سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور کامالا هریس تایید و ستایش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری روز یکشنبه پس قبلا انتقاد نامزد ثبت در تفکیک و به عنوان یک شرکت حامی از رقیب خود سناتور برنی ساندرز’ امضای پیشنهاد قانونی مدیکر برای همه است.

هریس که نشان دهنده کالیفرنیا ارسال شده در یک ویدیو حمایت از بایدن در توییتر در صبح روز یکشنبه. “ما نیاز به یک رهبر که واقعا در مورد مراقبت از مردم و در نتیجه می تواند به متحد کردن مردم” سناتور گفت: در کلیپ. “و من باور دارم جو می توانید انجام دهید که” او افزود: تبدیل شدن به پنجمین سابق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی به پشت بایدن انتخاباتی که بیش از Sanders.

سناتور, حمایت آمد با وجود ساندرز برنده سه شنبه اولیه در دولت او نشان دهنده آن است همچنین پرجمعیت ترین در کشور است. بایدن در آمد دوم حدود 7 درصد پشت سناتور ورمونت.

اما هریس قبلا یکی از مهمترین منتقدان از بایدن رکورد در مخالفت با قرارگرفتن به ادغام مدارس. او همچنین به شدت انتقاد معاون سابق رئیس جمهور برای صحبت کردن مثبت در مورد segregationist سناتور که او با افتخار به ذکر او مشغول به کار در قانون در طول زمان خود را در کنگره دهه پیش.

Kamala Harris, Bernie Sanders and Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور برنی ساندرز (i-ورمونت) و سناتور کامالا هریس (D-کالیفرنیا) شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در Tyler Perry Studios تاریخ 20 نوامبر در آتلانتا و جورجیا
الکس ونگ/گتی

“شما نیز کار می کرد … به مخالفت با busing,” هریس که سیاه است گفت: در سخنان کارگردانی در بایدن در طول یک ماه ژوئن بحث در میامی. “و شما می دانید وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bused به مدرسه هر روز. و دختر کوچک من بود.”

در همان بحث هریس در زمان هدف در بایدن برای سخنان او در مورد کار کردن در کنار segregationist قانونگذاران در طول تصدی خود در مجلس سنا از سال 1974 تا سال 2009.

“آن شخصی بود و آن را مضر به شنیدن صحبت شما در مورد شهرت از دو ایالات متحده سناتور که ساخته شده است شهرت خود را و حرفه ای در جداسازی نژاد در این کشور,” او گفت:.

در اظهارات در جمع آوری کمک در مدت کوتاهی قبل از مناظره بایدن گفته بود مثبت در مورد کار با segregationist قانونگذاران دهه قبل به عنوان یک سناتور جوان.

“من در یک جلسه با James O. Eastland. او هرگز به من به نام ” پسر ” او همیشه به من به نام ‘پسر'” بایدن گفت. “خب حدس بزنید چه ؟ حداقل وجود دارد برخی از مدنیت. ما همه چیز انجام می شود. ما موافق نیست و در بسیار از هر چیزی. ما همه چیز انجام می شود. ما آن را کردم به پایان رسید.”

هریس اشاره کرد و در این زمان است که او باور نمی کند بایدن بود نژادپرستانه, اما نظرات خود را مضر. بایدن استدلال سناتور بود mischaracterizing کلمات خود و سیاست های قبلی موقعیت. “من نمی ستایش نژادپرستان. که درست نیست,” او گفت:.

این سناتور از ایالت کالیفرنیا نیز یک شرکت حامی ساندرز ناموفق مدیکر برای همه عمل 2019. “بهداشت و درمان باید یک حق برای هر کس در این کشور نه یک امتیاز برای چند,” او گفت: در آزادی مطبوعات در ماه آوریل گذشته اعلام کرد او حمایت این قانون است. “مدیکر محبوب ترین طرح بهداشتی در کشور دلیل آن را با این نسخهها کار. مدیکر برای همه در نهایت باعث می شود مطمئن شوید که هر آمریکایی است مقرون به صرفه و جامع مراقبت های بهداشتی” او اشاره کرد.

در حالی که ساندرز که در حال حاضر نزدیک دوم برای نامزدی حزب دموکرات را ادامه داده است به فشار برای مراقبت های بهداشتی جهانی است كه برای چندین دهه بایدن پشتیبانی نمی کند سیاست. به جای بایدن پیشنهاد کرده است در حال گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه شناخته شده که معمولا به عنوان Obamacare و ایجاد یک خرید-در گزینه خیلی بیشتر آمریکایی ها می توانید دسترسی مدیکر.

نمایندگان هریس بلافاصله پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im