می شود به عنوان یک ستاره در حال افزایش در درون این حزب کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری در ماه دسامبر.

حمایت از آقای بایدن رسید در سه شنبه دموکراتیک مقدماتی هفته گذشته با 77 ساله برنده 10 از 14 متحده که رای دادند.

لیست کاندیداهای احتمالی که ممکن است در واقع پیروزی نامزدی سپس تنگ شده برای تبدیل شدن به یک مسابقه بین میانه آقای بایدن و جناح چپ سناتور برنی ساندرز.

پرتاب او حمایت آقای بایدن روز یکشنبه Ms هریس, 55 گفت: در یک پیام ضبط شده در توییتر: “من واقعا به او اعتقاد دارند و من او را برای یک مدت زمان طولانی است.”

“ما نیاز به یک رهبر که واقعا در مورد مراقبت از مردم و در نتیجه می تواند به متحد کردن مردم” سناتور اضافه شده است.

آقای بایدن بعد از ایشان تشکر Ms هریس برای حمایت از او. “کامالا – شما صرف کل کار خود را مبارزه برای مردمی که میرم نوشته شده است و سمت چپ… از خانواده ما: با تشکر از شما” او هنوز توییتی.

این دو اما قبلا درگیر در بحث ریاست جمهوری.

در ماه ژوئن گذشته Ms هریس حمله آقای بایدن بیش قبلی خود را مخالفت با سیاست مبارزه با تبعیض نژادی در مدارس.

خانم هریس – تنها زن در دموکراتیک زمینه – pilloried آقای بایدن برای داشتن اخیرا reminisced در مورد کار با دو سناتور دموکرات که مورد علاقه تبعیض نژادی.

  • همه شما نیاز به دانستن در مورد انتخابات ریاست جمهوری
  • یک خانواده تقسیم بیش از برنی ساندرز

او در آن زمان گفت که او اعتقاد نداشت که او یک نژادپرست اما افزود: “آن مضر بود به شنیدن صحبت شما در مورد شهرت از دو ایالات متحده سناتور که ساخته شده است شهرت خود را و حرفه ای در جداسازی نژاد در این کشور است.”

آقای بایدن را جیل گفت: سناتور نظرات “بزرگترین شگفتی” از مبارزات انتخاباتی اضافه کرد: “یکی از چیزهایی که شما نمی توانید می گویند در مورد جو این است که او یک نژادپرست… منظورم این است که او به سیاست به دلیل تعهد خود را به حقوق مدنی است.”

خانم هریس شدید منتقد آقای ترامپ گفت که او خواهد بود به مبارزه با آقای بایدن در دیترویت در روز دوشنبه.

به طور جداگانه فعال حقوق مدنی در آمریکا جسی جکسون در روز یکشنبه تایید آقای ساندرز گفت: Vermont سناتور مترقی اجتماعی و اقتصادی را به آمریکایی های سیاه و سفید “بهترین شانس را برای گرفتن”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im