کیت و جری McCann: زن و شوهر که حاضر به امید

پدر و مادر مادلین McCann باید در واکنش به این خبر که جدید مشکوک شناسایی شده است در ناپدید شدن دختر خود را با تعهد به “هرگز امید” پیدا کردن او زنده است.

خود را به عنوان 13-سال های طولانی تلاش برای کشف حقیقت چگونه او رفت از دست رفته در زمان به نوبه خود جدید کیت و جری مک کین گفت: “همه ما همیشه می خواستم برای پیدا کردن او کشف حقیقت و آن را به کسانی که مسئول به عدالت است.

“ما هرگز خواهد داد تا امید پیدا کردن مدلین زنده اما هر نتیجه ممکن است ما نیاز به دانستن که ما نیاز به پیدا کردن صلح.”

از زمان ناپدید شدن مادلین پدر و مادر باید مبارزه خود را برای پیدا کردن پدر و ظاهر شدن در تلویزیون مصاحبه و ارسال به روز رسانی در رسانه های اجتماعی.

فقط در ماه گذشته آنها گفتند: “رو به بالا” به این خبر خوشحال است که یک خانواده چینی پیوست شد با فرزند از دست رفته خود پس از 32 سال.
این زن و شوهر هرگز داده تا به دنبال دختر خود را


اعتبار: DOMINIC LIPINSKI/استخر/AFP

به عنوان آنها خواست که خانواده “بهترین” های McCanns به یاد می آورد روزی که خود را “کامل خانواده هسته ای” شد برخورد با “وحشت”.

3 مه 2007, زن و شوهر, از Rothley Leicestershire چپ سه فرزند خود را به خواب رفتن در تعطیلات آپارتمان در پریا دا لوز در جنوب پرتغال در حالی که آنها در حال صرف شام با دوستان در این نزدیکی هست tapas رستوران.

آقای مک کین در بر داشت هیچ چیز بی مورد زمانی که او با بررسی بر روی جوانان فقط پس از 9 ساعت اما زمانی که همسرش بازگشت و در حدود 10ساعت او کشف سه ساله مادلین از دست رفته بود.

رانده شده توسط یک “تقریبا وحشی واکنش” آنها انجام یک جستجو از جان گذشته و زنگ خطر مطرح شده اما از آن شب زندگی خود را هرگز همان خواهد شد دوباره.

زن و شوهر هر دو از نزدیک گره طبقه کارگر کاتولیک خانواده ها پیدا کرده اند و آرامش را از طریق بستگان خود را و ایمان خود را در سال های پس از ناپدید شدن مادلین.

آقای مک کین که از گلاسکو و همسر خود را از لیورپول, اما آنها ملاقات کرد در حالی که کار به عنوان پزشکان در درمانگاه غربی در گلاسکو.

Mrs McCann متوقف شد و کار به عنوان یک پزشک عمومی پس از دخترش رفت از دست رفته را به تمرکز بر مبارزات انتخاباتی کار می کنند و دو نفر دیگر از کودکان دوقلو آملی و شان سالخورده فقط دو زمانی که مادلین ناپدید شد.

او ریخت و انرژی خود را به امور خیریه از جمله به عنوان یک سفیر برای از دست رفته مردم صدقه قبل از بازگشت به کار در منطقه دیگر پزشکی است.

آقای McCann استاد تصویربرداری قلبی در دانشگاه لستر و یک مشاور متخصص قلب و عروق شده است که باز در مورد بهداشت روانی او را به مبارزات پس از شب مادلین رفت و گم شده است.

در طول این سالها McCann خانواده راه اندازی متعدد تجدید نظر عمومی, برنده مشخصات بالا حامیان دیده می شود میلیون ها پوند پول صرف تحقیقات فایده ای نداشت.

در سال 2017, این McCanns گفت: آنها تا به حال موفق به تنظیم جدید “نرمال” بودن یک خانواده-از-چهار با تمرکز خود را بر دادن دوقلوها “بسیار عادی زندگی شاد و سعادت”.
مادلین رفت از دست رفته 13 سال پیش


اعتبار: تلویزیون رئال مادرید / جزوه

صحبت با بی بی سی در 10 سال سالگرد دخترش ناپدید شدن خانم مک کین گفت: “ما تا به حال برخی از مشاوره بسیار عالی در اوایل. ما شده اند به عنوان باز کردن با آنها را به عنوان ما می توانیم. ما باید به آنها گفت که در مورد چیزهایی که مردم در حال نوشتن چیزهایی هستند که به سادگی درست و نادرست آنها نیاز به آگاهی از آن است.”

مادلین پدر و مادر بستری شده اند شوکه مضر سوء استفاده آنلاین گفت: آنها تا به حال دیده می شود “بدترین و بهترین از طبیعت انسان” پس از مبارزات انتخاباتی خود را برای پیدا کردن دختر محوری آنها را به کانون توجه است.

آنها همچنین تحمل طولانی مدت افترا نبرد در برابر Goncalo Amaral, پرتغالی پلیسی که منجر به تحقیق اولیه به ناپدید شدن مادلین که ادعا شده در یک کتاب که دختر مرده بود در تعطیلات تخت.

در سال 2017, خانم McCann لعنتی از “اطلاعات غلط نیمه حقایق و کاملا دروغ” است که تا به حال گردش در اطراف او دختر مورد, اما او اصرار داشت که به طور کلی آنها “شده است به شدت از دیدن طرف بهتر از طبیعت انسان” و دریافت “پشتیبانی فوق العاده”.

در طول سال های McCanns ساخته شده است یک پیوند با شهر پرتغالی که در آن آنها گذشته دیدم دختر خود را.

این زن و شوهر بودند و بازدید کنندگان به طور منظم به کلیسای بانوی ما از نور در پریا دا لوز پس از ناپدید شدن مادلین.

در سال 2017 مشخص شد که روستاییان در پریا دا لوز باید دعا برای مادلین هر یکشنبه پس از.

در نامه نوشته شده است که در سال Mrs McCann تشکر محلی دوستان و حامیان “برای اینکه به اندازه کافی قوی و شجاع به اندازه کافی برای نگه داشتن مادلین و خانواده ما را در نماز و در دل خود”.

او افزود: “عشق و محبت به ما داده است شکیبایی در طول سال و پایدار ما امیدواریم که در بی اندازه مقدار.”

به عنوان غم انگیز و دشوار سالگرد آیند و می روند مادلین پدر و مادر حاضر به امید.

در سال 2017, خانم مک کین گفت که او همچنان به خرید تولد و هدیه کریسمس برای مدلین.

تاریخ و زمان آخرین کریسمس یک پیام رسمی پیدا مادلین Facebook صفحه گفت: “هیچ چیز تغییر کرده است”.

به عنوان آنها در مواجه با خود 13th, کریسمس بدون دختر خود را McCanns افزود: “ما او را دوست دارم, ما او را از دست ما امیدواریم که مثل همیشه.

“جستجو برای مادلین می رود با تعهد تزلزل ناپذیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im