واشنگتن — کالیفرنیا سناتور کامالا هریس انداخت او حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت او زمانی رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از سری خود را از پیروزی های چشمگیر در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه.

هریس که رها شده خود پیشنهاد برای کاخ سفید در ماه دسامبر پس از ناکامی در به دست آوردن کشش در شلوغ زمینه گفت: در بیانیه ای اعلام کرد که بایدن “نشان دهنده نجابت و کرامت مردم آمریکا و چه کسی می تواند در نهایت شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و “یک پیشینه ثابت از چیزهایی که انجام می شود.”

“من واقعا معتقدم که ملت ما در یک نقطه عطف. و تصمیم رای دهندگان را در این ماه نوامبر را شکل کشور و جهان فرزندان و نوه های ما رشد خواهد کرد تا در” هریس گفت. “من اعتقاد دارم که در جو بایدن و همه چیز را در قدرت من برای کمک به انتخاب او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

جو بایدن ”

بیشتر در جو بایدن

در یک ویدئو در توییتر اعلام حرکت هریس گفت: او “حمایت از جو چون من اعتقاد دارم که او یک مرد است که زندگی اش را با عزت.”

“او یک کارمند که همواره برای بهترین که ما به عنوان یک ملت و ما نیاز داریم که در حال حاضر” او گفت:.

هریس گفت: او را به مبارزه با بایدن در دیترویت در دوشنبه شب روز قبل از میشیگان و آمریکا دیگر خود را نگه دارید مقدماتی. سناتور برنی ساندرز بایدن تاریخ و زمان آخرین باقی مانده حریف است zeroed در میشیگان به عنوان او تلاش می کند برای جستن به عقب از سه شنبه.

هریس یکی از دو آمریکایی های آفریقایی تبار بودند که در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات رفت و پس از بایدن در اوایل فرایند اولیه خود را برای چندین دهه نظرات ستایش segregationist و سناتور مخالف busing به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص.

در یک بحث در ژوئن 2019هریس گفت: بایدن آن را “مضر به شنیدن صحبت شما در مورد شهرت از دو ایالات متحده سناتور که ساخته شده است شهرت خود را و مشاغل در تفکیک از مسابقه در این کشور است.” بایدن متهم هریس از mischaracterizing موقعیت خود و در دفاع از رکورد خود در حقوق مدنی.

پس از هریس کاهش یافته و پیشنهاد او در ماه دسامبر بایدن گفت: CBS اخبار او را نگه نمی حملات علیه او. “من نه خوب در نگه داشتن احساسات سخت,” او گفت:.

هریس’ تایید شده در روز یکشنبه می آید روز پس از بایدن جاروب جنوب در سه شنبه, racking تا بزرگ پیروزی در متحده با بزرگ آفریقایی-آمریکایی جمعیت های کلیدی مربوط به حوزه های دموکراتیک اولیه. کسانی که به دنبال پیروزی قریب به اتفاق خود را پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن او لذت می برد از حمایت کنگره جیمز Clyburn های شماره 3 دموکرات در خانه و بالاترین رتبه بندی سیاه و عضو کنگره است.

بو اریکسون کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im